Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mamy z Torunia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Napisane przez gospi Pokaż wiadomość
    Mogę podać kontakt do pani położnej która prowadzi szkołę rodzenia i zajęcia gimnastyczne dla ciężarówek. Osobiście miałam z nią do czynienia tylko w szkole rodzenia i nie wiem jaka jest ale wydaje się sympatyczna i ma odpowiednią wiedzę. Jak na złość uciekło mi gdzieś nazwisko ale ma na imię Magda , tel 693-356-561

    Pani Magda jest bardzo miła jest moją położną, nazywa sie Gołębiewska, mam nadzieję że uda się żeby była przy moim porodzie, juz nie musi odbierać, ważne żeby była

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Napisane przez roxanne Pokaż wiadomość
      Witajcie, kochane!
      Cos cicho na tym naszym watku. Jak tam minal wam tlusty czwartek?Ile paczusiow zjadlyscie? Mnie czeka niedlugo badanie z glukoza. Czy ta glukoza jest naprawde taka straszna? Od takich bardzo slodkich rzeczy zawsze mam zgage Pozdrawiam
      A tak przy okazji, ile mialyscie robionych usg podczas ciazy?
      Kochana, ja zaliczyłam 4 pączki...a teraz choruję
      Co do glukozy, to rzeczywiście mało fajna i pół dnia się odbija, ale możesz zabrać ze sobą pół cytrynki i sobie wcisnąć. Nie zmienia ona wyniku, a podobno pomaga (ja niestety zapomniałam)

      Witaj Oska, ja już też końcówka 36tydzień, choć po czwartkowym usg usłyszałam, ze maluch i łożysko sugerują 38tydzień... i tak jak Ty już czekam tylko na chwilę narodzin.
      Nie wiem czy doczytałaś, że w szpitalu sajgon totalny, bo trwa remont?!
      Pozdrawiam
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        #33
        wiem niestety że remont jest, w sumie to stety, tylko dlaczego akurat teraz?? mój lekarz w szpitalu pracuje, poza tym leżałam trochę na izolu więc się trochę gadali o tym

        a ja mam jutro wizytę, mam nadzieję dowiedzieć się ile synuś waży, nastawiam się na poród na za 3 tygodnie teraz niech grzecznie siedzi, a potem rodzimy

        Skomentuj


          #34
          Witam Oska
          już myąślałam że mieszkamy obok ale ja nie jestem ze skarpy a z drugiej strony ulicy na przeciw obi koło manhatanu. Widziałam że koło mnie mieszka laska która też już niebawem urodzi i w pierwszej chwili pomyślałam że to Ty....ale to nie skarpa
          Ja jestem chora od kilku dni i ledwo żyję. Trochę się martwię o mojego malucha ale podobno na tym etapie moja grypa mu nie szkodzi... mam nadzieję
          Roksanka 13-02-2005 r.


          Tymek- 10-05-2009 r.

          Skomentuj


            #35
            Nator, zajrzyj na prywatne wiadomosci.

            Widze, za same mamy na koncowce ciazy I sama zostane na forum za jakis miesiac, bo ja dopiero 21 tydzien Ale z drugiej strony, mam nadzieje, ze jak moj termin przyjdzie to juz nie bedzie remontu w szpitalu.

            Skomentuj


              #36
              no ja mieszkam dokładnie koło Obi, koło tego zakonu co się ciągle robi
              ale na manhatanie bywam, teraz rzadziej, bo mi ciężko, poza tym mam nakazanie leżenia, odpoczynku, ale jak już maluch będzie na świecie, to z wózeczkiem w piekny wiosenny dzień.....mmmmm ale się rozmarzyłam, ja już chcę wiosnę i mojego synka już niedługo...

