Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kaszki glutenowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kaszki glutenowe

    Zakupiłam kaszke mleczna z Nestle,zeby zaczac podawac dzienna dawke glutenu ,maluszek ma skonczone 4 mies i karmiony jest piersia i ma pyt do mam ,jak rozrabiac ta kaszke?czy w wodzie czy prosto do mleka.ja podaje rozrobiona w wodzie i dodaje do mleka,nie wiem czy prawidlowo.prosze o pomoc
  •    
       

    #2
    Odp: kaszki glutenowe

    Moim zdaniem zgłoś się do pediatry, on najlepiej wytłumaczy Ci jak masz prawidłowo sporządzić kaszkę. Ewentualnie zapytaj farmaceutę. Pozdrawiam.
    Jeśli chcesz mieć stronę jak marzenie wejdz na http://monokromo.pl i zobacz jak wygląda profesjonalna wizytówka w sieci. Internet to przyszłość i jeśli Cie w nim nie ma , po prostu nie istniejesz.

    Skomentuj


      #3
      Odp: kaszki glutenowe

      Witam, ja również przechodziłam przez "ekspozycję na gluten", u mnie pediatra wspominał, by dopiero od 5 miesiąca rozpocząć podawanie glutenu przy karmieniu piersią i ja stosowałam jego zalecenia. Najlepiej skonsultuj się ze swoim lekarzem. W moim przypadku rozrabiałam dwie łyżki kaszki w wodzie (na opakowaniu miałam informację, że jest to kaszka do rozrabiania z wodą a nie mlekiem). Ekspozycja na gluten trwała 2 miesiące.

      Moja przygoda z blogowaniem: https://www.facebook.com/pages/Blog-...494659?fref=ts

      Skomentuj


        #4
        Odp: kaszki glutenowe

        ja uważam, że jeśli wybiera się kaszkę mannę mleczną od Nestle to należy ją rozrobić w wodzie, a nie mleku. Sama nazwa wskazuje, że jest to produkt MLECZNY, anie bezmleczny... Samo mleko matki jest bardzo słodkie + ta kaszka, to w buźce dziecka jest jedna wielka słodycz i to nie jest dobre niestety dla dziecka, bo od malutkiego przyzwyczaja się tylko do tego, że mama mu daje słodkie. Nie na darmo pediatrzy alarmują żeby dziecku jak najmniej dawać słodkiego, bo później płacz i zgrzytanie zębów, ż dzziecko cierpi na otyłość czy ma cukrzycę...

        Skomentuj


          #5
          Odp: kaszki glutenowe

          Ja też zawsze na wodzię robiłam , choc rzadko dawałam synkowi, to jednak jak już dawałam to na wodzię. Kasza tak jak piszesz sama w sobie jest już słodka i sycąca więc wystarczy.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X