Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szukam przedszkola w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    szukam przedszkola w Warszawie

    Hej!

    Poradźcie mi proszę w kwestii przedszkola prywatnego - na co mam zwrócić uwagę przy wyborze? Macie może do polecenia jakieś dobre placówki? Jak z cenami?
    happiness is easy
  •    
       

    #2
    Jeśli lokalizacja nie jest najistotniejsza, to przede wszystkim wyposażenie przedszkola, czy ma nowe zabawki, czy jest ogródek. Kontakt nauczycielek z dziećmi, ile dzieci przypada na jedną panią. Jeśli młody/ młoda jest alergikiem warto się dowiedzieć jak będzie ze specjalną dietą, w prywatnych często jest katering i wtedy najczęściej nie ma problemu.

    Przede wszystkim przejdź się do tego upatrzonego i poproś o możliwość obejrzenia go, jeśli nie będzie takiej opcji radzę zrezygnować.

    Skomentuj


      #3
      Zapomniałam spytać, w jakiej dzielnicy szukasz?

      Skomentuj


        #4
        Z tego co ja patrzyłam, są różnice w cenach w zależności od dzielnicy, jednak nie zawsze cena wiąże się z jakością usług. Najlepiej orientuję się w okolicy Bielan, Żoliborza i Białołęki.Jest kilka małych przyjemnych przedszkoli prywatnych gdzie płaci się ok800zł za miesiąc i można być spokojnym. Znam też takie gdzie przy opłatach 1200 dzieci są zniechęcone do przedszkola, a obiadki wyglądają o połowę gorzej niż się to przedstawia.
        Ważne jest usytuowanie placówki- z dala od spalin, otoczenie i bezpieczne zabawki, a także obecność pedagoga-psychologa i logopedy, program zajęć.
        Na dalszy plan wysuwa się rodzaj zajęć- także tych dodatkowych, godziny otwarcia przedszkola, istnieje w niektórych możliwość zostawienia dłużej dziecka.

        Skomentuj


          #5
          Mieszkamy przy pl. Wilsona i będę wozić dziecko do przedszkola samochodem, więc w gruncie rzeczy wszystko mi jedno, w którą stronę. No - byle nie do centrum. W każdym razie dla mnie najważniejsza jest dieta dla mojego małego alergika i indywidualne podejście do niego (jest nieśmiały). Chciałabym też obejrzeć placówkę którą wybiorę. 800 zł to chyba max ile będziemy mogli wydać... A jakie zajęcia dodatkowe są proponowane?
          happiness is easy

          Skomentuj


            #6
            Z tych , które mi najbardziej się podobały i na pewno z dietą dla alergika nie będzie problemu to polecam :Wesoły pędzelek
            Tęczowe przedszkole, Słoneczny domek
            Pozostał-przy ul. Skalskiej,na Marymockiej 34 i Wesołe Nutki są też super ale nie wiem jak z dietą.
            Zasadniczo panie są przyjazne we wszystkich. W Tęczowym i w Nutkach jest niskie czesne jak na Warszawę , coś ok 700zł.Mają tez na pewno angielski jakąś rytmikę, zajęcia ruchowe. Szczegóły pewnie będą na stronach internetowych poszczególnych przedszkoli. No , ale przedszkolanek przez internet nie sprawdzisz, więc tu się przydamłam ja)

            Skomentuj


              #7
              można zwariować z tym poszukiwaniem! Jadąc np. przez Ursynów, wszędzie widzę reklamy przedszkoli... W efekcie zdecydowałam się szukać w okolicy Targówka, Białołęki. Zawęziłam się moje oczekiwania do bezbłędnej opieki nad dzieckiem oraz dobrze wyposażonego placu zabaw.
              happiness is easy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Targówek? Tęczowe Przedszkole polecam.

                Skomentuj


                  #9
                  Klub przedszkolny - mini żłobek

                  Zapraszam do naszej nowej grupy www.przedszkole-ursynow.waw.pl Akademia dla Smyka

                  Joanna Andrzejewska

                  Skomentuj


                    #10
                    może coś więcej o tęczowym przedszkolu? Heroina - z jakich powodów polecasz? Nazwa obiła mi się o uszy.
                    happiness is easy

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mój Młody tam chodzi. Po pierwsze mamy blisko, po drugie miłe i profesjonalnie podchodzące do tematu panie, po trzecie zajęcia w soboty. Jest jeszcze kilka aspektów.
                      A, i nie za drogo.

                      Skomentuj


                        #12
                        Mają tam małe grupy dzieci, duży plac zabaw, można przekazać własne życzenia co do diety dziecka, poza tym są otwarci na wszelkie inicjatywy i pomysły ze strony rodziców. Dużym plusem są też zajęcia prowadzone w soboty, wielu rodziców pracuje w ten dzień niestety. A no i przyjmują dzieci poniżej 3 roku życia

                        W sumie wszystko jest opisane na ich stronie
                        http://www.teczoweprzedszkole.pl/

                        Skomentuj


                          #13
                          zajęcia w soboty? jak to wygląda?
                          happiness is easy

                          Skomentuj


                            #14
                            Dyrektorka przedszkola prowadzi zajęcia.

                            Skomentuj


                              #15
                              Skończyły się czasy kiedy każdy pracował od poniedziałku do piątku i miał wolne weeknendy ;/ Niektórzy mogą zostawić dziecko u dziadków- ja np. nie mogę. Napiszcie jak to wygląda z tymi sobotami w przedszkolu! Bede bardzo wdzieczna

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X