              Roxanne spokojnie, na pewno bedziemy tu zaglądać a na wyremontowany oddział możesz trafić, przewidują zakończenie w maju

              jedno mnie martwi, mój gin mówił że w związku z remontem to jakby dzieciaczek musiał zostać, to mama nie zostaje z nim tylko wraca do domu i dojeżdżać będzie. No ale nas no nie spotka, urodzimy, pokulamy się 2-3 dni i do domku

              Skomentuj


                #37
                Napisane przez oska81 Pokaż wiadomość
                no ja mieszkam dokładnie koło Obi, koło tego zakonu co się ciągle robi
                ale na manhatanie bywam, teraz rzadziej, bo mi ciężko, poza tym mam nakazanie leżenia, odpoczynku, ale jak już maluch będzie na świecie, to z wózeczkiem w piekny wiosenny dzień.....mmmmm ale się rozmarzyłam, ja już chcę wiosnę i mojego synka już niedługo...
                Roxanne spokojnie, na pewno bedziemy tu zaglądać a na wyremontowany oddział możesz trafić, przewidują zakończenie w maju
                jedno mnie martwi, mój gin mówił że w związku z remontem to jakby dzieciaczek musiał zostać, to mama nie zostaje z nim tylko wraca do domu i dojeżdżać będzie. No ale nas no nie spotka, urodzimy, pokulamy się 2-3 dni i do domku
                Oj, Kochana z tym kulaniem 3 dni to przesadziłaś..no chyba że po cesarce. Podobno teraz po dobie dają klapsa w pośladki obolałe i do domu
                Ale ja też już marzę o wiośnie i synusiu... Po ostatnim usg przyspieszono mi termin i usłyszałam o dniu kobiet-urodzę sobie małego "tulichlopka"
                Właśnie Roxanne, Ciebie tam może zastaną ludzkie warunki...a my z gruzem w łóżku będziemy leżeć
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  No widzę że wszystkie czekamy na wiosenne spacerki z wózkiem
                  A gdyby mój mały musiał zostać w szpitalu to wolałabym aby nas przewieźli na dziecięcy. Tam przynajmniej byłoby normalnie. Z resztą nie dałabym się wygnać do domu gdyby musiał zostać. Ale będzie ok
                  Roksanka 13-02-2005 r.


                  Tymek- 10-05-2009 r.

                  Skomentuj


                    #39
                    Halo halo dziewuszki, co tam u Was? Jak tam macie i jak Wasze dzieciatka? Ja bylam ostatnio na usg i wiem, ze moja dzidzia jest plci zenskiej
                    Pozdrawiam goraco i dajcie znac, co tam porabiacie, bo ciszaaaaaa tu straszna.

                    Skomentuj


                      #40
                      Ważne!!!

                      Drogie mamy!
                      Czeka mnie rozprawa o alimenty i potrzebuję paragony, aby przedstawić je w sądzie. Paragony na ciuszki dziecięce, buciki, zabawki, lekarstwa. Jeżeli takowe posiadacie, proszę o informacje. Licze na solidarność kobiecą.
                      Będę wdzięczna!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        gdzie się wszystkie mamuśki podziały ???
                        Roksanka 13-02-2005 r.


                        Tymek- 10-05-2009 r.

                        Skomentuj


                          #42
                          Gorąca prośba!

                          Czesc dziewczyny!
                          Jestem studentką V roku WUM. Obecnie piszę pracę mgr, w związku z tym mam gorącą prośbę, a mianowicie proszę o wypełnienie mojej ankiety na temat "Sposobu żywienie kobiet w ciąży". Ankieta nie jest czasochłonna, bo zawiera jedynie 16 pytań ;]. Pełna anonimowość.

                          Oto link do ankiety:

                          http://www.ankietka.pl/survey/show/i...t-w-ciazy.html

                          Z góry dziękuje za poświęcony czas na wypełnienie ankiety. Pozdrawiam

                          Ania

                          PS. Trzymam za Was kciuki- bedzie dobrze!

                          Skomentuj


                            #43
                            hej!! mam pytanie gdzie w toruniu można jeszcze kupić ciążowe rzeczy (oprócz H&M i tego sklepu na szerokiej)?
                            będzie Weronika

                            Skomentuj


                              #44
                              na Małych Garbarach i na rynku obok Cinema City sa 2 stoiska z czego w jednym szyja na miare-ja kupowałam sobie tam rybaczki ze sztruksu i latałam w nich jak wsciekła
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                #45
                                dzięki
                                będzie Weronika

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X