Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PoMóżCiE - Swędzi !!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    PoMóżCiE - Swędzi !!!!!!!!!

    Witam, wszystkie kobietki i prosze o pomoc.
    Moj problem polega na tym ze mam problem z pewna czescia ciala "intymna"wiecie o co chodzi otoz strasznie mnie tam swedzi i nie wiem dlaczego, o higiene dbam kapie sie 2 razy dziennie partnera mam stalego nie sypiam z kim popadnie zeby mozna bylo przypuszczac ze zerzączka czy cos bo to nie wchodzi w gre. uzywam zelu do higieny intymnej wiec tez zadna hemia czy podrazniajace srodki niby wszystko ok a jednak swedzi strasznie dochodzi do sytuacji ze z tego drapania wszystko puchnie a co za tym idzie boli i piecze. Jest tak ze tydzien swedzi na okrąglo a nast tydz nic potem np 2 dni swedzi potem nic i tak caly czas nawraca...:/ nie wiem jaki jest tego powod moze zle dobrane srodki anty? ale tabletki biore od roku a swedzi mnie od miesiaca wiec chyba to raczej nie:/ ktoras z was moze miala ten problem? prosze o pomoc!!!!
  •    
       

    #2
    Ale swędzi Cię w pobliżu cewki moczowej czy raczej pochwy?
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      raczej wszedzie jak zaczynm sie drapac w poblizu cewki moczowej to wydaje mi sie ze swedzi mnie "tam" wszystko i okolice pochwy tez tak jakbym w srodku...

      Skomentuj


        #4
        Ale zaczyna przy cewce? (potem to już się wydaje że wszędzie swędzi,
        swędzenie lubi skakać)
        A nie zauważyłaś czy częściej siusiasz ?
        Bo może to po prostu zapalenie cewki? Ja np zauważam coś takiego przy
        chłodniejszej pogodzie kiedy chodzę na boso po domu, albo wyskoczę
        w klapkach.
        Najlepiej skontaktuj się z lekarzem, on od razu Ci leki przepisze, bo męczące jest takie drapanie
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #5
          Wiesz co ja na twoim miejscu wybrałabym się do gienia!Może poprostu masz jakiś stan zapalny!Myślę że lekarz najpewniej rozwieje twoje wątpliwości.Ja podam Ci przykład mojej koleżanki.Biedna chciała zrobić przyjemność swojemu facetowi i ogoliła sobie całą ,,broszkę''No i biedna cierpiała przez miesiąc.Dostała stanu zapalnego!
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            #6
            moim zdaniem bez lekarza się nie obędzie, jeśli to jakiś stan zapalny to oby był lepiej wcześniej wyleczony i nie przerodził się w coś poważniejszego,
            spróbuj krem clotrimazolum http://www.doz.pl/apteka/p8070-Clotr...Aflofarm__20_g, powinien trochę złagodzić swędzenie.
            Moja ginekolog przepisała mi ten krem na ewentualność takiego swędzenia jako skutek np. pobytu na basenie.

            Może właśnie Ty wybrałaś się na basen ostatnio, albo przyjmowałaś jakiś antybiotyk?
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              #7
              zerknij jak możesz lusterkiem i jeśli masz takie wewnątrz pochwy białe ala serowate upławy o konsystencji przypominającej twaróg o nieprzyjemnym zapachu to może to być infekcja grzybiczna.
              bo tez bardzo swędzi i jeszcze piecze
              FROCH

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja właśnie od kilku dni też odczuwam swędzenie w okolicy pochwy, smarowałam Clotrimazolum, ale też byłam wczoraj u ginekologa i mam przepisane tabletki doustne i globulki dopochwowe oraz mam smarować tą maścią. Lekarz stwierdził infekcję grzybiczą.

                dede21 lepiej idź do lekarza, bo sama tego nie wyleczysz, a po co masz cierpieć.
                Natalka - 24 lipca 2008r.

                Skomentuj


                  #9
                  Jak swędzi to zazwyczaj jest grzybica.Żadko kiedy uczulenie lub podrażnienie.

                  Skomentuj


                    #10
                    [QUOTE=Miss;77665]zerknij jak możesz lusterkiem i jeśli masz takie wewnątrz pochwy białe ala serowate upławy o konsystencji przypominającej twaróg o nieprzyjemnym zapachu to może to być infekcja grzybiczna.
                    bo tez bardzo swędzi i jeszcze piecze

                    mam takie cos jak piszesz....tylko nawet jak juz mam to, to skad? dbam o higiene i jak mowilam staly partner i nie bywam na basenie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      dede idz do lekarza. Ja też mam stałego partnera, dbam o higiene itd a też to miałam. Moja gin powiedziala ze mogłam to dostać od "chinskiej" bielizny. Dostałam tabletki dopochwowe i minęło szybko. A tak sie z tym też męczyłam.
                      Pozdrawiam


                      Krzysiu: 05.12.2005 10:15 3170g 52cm

                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...3daisy;page:-1

                      Jacek: 15.02.2008 22:45 3790g 56cm

                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...aisy23;page:-1

                      Ania i Jarek:

                      Skomentuj


                        #12
                        [QUOTE=dede21;77806]
                        Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                        zerknij jak możesz lusterkiem i jeśli masz takie wewnątrz pochwy białe ala serowate upławy o konsystencji przypominającej twaróg o nieprzyjemnym zapachu to może to być infekcja grzybiczna.
                        bo tez bardzo swędzi i jeszcze piecze

                        mam takie cos jak piszesz....tylko nawet jak juz mam to, to skad? dbam o higiene i jak mowilam staly partner i nie bywam na basenie
                        czasami tak bywa, że tak się dzieje: nie dopowiednia (ciasna, sztuczna) bielizna, zmiana diety osłabienie organizmu to pożywka dla takiego dziadostwa lub nawet wystarczy jednorazowe skorzystanie z publicznej toalety - pamiętajmy, że nie tylko na sedesie są bakterie, które na nas czyhają a klamki w toaletach?
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          #13
                          Tutaj tylko ginekolog pomoże. Więc radzę szybko się wybrać. Mnie lekarka zazwyczaj smarowała roztworem gencjany (taki fioletowy) i pomagało w 100%. Nie musiałam już nawet później brać globulek chociaż i tak miałam przepisane.

                          Skomentuj


                            #14
                            ooo, nie wiedziałam, że gencjana tu da radę
                            a lekarka musiała? nie można samemu?
                            Julek 15.o2.2oo7r



                            Skomentuj


                              #15
                              i cgyba tak zrobie pojde dzis do gienia i zobaczymy co powie bo to nie przechodzi kupilam ta masc co radzila jedna z czytelniczek clima...cos tam i fakt ulzylo DUZOOOOOOOOO ale nie przeszlo...dziekuje wszystki za

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X