Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

    Mi się wydaje, że ważniejsza od ilości tutaj jest jakość. Nie mówię oczywiście o ekstremalnych przypadkach, jak siedzenie przed telewizorem przez cały dzień. Ale mojemu synowi pozwalam nawet na 2-3 godziny, jeśli program jest tego wart. Zazwyczaj nie jednym ciągiem, bo zwykle gdzieś tam zaraz ucieka, ale ogląda na przykład rano na da vinci learning "Byli sobie podróżnicy" czy "W pogoni za szczęściem", a po południu "Zręczne pomysły" i "Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona", które uwielbia

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

      Ja ostatnio skróciłam dziecku bajki do minimum, jak jest ładna pogoda wolę z nim wyjść na dwór, nawet jak za ciepło nie jest
      Czasem wieczorem, obejrzy z 20 minut i to wszystko.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

        My nie unikamy oglądania bajek ani nie przesadzamy z ich ilością. Są dni, że syn nic nie ogląda a są i takie, gdy się mu pozwala nawet na godzinne oglądanie.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

          Ostatnimi czasu niestety pogoda nas nie rozpieszcza, więc nie zawsze można spędzać czas aktywnie na dworze. Telewizja w rozsądnych ilościach i pod kontrolą to dobry pomysł jeśli rozwijać wiadomości dziecka.

          Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
          "Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona", które uwielbia
          Nie znamy tego programu. Kiedy jest emisja i o czym jest to Sekretne Laboratorium? Edison sugerowałby odkrycia, w dobrym idę kierunku?

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

            Oczywiście Odkrycia i różne ciekawe zagadnienia, jak grawitacja, kosmos, satelity, skamieliny, wykrywacze metali, a nawet pszczoły Tematyka bardzo różna, jak widzisz Najbliższy odcinek masz jutro o 13:00, potem dwa odcinki w niedzielę.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

              Dziękuję za polecenie. Faktycznie świetne to Laboratorium Thomasa Edisona, sama chętnie obejrzałam też. Spodobał nam się też Marvi Hammer - czekamy na jutrzejszy odcinek, bo będzie o olbrzymach z Afryki.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

                Cieszę się, że Wam się podoba A przy okazji... widziałaś konkurs na stronie? www.davinci-learning.com/konkurs
                Fajne gadżety dla odkrywców są do wygrania

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

                  U nas czas oglądania jest różny, raz jest więcej, raz jest mniej. Uważam że jeżeli bajka jest godna obejrzenia, i dziecko może się czegoś nauczyć to dlaczego nie.... dzięki jednemu odcinkowi Myszki Miki który moja córka chciała oglądać non stop rozróżnia bryły....ostatnio pokazałam jej na obrazku piramidę, a ona do mnie że to nie piramida , a ostrosłup byłam w szoku dlatego uważam, że wszystko z umiarem

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

                    my staramy się by dzieci nie siedziały za długo przed tv, ale wiadomo że w deszczowe dni trochę więcej bajek oglądają

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

                      Chyba ważniejsza jest jakość tych bajek dla dzieci - zwracaj uwagę, aby nie było tam przemocy itd. Słyszałam też opinię, że niemowlaki nie powinny oglądać telewizji, bo nie mają jeszcze tak rozwiniętego wzroku.
                      .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

                        U nas jest to 1-2h dziennie

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jak długo dzieci powinny oglądać bajki?

                          Moja córeczka (11 miesięcy) nie ogląda w ogóle. Mam zamiar nie puszczać jej bajek do końca 2 roku życia, ale zobaczymy czy się uda...

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X