Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wstydliwy problem - hemoroidy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

    Nie uważacie, że smarowanie masłem to już jest lekka przesadza? Są specjalne maści, które jeśli jest szansa, że będą pomocne powinien zapisać lekarz. Nie lepiej udać się do placówek specjalistycznych takich jak http://flebonet.pl/ gdzie lekarz doradzi jaka metoda będzie najlepsza, a jeśli usuwanie hemoroidów będzie konieczne wtedy też będzie to przeprowadzone w sposób prawidłowy.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

      Dla mnie to trochę dziwne, żeby wstydzić się hemoroidów. Przecież chodzimy regularnie do ginekologa, a nawet rodzimy dzieci, więc cóż wstydliwego iść do lekarza z hemoroidami? Wiadomo, że przyjemne to nie jest, ale dużo osób ma takie problemy i lekarz na pewno niejedno widział.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

        Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
        Dla mnie to trochę dziwne, żeby wstydzić się hemoroidów. Przecież chodzimy regularnie do ginekologa, a nawet rodzimy dzieci, więc cóż wstydliwego iść do lekarza z hemoroidami? Wiadomo, że przyjemne to nie jest, ale dużo osób ma takie problemy i lekarz na pewno niejedno widział.
        Myślę że większy problem z hemooroidami mają osoby starsze oraz mężczyźni. Nam się wydaje to normalne, ale osoby po 60 mają inne spojrzenie na lekarzy i się po prostu wstydzą.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

          Ja wczesniej tez sie wstydzilam. Ale po porodzie mi przeszlo. juz o samym porodzie jak sie opowiada to trzeba by sie wstydzic, bo to przeciez takie intymne jest. Jak widac przekraczamy rozne granice.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

            No właśnie taka nadmierna wstydliwość moze jedynie narobić problemów. Hemoroidy to dosyć spory kłopot tak więc powinno a w zasadzie trzeba je leczyć.

            Oprócz leczenia farmakologicznzego równie ważna jest odpowiednia higiena odbytu czy też zapobieganie zaparciom. Sugeruję właczyć do swojej diety błonnik oraz zioła, którre pomagaja w pozbyciu się hemoroidów.
            Na stronie jest dokładny opis:
            http://leczymyhemoroidy.pl/
            http://forum.mamotoja.pl/

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

              Faktycznie jest to dość wstydliwy problem, wiele kobiet to bagatelizuje i nie chce iść do lekarza. Niestety nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest profilaktyka i wizyta u proktologa http://wilmed.pl/uslugi/proktologia/ . Nigdy nie mamy pewności, że nasilające się objawy nie mają związku z hemoroidami lub nowotworem. Dlatego tak ważne jest podjęcie leczenia, ponieważ może to zagrażać naszemu życiu lub zdrowiu.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                ja jak byłam w ciąży I zauważyłam ze mam problem z zaparciami to od razu udałąmsie do apteki bo po doswiadczeniach mojej siostry wiem ze nieleczone moga doprowadzic do hemoroidów a tego bardzo się bałam,kupiłam dicopeg 10 g zrobiłam jedna kuracje I zaparcia zniknęły,wychodze z założenia ze lepiej zapobiegac niz leczyc bo wiem ze to nieprzyjemne

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                  Jak już wyleczysz hemoroidy pod kontrolą lekarza, to do codziennej pielęgnacji mogę Ci polecić maść konopną Balcann firmy Annabis. Łagodzi podrażnienia, koi piekącą skórę i jest jak balsam na wszelkie pęknięcia czy otarcia, o której dość łatwo, zwłaszcza przy noszeniu obcisłej bielizny. Gdy tylko czuję dyskomfort w miejscach intymnych, używam tej maści, aby nie dopuścić do rozwoju problemu

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                    Trzeba zdecydować się na zabieg i tyle, nie ma co się bać. Ja poszłam z tym do Mekmed w Katowicach http://mekmed.pl/k2/hemoroidy Mają tam sprawdzone metody leczenia hemoroidów. Zdecydowałam się na metodę laserową, jest bardzo skuteczna, u mnie sprawdziła się w 100% i mogę ja wszystkim polecić.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                      Przy hemoroidach to jednak warto się do lekarza wybrać, z rzeczy bez recepty to ja stosowałam na sobie posterisan, jest krem i czopki. To lek i jest bardzo skuteczny.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wstydliwy problem - hemoroidy

                        szybko ci ten posterisan pomógł? Muszę coś facetowi kupić bo uparty i do lekarza oczywiście nie pójdzie

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X