Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monitoring gps pojazdów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Monitoring gps pojazdów

    Hej,

    czy ktoś z Was stosuje w swoich pojazdach monitoring gps pojazdów? Chodzi mi głównie o lokalizatory, dzięki którym możliwa jest stała kontrola nad lokalizacją, a także obecnym poziomem paliwa.
  •    
       

    #2
    Odp: Monitoring gps pojazdów

    W swoim prywatnym samochodzie tego nie posiadam, aczkolwiek u mnie w firmie jest system rejestrujący czas pracy maszyn oraz samochodów osobowych i wiem, że pozwala to na optymalizację kosztów. Nie wiem natomiast czy jest sens instalowania czegoś takiego w prywatnym samochodzie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Monitoring gps pojazdów

      Ja myślę o monitorowanie pojazdów w firmie. Też zależy mi na zaoszczędzeniu paliwa i kontroli trasy. Mamy nowych pracowników i po prostu chcę mieć na nich oko bo nie wiadomo gdzie jeżdżą tak naprawdę i czy nie kradną paliwa. Lepiej dmuchać na zimne i kontrolować wszystko co się da w firmie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Monitoring gps pojazdów

        Dokładnie. System monitoringu gps pozwala na lepszą kontrolę. Poza tym rozliczenie zużycia paliwa staje się o wiele łatwiejsze. Dodatkowo mamy stały nadzór nad lokalizacją pojazdu.
        Jeśli ktoś szuka oszczędności, to jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Monitoring gps pojazdów

          U nas w firmie korzystamy z lokalizatorów AlfaTrack, sa naprawdę dokłądne i pozwalają kontrolowa zuzycie paliwa. Widać też że kierowcy inaczej jezdzą wiedzac że ich praca jest kontrolowana.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Monitoring gps pojazdów

            Też jeżdżę z alfatrack i jestem zadowolona. Wczesniej miałam chiński lokalizator który pokazywał zmiane ruchu mimo że lokalizator stał w miejscu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Monitoring gps pojazdów

              Warto zapoznać się z monitoringiem pojazdów ikol. Są w Warszawie, możliwy montaż również u ich 200 dystrybutorów w całym kraju. A cennik pokazany na stronie jest naprawdę bardzo dobry.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Monitoring gps pojazdów

                W moim przypadku system monitorowania GPS oraz wideorejestrator bardzo się przydały. Miałem stłuczkę i ubezpieczyciel miał pewne wątpliwości co do moich zeznań i odmawiał wypłaty odszkodowania. Finalnie jednak sprawa zakończyła się po mojej myśli i dostałem pieniądze na naprawę auta. Niestety wypłacili za mało i zdecydowałem się sprzedać szkodę dzięki stronie https://www.ps.org.pl/blog/doplaty-do-odszkodowania,317. Dostałem sporą dopłatę do odszkodowania, ale nie zdecydowałem się naprawiać samochodu tylko go sprzedałem. W nowym samochodzie również zamontowałem system śledzenia pojazdu oraz wideorejestrator. Bardzo przydatne są te urządzenia.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Monitoring gps pojazdów

                  Dokładnie jednak jest to bardzo dobra forma wsparcia całej logistyki w firmie, dlatego uważam, że zdecydowanie warto, ponieważ u nas odkąd zdecydowaliśmy się z mężem na wprowadzenie systemu Flotman wszystko zaczęło ilość lepiej. Do tego oprócz monitoringu GPS możemy w każdej chwili sprawdzić ilość paliwa, stan przesyłek oraz jest kompatybilny z giełdą zleceń transportowych jak Trans24 i TimoCom, więc to też daje nam kolejne kontrakty i zlecenia.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Monitoring gps pojazdów

                    Jest też takie rozwiązanie - https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/g...gps-obdv1.html Wpinasz do obdv w aucie i masz w ten sposób monitoring trasy. Zapisuje się jej historia, dostaniesz na smartfona np. powiadomienie, jeśli zostanie przekroczona prędkość, tzn. będzie nieprzepisowa. To bardzo wygodne rozwiązanie - opcja i pod dzieci, i pod pracowników.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Monitoring gps pojazdów

                      Nie każdy wie, ale oparciu o systemy monitorowania pojazdów można stworzyć program motywujący dla kierowców w firmie. Forma rywalizacji pomiędzy pracownikami o to, kto ma lepszy styl jazdy i bardziej ekonomicznie pokonuje daną trasę, to świetny pomysł. Największe korzyści to - ograniczenie zużycia paliwa, bezpieczniejsza jazda, a dla środowiska - zmniejszenie emisji CO2. Na stronie
                      https://teagle.io/usluga/programy-mo...dla-kierowcow/ opisano dokładnie jak taki system działa i jakie są zalety jego wdrożenia.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Monitoring gps pojazdów

                        W jakiej cenie jest taki monitoring?

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X