Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    pieczulka jasne, mogę doedytować oczywiście zaznaczę, że to
    Twoja robota

    Skomentuj

    •    
         

      dziewczyny dzieci moga miec uczulenie/podraznienie na buzi nie od proszku ktorym pierzecie ich ubrania, ale od tego który uzywacie do prania(czy do płukania) swoich bluzek.
      pozatym jak sa na piersi to jeszcze ma wplyw stezenie waszych hormonow ktore teraz są zamieszane po ciazy,porodzie i teraz w pologu

      ja mam juz teraz miesiaczke i moj synek dostaje wypryski jak ja przed @

      Skomentuj


        hej hej

        a ja mam propozycje, żeby lista była ponumerowana i posortowana począwszy od najstarszych dzieci co Wy na to?
        Natalka - 24 lipca 2008r.

        Skomentuj


          acha, zapomniałam dodać swoje dane

          Sylwia - 22 - Natalia - 24.07.2008r. - Chełm
          Natalka - 24 lipca 2008r.

          Skomentuj


            lepiej alfabetycznie....

            Skomentuj


              ale to nie moje dzielo, ja tylko kontynuuje dzielo marzeny

              Skomentuj


                jak dlamnie lepsza ta lista z 957 niż wątek pt: skąd jesteś, wiek mamy, wasze imiona...itd.
                w jednym konkrecie tyle wątków

                Skomentuj

                •    
                     

                  dokładnie froch co z tego, że są te wątki jak i tak trzeba by było kilka stron
                  przelecieć (dziwne okreslenie ) poza tym kto to zapamięta??

                  silek
                  popieram, od najstarszego dzidziusia

                  Skomentuj


                    tylko najstarszego wogole, czy z rocznika 2008? bo niektore mamy maja po dwoje dzieci ze starszych rocznikow, narazie zrobilam alfabetycznie :P

                    Skomentuj


                      hehhehehehehehehe, nie silek tylko syla
                      Natalka - 24 lipca 2008r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        moim zdaniem najstarszego z rocznika 2008, bo glównie rozmawiamy o dzieciach z tego rocznika
                        Natalka - 24 lipca 2008r.

                        Skomentuj


                          o jaaaaaa kurka przepraszam kurcze myslałam o Tobie a napisałam
                          silek. Wybacz syla

                          pieczulka najstarszy roczniak 2008

                          Skomentuj


                            ale wiecie u nas ta lista to takie kiszenie sie we wlasnym sosie bo to tylko rocznik naszych maluszkow a inne dzieci? przydalby sie taki ogolnoforumowy ranking cieciowo mamowy ale nie wiem czy to wykonalne

                            Skomentuj


                              pieczulka ale tak się nie da. Chodzi o to, żeby były zebrana dzieci
                              z rocznika 2008. Rocznik 2009 już ma wątek, więc sobie zrobią swoją
                              listę.

                              Aaaa i trzeba by ją było zaktualizować.... niestety jesteśmy już o rok
                              starsze, no chyba że będzie to wiek w którym urodziłyśmy dzieci

                              Skomentuj


                                colleen nie mam co Ci wybaczać, przecież to pomyłka, w dodatku zabawna

                                wydaje mi się, że ogólnoforumowy ranking to ciężka sprawa, bo niby duzo mam jest zarejestrowanych, ale pewnie niektore mamy zapomnialy juz o forum i nic tu nie pisza
                                zrobmy sobie nasz wewnetrzny ranking Rocznika 2008
                                Natalka - 24 lipca 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X