Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szyjemy!!!

    Chciała bym się zabrać za szycie dla dziecka (w drodze), ale nie wiem, czy mi starczy umiejętności. Na razie szyłam tylko ubranka dla lalki chrześniaczki.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szyjemy!!!

      Eno dziewczyny zdolniachy jesteście. Mi niestety tak ładnie szycie nie wychodzi ;/ Projekty domów Poznań http://www.poznan-projekty.pl/
      Pozdrawiam pluszaczki

      Skomentuj


        Odp: Szyjemy!!!

        Ja uszyłam na razie poszewkę na poduszkę. No cóż, mam nadzieję, że to tylko rozgrzewka

        Skomentuj


          Odp: Szyjemy!!!

          Ja podobnie nie jestem dobra w szyciu, ale na szczęście mam teściową, która jest krawcową także czasem ją wykorzystuję, już mi uszyła dla dziecko poduszkę motylka

          Skomentuj


            Odp: Szyjemy!!!

            Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
            Ja podobnie nie jestem dobra w szyciu, ale na szczęście mam teściową, która jest krawcową także czasem ją wykorzystuję, już mi uszyła dla dziecko poduszkę motylka
            moja teściowa też krawcowa i też co szyła dla Zosi a ja co do szycia chciałabym się nauczyć na maszynie bo ręcznie coś tam mi wychodzi lubie filc i niekiedy się z nim bawię

            Skomentuj


              Odp: Szyjemy!!!

              Kiedyś szycie to było takie naturalne, no nie. Ja nawet maszyny do szycia nie mam :P kiedyś próbowałam coś uszyć z filcu bo też fajne rzeczy widziałam ale powychodziło krzywo ale bardzo podobają mi się te wszystkie ręcznie szyte cuda są oryginalne i niepowtarzalne.

              Skomentuj


                Odp: Szyjemy!!!

                ja maszyny też nie mam, ale marzy mi się kiedyś nauczyć się, ja z filcu szyje książeczki dla małych dzieciaczków i też wychodzi krzywo nie raz nie dwa ale lubię to bardzo pierwszą książeczkę uszyłam dla Zosi i potem kilka dla dzieciaczków znajomych a widzieć radość w oczach obdarowanego dzieciaczka albo jak się nią bawi bezcenne

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szyjemy!!!

                  Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                  ja maszyny też nie mam, ale marzy mi się kiedyś nauczyć się, ja z filcu szyje książeczki dla małych dzieciaczków i też wychodzi krzywo nie raz nie dwa ale lubię to bardzo pierwszą książeczkę uszyłam dla Zosi i potem kilka dla dzieciaczków znajomych a widzieć radość w oczach obdarowanego dzieciaczka albo jak się nią bawi bezcenne

                  świetny pomysł z tymi książeczkami. W sklepie są fajne ale dość drogie, a z filcu faktycznie dużo fajnych rzeczy można uszyć

                  Skomentuj


                    Odp: Szyjemy!!!

                    A ja ostatnio trafiłam na coś takiego: http://smykalka.com/ Zabawki z filcu do samodzielnego zszycia i sklejenia. Jak dla mnie bomba, bo mają ciekawy design i fajnie komponują się z wystrojem pokoju małej

                    Skomentuj


                      Odp: Szyjemy!!!

                      Napisane przez lideczka_15 Pokaż wiadomość
                      A ja ostatnio trafiłam na coś takiego: http://smykalka.com/ Zabawki z filcu do samodzielnego zszycia i sklejenia. Jak dla mnie bomba, bo mają ciekawy design i fajnie komponują się z wystrojem pokoju małej
                      Tak! Mają takie słodkie Podusie Milusie do zszycia. I to nie jest trudne. Zszywałam ją razem z synkiem, uwielbia z nią spać Na stronie tej firmy można znaleźć filmiki instruktażowe, w jaki sposób zszyć odpowiednio zabawkę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szyjemy!!!

                        Bardzo fajna stronka z takich fajnych wykrojów może powstać coś fantastycznego bez obaw że wyjdzie coś krzywo czy coś innego i to też świetny pomysł na prezent dla miłośniczek szycia

                        Skomentuj


                          Odp: Szyjemy!!!

                          Mi też się marzy nauczyć się szyć, ale jakoś nie wychodzi. Babcia uczyła mnie na maszynie, ale nie wygląda to nadal tak, jakbym chciała, wychodzi mi krzywo. Może to kwestia wprawy, pewnie tak. Za to na drutach i na szydełku robię, mam ochotę na coś większego teraz, jakąś kamizelkę, albo sweterek.

                          Skomentuj


                            Odp: Szyjemy!!!

                            Napisane przez nowamama92 Pokaż wiadomość
                            Mi też się marzy nauczyć się szyć, ale jakoś nie wychodzi. Babcia uczyła mnie na maszynie, ale nie wygląda to nadal tak, jakbym chciała, wychodzi mi krzywo. Może to kwestia wprawy, pewnie tak. Za to na drutach i na szydełku robię, mam ochotę na coś większego teraz, jakąś kamizelkę, albo sweterek.
                            to wspaniale bo na szydełku też piękne prace można robić znam taką panią co na szydełku aniołki tworzy Moja mama próbowała mnie na szydełku uczyć robić ale nic mi nie wychodziło po prostu nie potrafię :/ Także rozwijaj talent Powodzenia !

                            Skomentuj


                              Odp: Szyjemy!!!

                              Ja mam maszynę, trochę mnie babcia nauczyła na niej szyć ale niestety z czasem już jest gorzej, bo 8 miesięczny maluch potrzebuje jednak więcej wagi zaciekawiły mnie te książeczki z filcu,sama chciałabym też coś zrobić...macie jakieś instrukcje?co i jak?

                              Skomentuj


                                Odp: Szyjemy!!!

                                Dziewczyny gdybyście szukały Smykałki jest dostępna na allegro: http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-uni-1-1-1120

                                na razie nie widze tych zabawek w sklepach stacjonarnych, więc gdyby się Wam rzuciło w oczy, dajcie znać!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X