Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

    Nie mam nic przeciwko takiej sztuce, o ile wykonana jest z głową. Ja osobiście nie lubię dużych tatuaży ani zbyt wielu kolczyków. Jestem zwolenniczką delikatniejszych ozdób. Ale jeśli tatuaż (niezależnie od wielkości) ma jakieś przesłanie i jest dla właściciela ważny, to jak najbardziej szanuję takie decyzje

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

      Tatuaże lubię, sama bym chciała mieć. Jest sporo pięknych wzorów.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

        Uwielbiam tatuaże szczególnie takie z motywem portretu, twarzy Mam nawet jeden taki motyw na łopatce Nie tak łatwo znalezc dobrego specjalistę w tej dziedzinie ale na szczęście udało mi się trafić xxx w Warszawie xx To mój mistrz jeśli chodzi o tego typu prace
        Last edited by gagatka; 06-04-2021, 13:32. Powód: reklama

        Skomentuj


          #19
          Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

          ja też bardzo lubię tatuaże jakiś rok temu zrobiłam sobie pierwszą dziarkę i juz wiem, że to nie będzie ostatnia ozodoba Jesli chodzi o dobre studio tatuażu to polecam Jah Love Tattoo w Warszawie. Bardzo fajna atmosfera, super tatuaże i odpowiednie warunki jeśli chodzi o czystość i sterylność.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

            też polecam Jah Love Tattoo ale dla odmiany nie pod kątem tatuaży a piercingu Do tej pory zrobiłam już u Ani tunele i kolczyk w pępku a w przyszłości rozważam jeszcze kolczyk w nosie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

              Mnie się bardzo tatuaże podobają. Ale takie na maxa profesjonalne, do tego zadbane. Jak się zrobi to przecież on od razu tak super nie wygląda. Trzeba na pewno pielęgnować kilka dni jak ranę. Ja stosowałam Octenisept pamiętam. I nic mi się nie paskudziło. Ale siostra to długo miała czerwoną skórę dookoła. Ale nie wiedziała, żeby od razu go regularnie odkażać

              Skomentuj


                #22
                Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                mam na razie jeden w niewidocznym miejscu ale myślę nad kolejnymi, tylko nie chcę żeby to wyglądało kiczowato więc dużo jeszcze muszę sobie przemyśleć ale na przedramieniu planuję,

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Co sądzicie o tatuażach i piercingu?

                  Bardzo lubie i ostatnio nawet myslalam o tym zeby zrobic sobie nowy tatuaz albo kolczyk haha.

                  Skomentuj


                    #24
                    Dla mnie tatuaż dobrze zrobiony dodaje dużo do wyglądu

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X