Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
    chociaz slyszalam ze im wczesniej tym lepiej bo podobno dziasla sa bardziej miekkie i mniej boli zabkowanie.
    ale im później tym bardziej zmineralizowane ząbki
    Antonia - mój cud ;*

    Skomentuj

    •    
         

      Witam wszystkie mamy. Moja córeczka urodziła się w zeszłym roku a jutro kończy pół roku.Pozdrawiam
      Last edited by mezatka; 26-03-2009, 16:00.

      Skomentuj


        RAGAL:AGNIESZKA 25 ALICJA 27.10.2008 MODENA

        Nusiak: Ania 25 Julia 12.01.08 Wrocław

        Froch: Ewelina 26 Milenka 19.01.08 Kraków


        Silek7: Anna 27 Damian 28.02.08, Sylwia 03.05.00 Gubin

        Colleen: Anna 25 Juliusz 10.03.08 Katowice

        Izabell1203: Iza 21 Amelka 12.03.08 Gdynia

        Ewulka25: Ewa 25 Gabrysia 12.03.08 Szkocja

        Edysob: Edyta 28 Patryk 13.03.08 Tychy

        Dziubdziunia: Aga 21 Kuba 17.03.08 Warszawa

        Pieczulka: Dorota 25 Gabryś 22.03.08 Gdańsk

        Pinklady: Sylwia 30 Szymon 28.03.08 Legnica

        Patiew: Patrycja 21 Kinga 30.03.08 OSW


        Marzenaz23: Marzena 23 Kuba 03.04.08 Nowy Sącz

        meggi_w:
        Magdalena 22 lata Karolek 27 kwietnia 2008r Łódź

        MoniaB: Monika 21 Marysia 19.05.08 Biala Piska

        Ewelina 27, Miłosz 23.05.08r. Szczecin Zdroje.

        Majajula: Monika 25 Maja 03.06.08,
        Julia 11.04.02Radzyn Podlas

        SuperMamuska
        Sylwia 21 Waneska 15.06.08, Wiktoria 25.11.06 Kraśnik

        żabka: Aga 29 Marcelek 29.06.08 Gorzów Wlkp


        syla_86: Sylwia 22 Natalia 24.07.08 Chełm

        Sobi85: Cyprianek 23 26.07.08r Szczecin

        vikka: Nikola 30.08.08 Kraków

        rmkatarzyna: Kaśka 21 Patryk 10.09.08 Malogoszcz

        1001ania: Ania 29 Szymonek 25.09.2008

        Wikuniakwl02: Krysia 27 Kryspin 17.12.08r Jelenia Góra

        lista powstała dzięki wspólnym siłom Marzenki i Dorotki

        [/QUOTE]
        Last edited by RAGAL; 26-03-2009, 21:22.

        Skomentuj


          dziewczynki zapraszamy na wątek Crazy Mums bo na nim teraz urzędujemy!
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            annauci

            Ania 25 Marcelinka 28 luty 2008

            Skomentuj


              hello

              no to sobie pospalam....... kolejne zeby ida, massakra
              po paru przebudzeniach w koncu wyladowal z nami i spal z nogami na mojej glowie, i nie chcial byc przykryty. on sie obudzil rozpromieniony, a ja chodze na rzesach

              Skomentuj


                Hej mamusieA ja po urodzinkach Ami pierwszy raz od kilku m-cy przespałam caałą nocAmelka nie budziła się w nocy na karmienie.Obudziła się za to wcześniej o 7-mej a ie jak zawsze o 8-mej,pewnie pusty brzuszek dał o sobie znać
                AMELKA UR.27.03.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam wszystkie Mamusie

                  My już wróciłyśmy z pobytu u rodzinki, Agatka była zachwycona, choć na początku każdego się bała. W Łodzi jesteśmy sami i nie ma ona praktycznie kontaktu z nikim oprócz mamy i taty, więc myślę, że i tak nie było tak źle, bo wystarczyło kilka minut i się przyzwyczajała, nie płakała, tylko robiła takie wystraszone oczka. Następna podróż do Szczecina za dwa tygodnie - na święta
                  Drogę Agatka też zniosła bardzo dobrze, na początku nie spała, bawiła się grzechotkami, ale jak przyszła pora snu to zasnęła i tak już do rana

