Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Racja że napierają-ja dziś dołączyłam do grona "napierających" byłam na comiesięcznych "big zakupach"
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      budzi sie około 6 rano, zje i dalej śpi do 8.
      wtedy wiem ze jest na prawde głodna




      Skomentuj


        Napisane przez Marti1986 Pokaż wiadomość
        Racja że napierają-ja dziś dołączyłam do grona "napierających" byłam na comiesięcznych "big zakupach"
        to tak jak my-ale sie dopchałam do kasy fakt ze kosztem paru nokautów ale dałam rade

        Monia to fajnie mój też w końcu przestał jeść mleko w nocy tylko ze on wogóle przestał mi pić mlekow nocy tylko pije mi
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          ktoś mi powie dlaczego jak sprawdzam kto jest dostepny na forum ta ja jestem na niebiesko oznaczona?
          czasami colleen albo ktoś inny też




          Skomentuj


            monia wchodzisz na online??

            Skomentuj


              a jak sie wchodzi na online?
              niedouczona jestem




              Skomentuj


                Silek mój syn mając roczek całkowicie pogniewał sie na mleko,żadnego nie chciał pic nawet Nestle junior bananowego(a takiego pyszne),robiłam kakao bo myślałam że uda mi sie w nim przemycic mleko no bo jak takie małe dziecko-bez mleka?a gdzie tam-jak Alan tylko wyczuł mleko nawet w kakao to sie krzywił i pluł-no to zaczełam mu podawac Danonki-i sie w nich rozsmakował i wcina po dwa dziennie do dziś.Dobrze że chociaż w takiej formie przyjmuje wapń.
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj

                •    
                     

                  dorota19791:IDA ur11.05.2008-Gdańsk

                  Skomentuj


                    między naszymi rybkami 8 dni róznicy tylko




                    Skomentuj


                      Hello mamcie
                      Moja mała też się obraziła na mleko i też jedyne co jeszcze strawi to
                      Danonki. No trudno, a no i jeszcze czasami jak jej zrobię serek twarogowy
                      do tego jogurt, miód i jakiś owoc do tego to też nie pogardzi


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No tak jest z tym mlekiem nadchodzi ten moment ze dzidzie ma dość
                        ja małemu próbowałam dać kakao ale nie smakuje mu ,kaszki bleeee,smakowego tez nie chce
                        to dałam spokój mu zreszta je twarozek ,jogurty ,dzis zrobiłam mu sosik mleczny z kurczaczkiem na obiad zjadł a makaronikiem taz ze będe kombinować ,ale budyn lubi

                        Froszku komu tam jedziesz po glowieja tez chce kupic nerkę
                        Sylwia 9 latek
                        Damianek 17 m-cy


                        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                        Skomentuj


                          Joł Joł
                          Amelka już śpi ,

                          A co do mleka to ja tam nienarzekam , młodziak pije 3x300 ml dziennie

                          Welcome Home nowe Mamusie

                          Dorota
                          19791 mamy nie daleko do siebie
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Oglądam jednym okiem Miłosną Sambę , dajcie mi takiego latynosa
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              nikomu nie jade...po czerepie a to poczytajcie wątek " na kazdy temat"
                              monia jak masz tzw szukajke tematów,obok jest szybkie menu i na samym dole kto jest online.mozesz sie zrobic niewidoczna-wtedy wchodzisz na ustawienia i edytuj opcje i na samej gorze zaznaczasz taką opcje

                              Skomentuj


                                Izabell dla mnie poprosze Enrigue Iglesiasa-nie wiem czy to "latynos "czy "los człowiekos" ale jest boski i ten jego zmysłowy pieprzyk...
                                Alanek 14.09.2006

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X