Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

    Niedawno miałam ten problem. Szukałam, przeglądałam i w efekcie zainteresowało mnie kilka miejsc:

    http://babyonline.pl/przedszkolak_pr...l?galg_id=2744

    Rozbieżności cenowe między poszczególnymi miastami są ogromne.

    Jakie urodziny Wy preferujecie? W domu? W "zabawkowniach" z kulkami? Czy może macie jeszcze inne pomysły?
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

    Ja zrobiłam 4-5 latkom urodziny raz w kulkowni, raz w Cinema City. w kazdej z nich jest animator, poczestunek, zabawy. Bardzo mi się podobało. W Krakowie mamy bardzo wiele takich miejsc, są również kluby malucha i klubo-kawiarnie dla mam z dziećmi, tam równiez mozna zorganizować taką imprezę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

      Ja preferuje urodziny w domu-własnoręcznie upieczony tort, kinder łakocie ,balony kolorowe serpentyny i wszystko to co dla dzieciaków dostępne .
      Moja Olka właśnie 4 dni temu skończyła 3 lata- w duzym pokoju szaleństwo dla dzieci a w kuchni mamy miały posiedzenie przy kawusi i oko na wszystko.Mam to szczęście ze moja przyjaciółka jest przedszkolanką najmłodszej grupy i ma sporo pomysłow na zabawy dla maluchów.
      Były piosenki, oczywiście z racji karnawału maski które dzieci robiły same i tańce. Zawody we wkładaniu tatowych skarpetek na czas, konkurs w skakaniu po kółkach z wykorzystaniem maty do *****era i wiele innych pomysłow na zabawe.
      Mozecie mi mamy wierzyć choć mam mieszkanie typu 2M to pomieściłam dzieci 6sztuk w tym 2 latka który siedział jak zaklęty.
      Zabawa trwała w sumie 4 h ale było tak wspaniale ze powtórze to za rok a właściwie w kwietniu syn co ma 12 lat urządzi imprezke z racji urodzin to juz wyzsza szkoła jazdy i wyzwanie kulinarne.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

        Wszystkiego najlepszego dla Oli!
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

          Dziękujemy bardzo!!!!!


          Skomentuj


            #6
            Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

            Jeżeli chodzi o Bydgoszcz...to mi się podoba tutaj http://www.familypark.pl/ i dzieciom zapewne też



            Skomentuj


              #7
              Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

              ja mam o tyle dobrze ze moj rodzone w sierpniu zawsze w ogrodzie badz na tarasie robimy urodzinki ale w tym roku jedziemy n wycieczke rodzice z dziecmi a dla dziadkow zrobimy tylko male przyjecie tort i kawa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                my też organizujemy tego typu przyjęcia w ogrodzie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                  bo na swiezym poweitrzu najlepiej dziecko ma duzo pola do popisu a na wieczor pieknie pada spac

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                    W ogrodzie, na działce, w parku. Z rówieśnikami, balonami, animatorami. Ja zawsze miałam Mini playback show. Mama nas przebierała i robiła makijaż, a my dawałyśmy z siebie wszystko Zabawy było co nie miara. No i oczywiście tort z ulubionym bohaterem bajki. A co powiecie na pinetę?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                      pinete? chodzio piniatę? moje dzieci maily piniatę raz takie sobie.... kazdy po kolei uderza lkijem w piniate to sie rozsypalo wszystko na ziemie i dzieci na kleckzach zbieraly cukierki, popychaly sie bo kazdy chial jak najwiecej, u nas nie bardzo sie sprawdzila

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                        tak tak, piniatę. Ale myślę że zależy co się do niej włoży i jak się zorganizuje. Ja byłam na kilku przyjęciach z piniatą i były udane. Mogą być gwiazdy, koniki, pluszaki. Nawet ja kiedyś spróbowałam.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                          na pewno moga byc udane dla jednych pasuej dla innyc hnie ale to normalne nigdy wszystkim n raz sie nei dogodzi hahahaha

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                            Masz racje, każdy ma swoje gusta i guściki.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                              Fajne są te kluby malucha. Ja jednak mimo wszystko wolę zorganizować przyjęcie dla córki w domu. Wtedy mam wszystko pod kontrolą. Zwłaszcza przy takiej gromadce jak moja. Standardowo jest tort - za każdym razem inny - ostatnio wymyśliłam, że będzie w kształcie jej ulubionych maskotek - była zachwycona. Baloniki, trąbki, wesoła muzyka. Nic do szczęścia więcej nie potrzeba. A i pluszaki
                              - goście honorowi każdej naszej imprezy. Bez nich mała nie chce się nigdzie ruszać.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X