Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

tanie podróżowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    tanie podróżowanie

    jakie macie patenty na tańsze podróże? Ja np korzytsam z porównywarek, ta jest moja ulubiona: xxxx
    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:42. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: tanie podróżowanie

    Szukam tanich noclegów kaszuby-wczasyxxxx
    Last edited by disne; 23-06-2020, 00:42. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: tanie podróżowanie

      Ja korzystam z rożnych wyszukiwarek tanich xxxx i poluję na promocje. Dzięki temu zdarza się, że co miesiąc jestem w innym kraju, chociaż na weekend. Kupę świata zwiedziłam i każdemu to polecam.
      Last edited by disne; 23-06-2020, 00:43. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: tanie podróżowanie

        Casa en Sol, to zespół pasjonatów Hiszpanii, a zarazem profesjonalistów w zakresie pośrednictwa nieruchomości na hiszpańskim rynku inwestycyjnym. Gruntowna wiedza o Hiszpanii – jej języku, kulturze oraz systemie sprzedaży nieruchomości - pozwala nawiązywać sprawdzone kontakty z zaufanymi partnerami.
        xxxx - apartamenty hiszpania
        Last edited by disne; 23-06-2020, 00:43. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: tanie podróżowanie

          Najlepszym sposobem aby podróżować taniej jest zamówienie biletów i wycieczek w sieci)
          Istnieje wiele stron internetowych , gdzie można zarezerwować bilety)
          Na przykład : xxxx
          Bardzo innowacyjny sposób podróżowania)
          Last edited by disne; 23-06-2020, 00:43. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: tanie podróżowanie

            Na internetowym biurze podróży możesz znaleźć tanią ofertę. Ja najczęściej korzystam z usług suncenter.pl bo już mam sprawdzone

            Skomentuj


              #7
              Odp: tanie podróżowanie

              Też czasem korzystam z tych stron, bywają przydatne. No i mam swoje ulubione biuro podróży, ma stronke kochamwakacje.pl Bardzo fajne oferty się teraz pojawiły i chyba zdecyduje się na podróży do Włoch- konkretnie Rimini

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: tanie podróżowanie

                Jak wyżej, polecam testować różne wyszukiwarki lotów. Ja często korzystam z xxxx. Czasami można upolować ciekawe promocje a podróże samolotem są moim zdaniem dużo przyjemniejsze niż samochodem czy autokarem.
                Last edited by disne; 23-06-2020, 00:43. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: tanie podróżowanie

                  Jeżeli szukacie opcji na tanie podróżowanie, to poza tanimi przejazdami warto pomyśleć o tanich noclegach, w końcu to one zazwyczaj kosztują znacznie więcej Przykładowo, tutaj macie sporo fajnych i tanich noclegów w Zakopanem: xxxx - sam portal jest rewelacyjny, warto go sprawdzić
                  Last edited by disne; 23-06-2020, 00:44. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: tanie podróżowanie

                    Sporo podpowiedzi można znaleźć w sieci, ale oprócz tego, warto też wypatrywać okazji, promocji i takich rzeczy.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: tanie podróżowanie

                      Polecam biuro podróży Arko-Travel xxxx. Byłam z nimi na wycieczce w Budapeszcie i naprawdę niska cena nie musi być związana z niską jakością noclegu, wyżywienia i komfortu autokaru. Wybieram się jeszcze z nimi do Rzymu i mam nadzieję na kolejną udaną wycieczkę.
                      Last edited by disne; 23-06-2020, 00:53. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: tanie podróżowanie

                        Polecam atrakcyjne lokalizacje do których można tanio dotrzeć busami z Krakowa: Lwów, Budapeszt, Praga. To miasta w których łatwo znaleźć również tani nocleg.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: tanie podróżowanie

                          Super ale Tokio to na pewno tanie wczasy nie są.... Sama jestem zdania,że wypoczywać warto jest tanio ale przede wszystkim wygodnie. Nie ma niczego trudnego w zorganizowaniu sobie spartańskich wczasów pod namiotem nad jeziorem, ale osobiście na pewno bym się nie wybrała na coś takiego z dziećmi (szczególnie małymi)

                          Jeśli planujecie wypoczynek nad naszym morzem to proponowałabym zastanowić się nad wynajęciem sobie mieszkanek:
                          xxxx

                          Na stronie jest lista apartamentów w tych wiekszych miejscowościach nadmorskich. Na pewno będzie o wiele taniej niż przy zarezerwowaniu sobie noclegu w hotelu.
                          Last edited by disne; 23-06-2020, 00:53. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: tanie podróżowanie

                            Marzy mi się wyjazd do Japonii, jeszcze nie wiem kiedy, ale na pewno tam pojadę. Zresztą muszę przyznać, że coraz częściej słyszę od znajomych, że tam podróżują. Dużo słyszałam o tanich lotach w różne rejony świata. W jaki sposób je wyszukujecie, skąd wiadomo kiedy są najlepsze? Chciałabym umieć korzystać z takich możliwości. Znajoma podsunęła mi artykuł o tanich liniach lotniczych xxxx jest tu troszkę porad dla kogoś, kto jak ja zaczyna tą przygodę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
                            Last edited by disne; 23-06-2020, 00:53. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: tanie podróżowanie

                              Teraz coraz łatwiej o tanie podróżowanie gdyż xxxxx internetowe serwisy turystyczne takie jak esky obniżają ceny biletów[/url]. To dobra wiadomość dla podróżników zwłaszcza tych, którzy sami wszystko organizują.
                              Last edited by disne; 23-06-2020, 00:54. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X