Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mamy z Torunia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    mamy z Torunia

    Witam mamusie, może są jakieś ciężarne i mamy z Torunia i okolic???
    Ja jestem w 30 tygodniu ciąży i czekam na synka. Może uda nam się razem zgrać? łatwiej przechodzić zwątpienia komplikacje i RADOŚCI razem.
    pozdrawiam
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy
  •    
       

    #2
    Witam
    Ja jestem z Torunia. Aktualnie jestem w 28 tc.
    Roksanka 13-02-2005 r.


    Tymek- 10-05-2009 r.

    Skomentuj


      #3
      No wreszcie A już straciłam nadzieję! My jesteśmy razem już 33tygodnie.
      Poopowiadaj troche, jak się czujesz, na kogo czekasz i w której części Torunia mieszkasz???
      Chodzisz może do szkoly rodzenia??? I do jakiego lekarza?

      Ale wypytywanie, jak KGB by teczke zakladało

      No ja czekam na synusia, teraz czujemy się w miarę, tylko robi się cięzej z kazdym dniem.
      Mieszkam w Czerniewicach...to już sam koniec Torunia...
      A chcesz rodzić tu w Toruniu?
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        #4
        hej!! ja też mieszkam w Toruniu i jestem na początku drogi bo dopiero 8 tydzień
        będzie Weronika

        Skomentuj


          #5
          witaj, mi zostało już tylko 6 tyg....
          A z jakiego osiedla??? Jak się czujesz i wogole opowiedz coś troche o sobie.
          Ja czekam na synka i już niedługo go zobaczę. Mieszkam w Czerniewicach. Teraz robi mi się już ciężej z kazdym dniem i zaczynam mieć skurcze przygotowujące do porodu. Ale wspaniale jest szykować pokoik i ubranka dla maluszka.
          A Wy obstawiacie córcię czy synka? To Twoje pierwsze dzieciątko???
          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

          Skomentuj


            #6
            Ja również witam nową Toruniankę
            Mi zostało 10/11 tygodni do przywitania naszego synka .
            Pewnie będzie z niego łobuziak bo strasznie mnie kopie i nie daje spać po nocach . Dobrze że mam 4-o letnią córkę z charakterkiem to będzie go prostować od małego
            Roksanka 13-02-2005 r.


            Tymek- 10-05-2009 r.

            Skomentuj


              #7
              Witajcie drogie ciezaroweczki
              Ja jestem w polowie drogi, czyli 19t 1d. Ciesze sie, ze bede miala z kim pogadac, bo jakos malo jest przyszlych mam z Torunia na forach.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                hej!! mieszkam na skarpie, to nasza pierwsza dzidzia i jeszcze nie wiem czy chce znac płeć, narazie strasznie się cieszymy. Póki co jestem na zwolnieniu lekarskim i mam bardzo duzo czasu więc cieszę się że znalazłam to forum
                będzie Weronika

                Skomentuj


                  #9
                  madzia, witaj!
                  Powiem Ci szczerze, ze ja jestem w 19 tyg i bylam ostatnio na usg w 16 tyg i jeszcze nie wiadomo bylo, czy jest ogonek czy nie. Tak wiec czekam na usg polowkowe,kiedy moze sie w koncu dowiem. A znam wiele sytuacji, w ktorych takie wczesne okreslenie plci bylo bledne. Ja tez jestem na zwolnieniu i caly dzien wynajduje sobie cos do roboty w domu. Za chwile musze isc posprzatal lazienke,a pozniej zrobie sobie kawe zbozowa z mlekiem, wciagne kawalek czekolady i obejrze sobie po raz drugi Narnie

                  Skomentuj


                    #10
                    Witaj roxanne
                    Widzę że zaczynamy się zbierać Bardzo mnie to cieszy.
                    Madzia ja mieszkam koło obi więc chyba niedaleko

                    Widzę że wszystkie ciężarówki piją kawę zborzową. Mi lekarz w pierwszej ciąży kazał nie odstawiać normalnej porannej kawy bo miałam ciśnienie umarlaka a kawa trzyma mnie w normie
                    Poza tym ostatnio zasmakowała mi inka świąteczna z mlekiem i cukrem ( lub miodem. Ogólnie nie słodzę ale taka jest mniami
                    Życzę wam miłego dnia
                    Roksanka 13-02-2005 r.


