Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

konkurs piccolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    konkurs piccolo

    W zeszłym roku zorganizowaliśmy zabawę sylwestrową dla naszych pociech. Cały dom ustroiliśmy balonami i serpentynami. Rano z synem upiekłam ciasteczka później zrobiliśmy sałatkę owocową i warzywną , pomaganie przy przygotowaniu tych smakołyków sprawiło mu ogromną frajdę. Kiedy zbliżał się czas przyjęcia Kaspianek dzielnie witał swoich gości (zaprosiłam kuzynki z ich dziećmi) wręczając każdemu z nich kolorową czapeczkę. Zrobiliśmy ,,szwedzki stół" gdyż każdy gość przywiózł ze sobą jakiś poczęstunek . Dzieci zajadały się każdym daniem , jednak najwięcej radości przysporzyło im rozbijanie cukierkowej piniaty którą zrobiliśmy dzień prędzej z mężem. Piniatę rozbiła Maja, córka kuzynki ale wszystkie dzieci były zadowolone kiedy ze środka wypadły cukierki , lizaki i gumy rozpuszczalne Później przyszedł czas na otwarcie szampana (oczywiście piccolo) co także wzbudziło zamieszanie ale i radość , wznieśliśmy toast za nowy rok a nasze pociechy szybko wypiły cały napój i wróciły do zabawy. Tego dnia nasze smyki poszły spać o 21 choć zawsze już o 19 są w łóżkach , ale to była ich zabawa więc raz w roku mogliśmy im na to pozwolić. Ogółem cała impreza się udała a mój syn jeszcze na drugi dzień cały czas wspominał jak było fajnie








       
Working...
X