Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No z tymi starszymi ludzmi jest ciezko. Mnie w pracy to czasami krew zalewa, ze tyle wymagaja. O wiele wiecej niz my mamy im pomagac. teraz bylam na szkoleniu, bo wracam do pracy i musialam odswierzyc sobie wszystko i tyle sie pozmieniala. kiedys ta starsza osoba byla na pierwszym miejscu, teraz jest pracownik. haslem szkolenia bylo, zeby siebie nie postawic w sytuacji ryzyka, bo jak by sie cos stalo, to ja ponosze konsekwencje do konca zycia. Taka osoba jest wiadomo schorowana i mozna jej jedynie pomoc ulzyc w cierpieniu, a jak ja bym sobie cos zrobila, to jestem do konca zycia zalatwieona.
    Druga kewstia jest sama chec pomagania, bo chce im pomagac i lubie to robic, ale teraz musze myslec o sobie w takich sprawach. mam male dziecko i to moje zdrowie jest najwazniejsze.
    Ciezko bardzo rozgraniczyc te kwestie.
    FRANEK 16.08.2008

    Skomentuj

    •    
         

      Edyta ja mam 20 lat nieskonczone wiec wiesz moje pokolenie swiete nie bylo. Uwazam jednak, ze nie mozna wszytskich dzieci wrzucac do jednego worka. O tych grzecznych sie po prostu nie mowi.
      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

      Skomentuj


        rataj pielegniarka jetses czy jak?
        Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

        Skomentuj


          kobitki, ja tez mowie papa. maly wstaje od paru dni 0 6 rano i zmeczona jestem. Dobrej nocki. Do napisania
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            diabeleke zgadzam się ale uważam,że te grzeczne mają gorzej ,bo muszą iść pod prąd,a wiez, kto nie jest taki jak większość,jest na marginesie.
            AMELKA UR.27.03.2008

            Skomentuj


              diabeL, a wiesz to dziwna sprawa z moim obecnym zajeciem. Z wyksztalcenia politologiem jestem, a tutaj pracuje w zydowskim domu starcow. Ci to dopiero potrafia byc okropni. Ale jak wroce do Polski, chce podyplomowke zrobic i pracowac w zawodzie.
              FRANEK 16.08.2008

              Skomentuj


                edyta smiem twierdzic ze wiekszosc jest grzeczna, a moze raczej normalna, a sie mowi o skrajnych przypadkach. Nadal wierze w to, ze dziecko mozna wychowac na porzdanego czlowieka, ze wspolczesna mlodziez jest dobra i wcale nie sa to same maloletnie prostytutki i huligani. Tych lepsyzch sie po prostu nie fdostrzega, bo dobroc nie sozkuje.
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  I dlatego trzeba robić wszystko,aby mieć poczucie,że my przynajmniej staraliśmy się wychować nasze małe na dobrego człowieka
                  AMELKA UR.27.03.2008

                  Skomentuj


                    A ty rataj gdzie mieszkasz ?
                    AMELKA UR.27.03.2008

                    Skomentuj


                      ide bo mi sie oczy zaczely zamykac. Dobranoc
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Miłych snówJ też mykam jesyem padnięta po urodzinkach pa
                        AMELKA UR.27.03.2008

                        Skomentuj


                          hey kobity

                          ja sie tylko przywitam i spadam bo kupa roboty!!
                          wrzucę tylko 2 przepisy na ciacha- jedno ala 3 bit,ale z innymi masami- rewelacja o niebo lepszy niz na biszkoptach(tak jak robiła)
                          a drugi planuje zrobić na świeta

                          milego dniA Wam zyczę,u nas pogoda sie chyba na ladną zapowiada..ciao

                          Skomentuj


                            dzien dobry, witam w kolejny pochmurny dzien. wczoraj nici, ze spceru, dzisiaj pewnie tez. Wczoraj grad u nas padal i lalo jakby smingus-dyngus byl.
                            maly jak zwykle pobudke nam zrobil o 6.00. Moj M. w pracy, ale tylko do poludnia. A pozniej jedziemy do szpitala. Bo musi sie przebadac. mam stracha jak cholera. ja kolejny dzien z hemoroidami walcze i sama nie wiem od czego tym razem, chyba mnie przewialo.
                            Diabel w Anglii mieszkamy od prawie 3 lat.
                            Milego dznia zycze wszystkim krejzolkom.
                            FRANEK 16.08.2008

                            Skomentuj


                              Witam
                              My juz po zakupach i sniadaniu.
                              izabell1203 u mnie tez zero odzewu od redakcji zarowno jednej jak i drugiej.

                              Skomentuj


                                I ja Witam, maly dzisiaj wstal o 8 na szczescie a dzisiaj slonecznie przez co na spacerek mozna wyjsc dlugi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X