                    Tymek- 10-05-2009 r.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      hej Gospi!! wcale bym się nie zdziwiła jakbyśmy mieszkały w tym samym bloku, bo ja też mieszkam obok obi

                      mój czas w większości pochłaniają krzyżówki i sprzątanie, mam jeszcze do pisania prace ale jakoś brak mi weny twórczej
                      będzie Weronika

                      Skomentuj


                        #12
                        Ja mieszkam po drugiej stronie ulicy i jeszcze łapię się na rubinkwo Co do sprzątania to ostatnie 3 miesiące miałam remont całego mieszkania i sprzątanie wychodzi mi bokami. Niestety tak to już jest że czasem trzeba i też się biorę . Mi ostatnio czas mija przy kompie. Jestem zmarźluchem i nie wychodzę za dużo jak są minusy. Tylko do przedszkola po córkę. Poza tym w kurtkę się nie mieszczę i ciśnie mnie w brzuch
                        Pozostaje mi czekanie na ocieplenie. Wtedy zaczną się spacerki
                        Roksanka 13-02-2005 r.


                        Tymek- 10-05-2009 r.

                        Skomentuj


                          #13
                          No dawno tu nie zaglądałam, a tu widzę Toruń obrasta w siłę brzuszków
                          Super, ze jest nas coraz więcej!
                          Ja to już końcówka i pewnie za chwilę zamiast na forum, będę siedzieć nad łózeczkiem...
                          A może bysmy się spiknęły na jakiejs herbatce??? W sumie spacerek się przyda, a i warto choć na godzinkę wyjść z domku.
                          Ja to już kociokwiku dostaję, bo mi 7 miesiąc na zwolnieniu leci, a ile można prać , sprzątać, gotować???
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            #14
                            Witajcie!
                            Gromadzimy sie, gromadzimy, ale jakos bardzoooo powoli. Bo za kazdym razem, jak tu wchodze, to nic sie nie zmienia-ciagle te same posty
                            Wiec postanowilam to zmienic-i chcialam sie was zapytac, czy chodzicie do lekarzy prywtanie czy na nfz? Myslicie, ze chodzenie prywatnie do lekarza, ktory pracuje w szpitalu moze wiele rzeczy ulatwic, jak sie juz laduje na porodowce, czy nie ma to wplywu? Bo ja chodzilam przez caly czas na nfz, ale sie zastanawiam, czy nie zmienic lekarza i nie zaczac chodzic prywatnie.Jakie sa wasze doswiadczenia? No i dalej, gdzie planujecie rodzic-w Toruniu czy Chelmzy?I chodzicie do jakiejs szkoly rodzenia?Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #15
                              ja chodzę na kasę chorych i jestem bardzo zadowolona. Do szkoły rodzenia chodziłam w poprzedniej ciąży ale wydaje mi się że to bardziej dla facetów aby przygotować ich na rodzinny poród bo ja przy porodzie miałam gdzieś wszystko to czego uczyli a jak mąż kazał mi oddychać według wyuczonych zasad to powiedziała że ma się zamknąc i tyle z tego było
                              Myślę że prywatny lekarz jest taki sam jak państwowy o ile się dobrze trafi. A przy porodzie to i tak lekarz jest mało obecny bo najważniejsza jest położna. Szczerze mówiąc jak już zaczniecie rodzić to będziecie miały gdzieś to jaki jest lekarz. Bynajmniej ja się nad tym nie zastanawiałam.

                              Jestem już tak ociężała że dziś nie dałam rady posprzątać u córki w pokoju bo wiadomo jak to u dzieci wszystko na podłodze lażało i kredki pod biurkiem. Chyba męża trzeba będzie pogonić
                              Roksanka 13-02-2005 r.


                              Tymek- 10-05-2009 r.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X