Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

    ja w przyszłym roku też coś przez Zośke wykonanego musze wymyśleć coś - myślałam nad tym aby w kartce papieru wyciąć jakiś kształt, serce, kwiatek - przyłożyć to do drugiej kartki i niech ona ten kształt pomaluje rączkami i oprawić to w ramkę lubie takie prezenty z duszą

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      ja w przyszłym roku też coś przez Zośke wykonanego musze wymyśleć coś - myślałam nad tym aby w kartce papieru wyciąć jakiś kształt, serce, kwiatek - przyłożyć to do drugiej kartki i niech ona ten kształt pomaluje rączkami i oprawić to w ramkę lubie takie prezenty z duszą
      no fajny pomysl, moje pierwsza swoja laurke dla babci jak daly to sie usmiala takie zwykle gryzmolki roznymi kredkami AZwykle gryzmolki a jak ucieszyly i wzruszyly babcie Jasię naszą Byla zachwycona!!!

      Skomentuj


        #78
        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

        Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
        no fajny pomysl, moje pierwsza swoja laurke dla babci jak daly to sie usmiala takie zwykle gryzmolki roznymi kredkami AZwykle gryzmolki a jak ucieszyly i wzruszyly babcie Jasię naszą Byla zachwycona!!!
        takie przezenty z serca i robione przez z dzieciaków sa słodkie i najbardziej szczere niz coś kupionego w sklepie mają coś w sobie

        Skomentuj


          #79
          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

          Super pomysły Może sama bym się skusiła na kalendarz ze zdjęciami synka ale to bliżej końca roku. Dla dziadków fajnym pomysłem są też kubki ze zdjęciem wnucząt.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

            ja wczoraj w leroy merlin widziałam taką http://www.leroymerlin.pl/ramy-obraz...654,l1297.html tylko taka galeria była wykonana z 12 okienek i wpadłam na pomysł aby wybrac 12 zdjęć Zosi miesiąc po miesiącu i taką galerie podarować z 12 fotami zmieniającej się Zosi podarować dziadkom co myślicie o takim prezencie.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

              Myślę że jeśli dziecko jest już w stanie cokolwiek narysować, wykleić czy stworzyć chociażby z masy solnej, to może być najlepszy prezent, u nas dziadkowie cieszą się jak dostają takie prezenty od wnuczki

              Skomentuj


                #82
                Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

                A co kupujecie dziadkom pod choinkę? Ja ostatnio szukałam inspiracji na http://klubseniora.pl/ i pomyślałam że zapiszę ich na jakieś zajęcia ruchowe dla seniorów lub kurs internetowy. Siedzą tylko w domu a tak mieliby jakieś zajęcie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

                  Pisałyście dziewczyny o zdjęciach a ja proponuję ramkę cyfrową (tutaj jest trochę o nich) w która można wgrać ileś tam zdjęć i dziadkowie będą mieli frajdę i pociechę z ich oglądania. Nie ma się co obawiać elektroniki, szczególnie, że jest ona w tym przypadku bardzo prosta w obsłudze

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                    Na Super Prezenty masz np. wycieczkę, masaże w spa. Myślę, że prezent powinien być związany z wygodą i atrakcjami. Nie żadne książki, garnki, tylko przyjemność - raczej głównie tego brakuje dziadkom ;-)

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                      My robimy coś własnoręcznie :-) takie prezenty są najlepsze..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                        Na Prezent Marzeń macie masaże po kilka dyszek. Wydatek w zasadzie niewielki, a wiadomo, że przyjemność dla babci będzie z tego wynikała ogromna, co nie? Najważniejsze - prezent nie powinien być byle jaki. Jeśli kupować to wyłącznie konkretne rozwiązania!

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Prezent na Dzień babci i dziadka od dzieci?

                          Ja mam dla jednej babci już specjalne doniczki na zioła Wiem że się ucieszy Laurki też będą zrobione

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

                            W tym roku nie mam już pomysłu. Myślałam może o jakim fajnym elemencie dekoracyjnym. Może z metalu? Na www.versanis.pl widziałam fajne butelkowce i świeczniki i chyba w tym kierunku pójdę - niedrogie, ciekawe i niepowtarzalne no i użyteczne.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

                              Wiadomo, że wszystko zależy od tego, z jakimi osobami mamy do czynienia, ale np. Prezent Marzeń ma nocne loty awionetką. O ile dziadkowie są sprawni fizycznie to sądzę, że taki prezent będzie idealnym pomysłem.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

                                my z dziećmi będziemy coś jeszcze tworzyć własnorecznie Myślałam aby z masy solnej serduszka powstały ale kiedyś ta masa m ne wyszła nie wiem czemu niby łatwe ale coś poszło nie tak

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X