Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skąd się biorą dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Skąd się biorą dzieci?

    Kochane mamy chciałabym podzielić się z Wami opinią mojej 5letniej Oliwki na temat tego skąd się biotą dzieci. Wczoraj moja Oliwia była prawie oburzona jak jej kolega powiedział że dzieci oczywiście przynosi bocian, ponieważ według mojej pociechy to u Pana Boga w ogródku rośnie magiczne drzewo na którym są maleńkie nasionka i jeżeli mamusia kocha tatusia a tatuś kocha mamusię to Bozia daje mamusi do brzuszka nasionko żeby razem o nie dbali, bo tylko z miłości rodzi się dziecko.
    Jak wczoraj odbierałam Oliwkę z przedszkola pani opowiedziała mi to historyjkę i musiałam się nią podzielić. A tak na marginesie zastanawiam się czym jeszcze wyobraźnia mojej kochanej córeczki mnie zaskoczy
    Pozdrawiam

    #2
    Odp: Skąd się biorą dzieci?

    Jak moje byly małe to tez wyobrazały sobie ze dzieci się biora ( tam ,gdzieś ,są)-wersji bylo wiele.nawet było ze są kupowane razem z akcesoriami dla niemowląt.
    W szkole jakos tak dopiero przyswajaly ze z komórki itp....potem było tłumaczenie w domu, ale skąd te komórki to nie wnikały a teraz sa na tyle dorosłe ze juz wiedza.A Olka to wie ze z brzucha a z kad i jak to ma jeszcze czas.


    Skomentuj

           
    Working...
    X