Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś nosi soczewki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy ktoś nosi soczewki

    Zastanawiam się nad przestawieniem się na soczewki....

    Jednak czy są wygodne i czy nie uwierają?
  •    
       

    #2
    Odp: Czy ktoś nosi soczewki

    Zależy, jakie masz. Muszą być dobrze dobrane. Z doświadczenia wiem, że warto wypróbować kilka rodzajów, różnych firm i parametrów, żeby znaleźć najlepsze. Nie uwierają, jeśli są prawidłowo założone. Oczywiście, jeśli masz zmęczone oczy, pracujesz długo przed kompem, siedzisz na wietrze, lub jesteś niewyspana, to będziesz czuła ich obecność. Jak wpadnie paproch to uwiera jak diabli. Płyn należy wymieniać codziennie, pojemniczek na soczewki co miesiąc z przyczyn higienicznych. Ja noszę miesięczne, miękkie, nigdy nie miałam z nimi problemów i do oksów już bym nie wróciła. Polecam wybrać sie do jednego z salonów tej sieci: https://trendyopticians.pl - powinni Ci dobrać odpowiednie soczewki.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy ktoś nosi soczewki

      Ja zamierzam przejść na soczewki, bo jednak okulary w sezonie jesienno-zimowym są dość uciążliwe :/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy ktoś nosi soczewki

        Napisane przez markietanka Pokaż wiadomość
        Zastanawiam się nad przestawieniem się na soczewki....

        Jednak czy są wygodne i czy nie uwierają?
        Na pewno na początku jest dziwne uczucie i ma się problemy z ich zakładaniem. Ale po jakimś czasie zakładanie jest proste i noszenie tak samo. Jednak dobrze jest też używać czasami okularów, oczy odpoczywają.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy ktoś nosi soczewki

          Ja kiedyś nosiłem często, ale gdy zacząłem pracować głównie przy komputerze to oczy mi się w soczewkach bardzo szybko męczyły - więc przerzuciłem się na specjalne okulary do pracy przy komputerze, które zamówiłem u tego optyka: https://studiooptyczne44.pl/okulary/...rzy-komputerze. Teraz pracuje mi się zdecydowanie lepiej

          Skomentuj

                 
          Working...
          X