Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

polozna przy porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    polozna przy porodzie

    jak wiadomo przy porodzie zawsze jest polona ale u nas w szpitalu np zeby polozna zajela sie toba bardzo dobrze trzeba ja sobie wynajac czyli zaplacic czy u Was tez tak jest?? Czy to sie w ogole oplaca?
  •    
       

    #2
    Odp: polozna przy porodzie

    U mnie była za free. To jak...u Ciebie był tylko lekarz? nikt do pomocy?
    U mnie był ordynator i położna...a pod koniec podobno przyszło z 5 osób Ja to byłam w takim szoku,że nikogo nie widziałam



    Skomentuj


      #3
      Odp: polozna przy porodzie

      u mnie byly 3 położne przy samym porodzie salowa lekarz mama i maz, ale jezeli chcialam pomoc tak o nie tylko przy porodzie musialam zaplacic

      Skomentuj


        #4
        Odp: polozna przy porodzie

        Mna sie opiekowala polozna od rozwarcia do konca juz - super kobieta mi sie trafila pod koniec byl kolomnie jeszcze ordynator chyba pediatra co sprawala stan dziecka i jakas kobieta do pomocy jak cos
        wszystko za free ponoc mozna sobie oplacic ale ja akurat trafily jak bylo tylko 5 porodow wiec wszystko bylo idealnie

        Skomentuj


          #5
          Odp: polozna przy porodzie

          Mi poród odbierała położna

          Skomentuj


            #6
            Odp: polozna przy porodzie

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            u mnie byly 3 położne przy samym porodzie salowa lekarz mama i maz, ale jezeli chcialam pomoc tak o nie tylko przy porodzie musialam zaplacic
            Aaaa...oto chodzi. To ja po porodzie nie miałam nikogo. Też ta przyjemność by mnie kosztowała.



            Skomentuj


              #7
              Odp: polozna przy porodzie

              Ja trafilam na swietna polozna ktora zajela sie swietnie mna i pomogla mi urodzic bez nacinania krocza. Ja nie musialam dawac lapowki. Trafilam na polozna z powolania

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: polozna przy porodzie

                Ja nie płaciłam, postawiłam na to, że dam radę..co tam kobiety rodziły i będą rodzić i dają radę, a położne i tak otrzymują swoje wynagrodzenie w ramach pensji za pracę która wykonują, w ich obowiązki jest wpisana pomoc rodzącej. Dawanie im kasy to dla mnie jak łapówkarstwo, co innego np. odwdzięczyć się drobnym upominkiem w ramach podziękowania, ale nie kasa.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: polozna przy porodzie

                  fisiolek z tego co mi wiadomo to kasa która daje się za wykupienie położnej nie trafia do jej kieszeni tylko do budżetu szpitala

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: polozna przy porodzie

                    Heh, ja przez cały pobyt na porodówce byłam praktycznie sama... Połozna zajrzała do mnie raptem 4 razy, przy tym 2 razy podała mi oksytocynę i raz jakiś zastrzyk... Źle wspominam ten poród i przy nastepnym postaram sie wziac ze soba mame

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: polozna przy porodzie

                      ja miałam szczęscie i trafiłam na fajny personel - położna przychodziła dość często, studentka też pomagała - największe wsparcie dostałam od męża - a od momentu odejścia wód połóżna była cały czas przy mnie, pomagała się ułożyć w takiej pozycji by dziecko szybko i prawidłowo weszło w kanał rodny - jej rady były cenne i pomogły mi

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: polozna przy porodzie

                        Ja miałam położoną którą sobie wzięłam prywatnie bo się obawiałam o moje bobo, poniewaz u Nas wiecznie dzieci rodzą się z niedotlenieniem albo już za późno. Lekarze czekają na łapówki wiec wolałam mieć pewne że wszytsko dobrze się skończy i własnie dobrze zrobiłam bo lekarz nie chciał robić cesarki a dziecko już się dusiło.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X