Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    to fajnie,że u Was tez wszystko ok
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      wysypka minęła jakoś i obyło się bez wapna. Byłam dzisiaj u lekarza powiedział że czasami bycie w ciąży powoduje że jesteśmy uczulone albo wrażliwsze na coś na co nigdy nie byłyśmy. Mam jeszcze pytanie do Was. Czy macie już karty ciąży? To była moja 2 wizyta, tydzień 9, badania wszystkie robione na bieżąco a ja karty ciązy jeszcze nie dostałam...
      Zosia ur.07-07-2010
      wtorek 14:55




      http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

      Skomentuj


        To dobrze, że przeszło.

        Ja kartę dostałam, jak przyszłam z wynikami badania krwi potwierdzającymi ciążę. Ale za pierwszym razem lekarz się ociągała nie wiedzieć czemu.

        Skomentuj


          No mój też jakoś się nie pali do tego... A to chyba ważna sprawa? Powiedział mi że za trzy tygodnie jak przyjdę to dostanę.
          Zosia ur.07-07-2010
          wtorek 14:55




          http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

          Skomentuj


            widzę ze z tym porodem to nigdy nic nie wiadomo lekarze przez całą ciąze mnie straszyli ze urodze przed terminem i bralam mnostwo leków a tu juz tydzien jak wszystko odstawilam, w ogole sie nie oszczedzam - myje okna, sprzatam, gotuje a porodu ani widu ani słychu i mysle ze swieta racej tez spokojne. Termin za dwa tygodnie - zobaczymy kiedy maleństwo zechce przyjsc na swiat. W kazdym razie juz sie nie moge doczekac
            tez zycze powodzenia wszystkim mamusiom ktore sa w terminie

            Skomentuj


              ;(


              Niestety muszę się pożegnać z Wami, dziewczyny.
              Nasze szczęście nie trwał długo. Niestety poroniłam i marzenia prysnęły jak bańka mydlana.
              Życzę Wam szczęśliwych rozwiązań.

              Skomentuj


                hej mamusie
                wczoraj byłam na wizycie. Dzidziuś rośnie i na 80% to dziewczynka, bo akurat nic nie wisiało miedzy nóżkami ogólnie badanie i jego wynik ok. musze teraz zrobic glukoze i ogolne badania. w styczniu mam ponowne usg z dopplerem, stwierdzajace czy nie ma wady serduszka.

                WESOŁYCH ŚWIAT ŻYCZĘ MAMUSIOM I ICH RODZINKOM


                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzieczyny Zycze wam Wesołych Świąt sporo odpoczynku i bardzo ruchliwych malęńst całuski dla was
                  Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                  Skomentuj


                    Kobietki,życzę Wam zdrowych i spokojnych świąt oraz dużooo prezentów(choć ten największy i najpiękniejszy rośnie w naszych brzuszkach)
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      "Zawsze ilekroć uśmiechasz się do brata i wyciągasz do niego ręce-zawsze wtedy jest Boże Narodzenie."
                      (Matka Teresa z Kalkuty)


                      Najradośniejszych z radosnych, najpiękniejszych z pięknych
                      Świąt Bożego Narodzenia-życzy Paulinchen23




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jeśli jest nawet jedna osoba, która tylko myślami
                        chce przyciągnąć do nas to, co najlepsze,
                        to na pewno wszechświat zawróci,
                        aby spełnić nasze pragnienia...

                        Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia
                        niosą nam wszystkim nadzieję na uspokojenie,
                        życzliwość i spełnienie marzeń.

                        Niech Nadchodzący Nowy Rok przyniesie radość,
                        miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich najskrytszych marzeń,
                        a gdy się już spełnią niech dorzuci garść nowych,
                        bo tylko one nadają życiu sens...

                        Wszystkiego Najlepszego dla Was Wszystkich i dla Waszych Rodzin

                        Yoenne
                        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                        Skomentuj


                          WESOŁYCH , POGODNYCH ŚWIĄT ORAZ ZDROWYCH I GRZECZNYCH DZIECIĄTEK
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Wesołych i zdrowych świąt.


                            ps. u mnie gardło troche boli

                            Skomentuj


                              No witam dziewczyny Jak tam,objadłyście się? Ja mam 2 kilo więcej ale myślę, że lada dzień się żołądek oczyści z tego całego obżarstwa i waga wróci do normy, jak zawsze. Maluszek mnie tak kopał przez święta Spokoju nie dawał, ale przynajmniej wiem, że się cieszył na święta
                              Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                              Skomentuj


                                Oj jestem najedzona az do przesady ale co sobie będę
                                załowąc mała dała mi tez troszeczkę popalic a na wage nie wchodziłam bo i tak kazała by mi zejsć hihihi całuski dla was
                                Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X