Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki garaż?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki garaż?

    Mieszkam w bloku i przez długi czas nie mialam żadnego garażu, jednak prawda jest taka, ze samochód na zewnątrz jest bardzo narażony nie tylko na warunki atmosferyczne, ale także różnego rodzaju zadrapania Znaleźliśmy dobrego lakiernik wlochy ale jednak lepiej zapobiegać niż leczyć... wiec szukamy jakiegoś garażu!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki garaż?

      Witam, garaż blaszany am zarówno zalety, jak i wady. Jeśli jednak ktoś chce szybko i tanio postawić garaż, to na pewno blaszak będzie dobrym rozwiązaniem. Poza tym także dobrym pomysłem jest taki garaż, jeśli planuje się zmiany w przestrzeni na swojej działce, bo taki garaż można rozmontować i przestawić w inne miejsce. Jednak ze względy na lekką konstrukcję, garaże takie są podatne na wichury oraz gwałtowne burze. Poza tym także zimą nie ochroni samochodu przed mrozami, a więc trzeba wyciągać akumulator.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki garaż?

        Najlepszy garaż to bezapelacyjnie taki wbudowany w dom, ale nie jakiś tak brzydko tylko w nowoczesnym stylu. Wraz z żoną która jest księgową w Katowicach tak zrobiliśmy, wcześniej mieliśmy garaż blaszany obok domu ale to był jakiś niewypał

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki garaż?

          Na pewno duży
          Polecam Ci to z własnego doświadczenia. Nawet jeśli w garażu ma parkować tylko jedno auto, zaplanuj odpowiednio dużo zapasu.
          Na pewno oprócz samochodu będziesz tam przechowywać mnóstwo dodatkowych rzeczy.
          Ja niestety o tym nie pomyślałam. Teraz chcę kupić domek w stylu tego: http://ogrodosfera.pl/domek-plastiko...r-manor-6x5-dd , bo narzędzia ogrodowe niestety już dawno nie mieszczą się w garażu.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki garaż?

            my będziemy budować osobny garaż z domkiem gospodarczym. Gara jest potzrebny, tym bardziej zimą czy wtedy gdy są wyładowania atmosferyczne typu grad i typ podobne

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki garaż?

              Fajne są duże garaże My niestety mamy mały i trochę nam w nim ciasno bo w domu jes dużo rzeczy które można by było jeszcze w nim upchnąć

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaki garaż?

                bez garażu przestronnego jest kiepsko, sama dobzre o tym wiem. Mnóstwo rzeczy wszędzie przeszkadza a nie ma gdzie schować

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaki garaż?

                  Mój mąż niedawno kupił taki fajny podwieszany wieszak na opony i dzięki temu zyskaliśmy trochę miejsca na podłodze.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaki garaż?

                    trzeba ułatwiać sobie My akurat jesteśmy na etapie budowy ale ciągle coś nie tak, teraz przepisy są tak zakręcone że zamiast wspierac to utrudniają

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaki garaż?

                      Najlepszy to murowany, mam jeden murowany i super się sprawdza, a drugi blaszany, miało być tańszym kosztem, a wyszło jak zwykle.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaki garaż?

                        mamy murowany z bramą na pilota. Jest duży spokojnie wjeżdżam do niego autem i bez problemu otwierają sie drzwi. Do tego mam w nim schowane rowery

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jaki garaż?

                          Ja od siebie proponuję garaż blaszany - niedrogi i funkcjonalny a dodatkowo w razie czego łatwo go przemieścić.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jaki garaż?

                            Ja bym śmiało zainwestował w garaż blaszany. Przyzwoitą konstrukcję idzie kupić za relatywnie nieduże pieniądze. O tym jakie ma wady i zalety tego typu rozwiązanie możesz poczytać tutaj. Osobiście miałem kilka lat blaszaka i nie narzekałem

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jaki garaż?

                              Naj;epszy jest garaż murowany, wiadomo wiąże sie to z większymi kosztami, ale jest to solidny garaż w którym jest cieplej niż w blaszanym i do tego jest bardziej niedostępny dla złodziei

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jaki garaż?

                                Mój mąż stawiał budynek blaszany. Ale nie kupował gotowego garażu, tylko zamawiał materiały tutaj, a następnie sam wszystko spawał.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X