Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czytanie dzieciom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Czytanie dzieciom

    u nas czytanie wspólne jest cały czas mimo ze starszy syn ma juz 8 lat, pomaga mu to w nauce pisania i ładnego czytania

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Czytanie dzieciom

      wandzia - to super że nadal syn lubi czytanie To jest tak że jak polubi od małego to tak już pewnie zostanie

      Skomentuj


        #18
        Odp: Czytanie dzieciom

        Napisane przez wandzia88 Pokaż wiadomość
        u nas czytanie wspólne jest cały czas mimo ze starszy syn ma juz 8 lat, pomaga mu to w nauce pisania i ładnego czytania
        nam czytano z siostra w dziecinstwie i milosc do ksiazeck zostala nam po dzien dzis i pewno u Ciebie tak tez bedzie ... czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci ... powinno sie sprawdzic

        Skomentuj


          #19
          Odp: Czytanie dzieciom

          wychodze z tego samego zalozenia, czytalam coreczce od malego i samam przychodzi teraz aby jej poczytac, a co mnie jeszcze bardziej cieszy, ukladaa swoje ksiazeczki aby sie nie zniszczyly

          Skomentuj


            #20
            Odp: Czytanie dzieciom

            Napisane przez katemom Pokaż wiadomość
            wychodze z tego samego zalozenia, czytalam coreczce od malego i samam przychodzi teraz aby jej poczytac, a co mnie jeszcze bardziej cieszy, ukladaa swoje ksiazeczki aby sie nie zniszczyly
            u nas też Zosia naprawde lubi ksiązki - obląda je przewraca, wie co jest na obrazku jesli ja cos zapytam to pięknie pokazuje kota, psa, misia - wszyscy znajomi sie dziwia iz mamy taka duza kolekcje ksiazek dla Zosia - bo ona zabawek jak klocki, misie itd. ma mało a ksiazek od duzo - jak tylko idziemy do sklepu to ja zabawki nie interesuja ale jak przechodzimy na dzial z ksiazkami to dziecie jest w zywiole

            Skomentuj


              #21
              Odp: Czytanie dzieciom

              My już przygodę w bibliotece mamy Na tyle książek dziecko nie wie co wybrać
              Ostatnio wybraliśmy książkę ciekawe dlaczego i kolega synka też tą ksiażkę chciał sobie pożyczyć bo mu się tak podobała Chłopcy leżeli na łóżku a ja im czytałam ile rozmów z tego powstało

              Skomentuj


                #22
                Odp: Czytanie dzieciom

                Myślę ze czytanie książek od najmłodszych lat to fajna i rozwijająca dziecko sprawa. Może w życiu płodowym to przesada ale na pewno nie zaszkodzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Czytanie dzieciom

                  a właśnie ja już zaczęłam w życiu płodowym dziecka

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Czytanie dzieciom

                    Jak najwcześniej, najlepiej po urodzeniu. A do tego mozesz puszczać kojącą muzykę
                    Łagodna perswazja jest potężniejsza od brutalnej siły

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Czytanie dzieciom

                      Nasz synek nie lubi za bardzi jak mu się czyta, jak zaczynam to wyrywa nam książki, śpiewać tak ale czytać nie bardzo. Jak muzyczka leci to lubi sobie słuchac - mozarta mu puszczamy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Czytanie dzieciom

                        Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                        Nasz synek nie lubi za bardzi jak mu się czyta, jak zaczynam to wyrywa nam książki, śpiewać tak ale czytać nie bardzo. Jak muzyczka leci to lubi sobie słuchac - mozarta mu puszczamy.
                        Nasza córka też nie bardzo lubi kiedy jej czytamy, zaraz zabiera książeczkę i chce mieć ja dla siebie. Jak jej opowiadamy czy pokazujemy coś w książeczce to jeszcze się zaciekawi ale czytania nie toleruje a jak śpiewamy to zaczyna tańczyć, w ogóle jak gdzieś usłyszy muzykę to zaraz tańcuje

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Czytanie dzieciom

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          a właśnie ja już zaczęłam w życiu płodowym dziecka
                          hehe ja też czytałam Zośce jak jeszcze była w brzuchu

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Czytanie dzieciom

                            o to mój to samo, jak muzykę słyszy albo spiewam mu bałkanice to zaraz też dupką kręci Mam nadzieje że odmieni im sie to , bo czytanie jednak dobrze by wpłyneło na ich rozwój słownictwa nawet.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Czytanie dzieciom

                              Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                              o to mój to samo, jak muzykę słyszy albo spiewam mu bałkanice to zaraz też dupką kręci Mam nadzieje że odmieni im sie to , bo czytanie jednak dobrze by wpłyneło na ich rozwój słownictwa nawet.
                              Raczej się odmieni chyba nie słyszałam o dziecku, które nie lubi słuchać bajek

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Czytanie dzieciom

                                hehe no ja w sumie też nie słyszałam. Ciekawa jestem może 3 latka ? Może jakas mama się wypowie starszaka, w jakim wieku jej dziecko zaczeło nagle słuchac bajek bez zabierania ksiażeczki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X