Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent na pierwsze urodziny dla chłopca

    Co kupić na prezent dla rocznego dziecka? Chłopca. Macie jakieś pomysły?
  •    
       

    #2
    Może jakiś "chłopięcy" zestaw klocków duplo?

    Skomentuj


      #3


      Zabawke Fisher Price. U nas zawsze sie sprawdzaly. Sa roznej wielkosci i w roznych cenach. Na pewno bedziesz zadowolona
      pozdrawiam,
      D

      Skomentuj


        #4
        Witam, ostatecznie kupiłam zestaw plastikowych foremek takich co nadają się do kąpieli i do piasku. Fajne, kolorowe i bezpieczne... Podobno było sporo radochy w kąpieli

        Skomentuj


          #5
          U nas na roczek maly dostal Szczeniaczka Uczniaczka, Krzeselko Uczydełko, Garnuszek na Klocuszek i Grajacego uczacego - mysle ze najlepsze sa zabaweczki edukacyjne.

          Skomentuj


            #6
            Mój synek na pierwsze urodzinki dostał rowerek, fantastyczny prezent, zamiast wózkiem na spacerki jeździliśmy właśnie rowerkiem. Mały bardzo lubi rowerwe przejażdźki.
            Dostał takze Kubusia Puchatka na biegunach, często buja się na nim.
            Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
            http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
            Dziękuję

            Skomentuj


              #7
              uważam ze wieksze prezenty powinno sie przedyskutować z rodzicami... u mnie stoi taki prezent i troche mi zagraca mieszkanie....
              http://mamaczytata.pl/pokaz/4690/wojtek

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Mysle ze fajnie jest tez sie zrzucic i kupic jeden porzadny prezent niz przyniesc male drobnostki ktore szybko pojda w kat.

                Skomentuj


                  #9
                  Mój synek dostał fontannę piłeczek playskool. Nawet niezła zabawka, ale wg mnie lepszy jest pociąg z piłeczkami(też playskool), bo można z nim się przemieszczać a fontanna stoi w miejscu i dość szybko się nudzi.

                  Skomentuj


                    #10
                    fontanna to super prezent, my kupiliśmy synkowi fontannę jak miał 10 miesięcy, dziś ma 20 miesięcy i bawi się nią codziennie, nie do znudzenia
                    wszystkie dzieci, w każdym wieku, które do nas przychodzą uwielbiają zabawę z wyskakującymi piłkami.
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Osobiście nie widzę różnicy w zabawkach dla rocznych dzieci i podział na "dla chłopca, dla dziewczynki" jest trochę sztuczny. Moja córeczka od mojej siostry też dostała fontannę piłeczek i cały czas się nią bawi, ma 16 miesięcy. Polecam też zabawki z fisher praisa, a także te z IKEA, do przekładania, budowania wieży itp.

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez mamaSylwia Pokaż wiadomość
                        uważam ze wieksze prezenty powinno sie przedyskutować z rodzicami... u mnie stoi taki prezent i troche mi zagraca mieszkanie....
                        zgadzam się

                        Skomentuj


                          #13
                          Pracuję w Smyku, uważam że fisher Price sprawdza się najlepiej. (i sprzedaje)
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #14
                            prezent na roczek

                            czy któraś z Was to może ma??
                            http://www.allegro.pl/item500118241_...atis_pias.html
                            zastanawiam się nad tymdla dziewczynki

                            Skomentuj


                              #15
                              Froch ja synkowi na roczek kupiłam maskotkę ogromną na biegunach, uwielbia ją bardzo
                              http://allegro.pl/item500285865_piek...ukt_polsk.html
                              Wojtuś 28.11.2007

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X