                  Pozdrawiamy wszystkie Mamusie i ich dzieciątka i życzymy miłego dnia

                  Ja mam na imię Ewa i mam 23 lata

                  Skomentuj


                    hej Mamusie!
                    to fajnie, że Agatka dobrze zniosła podróż
                    chciałam się Was zapytać czy będziecie wsadzac Wasze pociechy do chodzików? bo słyszałam, że są bardzo nie dobre na nóżki, bioderka i kręgosłup, ja od początku mowiłm, że nie będzie w chodziku chodził ale mój Jasiek jest troche grubawy i tak pomyslalam, że może jak by zaczoł śmigać i może zrzuci troche
                    a co Wy sądzicie o chodzikach?
                    Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                    Skomentuj


                      witam sierpniowe mamusie
                      Fajnie, ze jestescie znaowu na forum.rzeczywiscie pustkiami tutaj świecilo ostatnio, ale mam nadzieje, ze jakos sie rozkrecimy
                      Ewpaw super, ze Agatka tak dobrze zniosla podroz, ja to mam zawsze stracha, jak gdzies jedziemy dalej. A wlasnie jak tak Twoj palec? Mam nadzieje, ze sie juz zagoilo i funkcjonujesz normalnie.
                      Wiesz tez sie obawiam, ze Franek nie ma kontaktu z innymi, tylko w naszym przypadku chodzi mi o inne dzieci. Bo doroslych to on bardzo dobrze toleruje. Ja teraz wracam do pracy na dniach, wiec juz zupelnie nie bede miala czasu, zeby go gdzies zabrac, zeby pobawil sie z dziecmi. Troche sie boje, ze bedzie zle reagowal na inne szkraby jak juz jakiegos pozna.
                      Dziuniaania nie jestes sama z malym krzykaczem w domu. nasz Franek tez ostatnio rogow dostal. Do tego zaczal juz raczkowac, wiec caly czas by gdies wlazil. Na rekach dobrze sie czuje, ale tylko jak sie z nim chodzi, bo jak usiadziesz, to ryk. Smiesznie to wyglada jak tak przebiera niepewnie tymi nozkami, jeszcze sie slizga, ale z dnia na dzien mu coraz lepiej idzie. Najwazniejsze, ze zalapal o co chodzi z tym raczkowaniem i nie odpycha sie juz do tylu

                      Co do chodzikow, ja jestem przeciwan, na pewno nie kupie dziecku chodzika. jak bedzie chcial maszerowac, to sam sie nauczy powolutku, do niczego go nie zmuszam. Z dnia na dzien jest coraz sprawniejszy i nie potrzebny mu chodzik. A juz krew mnie zalewa, jka niektore mamy ssadzaja dziecko do chodzika, ktore nie potrafi jeszcze dobrze siedziec. Robia dzieciom krzywde, skazujac je na krzywy kregoslup.

                      I nie przejmuj, sie, ze maly grubasek, zacznie raczkowac, a potem chodzic, to wszystko no moze nie zrzuci, ale bedzie spalal wiecej kalori, i nie bedzie juz tak na wadze przybieral.

                      ja mam za to pytanie, czy podajecie swoim dzieciaczkom jedzonko juz w takich wiekszych kawalkach(chodzi mi o warzywa w zupce)?Bo ja juz pare razy probowalam, a maly sie krztusi i ma mu sie na wymioty.

                      pozdrawiam i milego dzionka zycze
                      FRANEK 16.08.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ale widzisz rataj82 Franek się rusza, jest ruchliwy, raczkuje a mój lezy cały czas nawet na boki się nie przekręca dlatego chce żeby spalił troszke kalori. bo jak tak dalej pójdzie to będzie taki gruby, ze nie zacznei sam chodzic.
                        Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                        Skomentuj


                          Co do chodzików to też chyba nigdy Agatki do nich nie wsadzę, za dużo się nasłuchałam, na czytałam.
                          Ania nie przejmuj się, że Twój maluszek mało się rusza, do wszystkiego dojdzie w swoim czasie. Agatka też jest pulchniutka, dopiero niedawno zaczęła się przewracać na boki i pewniej siedzieć, wcześniej duży brzuszek przewracał ją do przodu. W naszym przypadku zauważyłam, że Agatka zaczęła się więcej ruszać gdy rozkładam wielki koc na podłodze i ma dużo miejsca. Wcześniej dużo czasu spędzała w kojcu, lubiła się w nim bawić, ale za to mało się ruszała, nie przewracała się wogóle. Może musisz mu sprawić lepsze warunki do ruchu?

                          Mój palec już lepiej, byłyśmy dziś z Agatką nba spacerze koło domku. tzn przeszłam tylko troszkę i siedziałam na ławce, ale zawsze to lepsze niż siedzenie w domu

                          Skomentuj


                            też ostatnio wyciągnełam jego matę i go kłade bo caly czas go tylko sadzałm i doszłam do wiosku, że czas żeby poleżał troche, a ile waży Twoja Agatka?
                            Nasz synek JAś 21.08.2008 Nasz największy skarb

                            Skomentuj


                              No już ponad 11 kg, przekroczyła wszystkie dopuszczalne normy ale jest też bardzo wysoka, wzrostem też przekroczyła wszystkie wykresy na siatce centylowej. Myślę, że jak zacznie biegać to spali ten tłuszczyk

                              Skomentuj


                                Gosiaczek_87:Gosia 21 Ksawierek 27/06/2008 Manchester Anglia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X