Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: prezenty dla facetów

    Może lokalizator gps - Widziałem wiele różnych sposobów na wykorzystanie tego urządzenia. Z cała pewnośćią spodoba się taki prezent niektórym facetom

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: prezenty dla facetów

      Ja mam większy problem, bo zwykle szukam pomysł prezent dla mężczyzny, który już wszystko ma. To jest dopiero strapienie. W takich sytuacjach wręczam rzeczy niematerialne lub nietypowe, np. voucher na lot paralotnią, bon podarunkowy do restauracji, bilety do kina. Wiele oryginalnych atrakcji, które ucieszą faceta można znaleźć na Prezentokracja.pl

      Skomentuj


        Odp: prezenty dla facetów

        fajnym prezentem może okazać się zegarek rolex Zbliżają sie walentynki, więc warto pooglądać takie ładne rzeczy A na pewno się spodoba taki prezent, no bo który facet nie chciałby rolexa

        Skomentuj


          Odp: prezenty dla facetów



          To od Merg, za naprawdę rozsądne pieniądze. Kwestia jedynie taka, czy Wam odpowiada.
          Przyznajcie, spoko jest, prawda? No i przy okazji za małą kasę.

          Skomentuj


            Odp: prezenty dla facetów

            Ja o prezentach czasem piszę o blogu

            Skomentuj


              Odp: prezenty dla facetów

              Niedawno kupiłam mężowi zegarek na prezent i kupiłam go tutaj xxx , bo tutaj był najtańszy. Przed dokonaniem zakupu sprawdzałam oferty wielu sklepów i prawdę mówiąc trochę zdziwiłam się aż tak dużą różnicą w cenie tych samych produktów między sklepami. Wy też to zauważyliście?

              Skomentuj


                Odp: prezenty dla facetów

                Jesli prezent ma być dla faceta, to polecam kupić mu zegarek . Polecam szczególnie ten sklep ze względu na niskie ceny oferowanych przez nich produktów. Ja prawdę mówiąc nie spotkałam się nigdy z niższymi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: prezenty dla facetów

                  Ja przy okazji kupowania sobie jakichś kompletów bielizny również jakieś majtki, zawsze mam w pogotowiu parę paczek i mam idealny prezent na każda okazję Faceci lubią takie przydatne rzeczy.

                  Skomentuj


                    Odp: prezenty dla facetów

                    Ja swojemu kupiłam torbę na laptopa, bo poprzednia już była obtarta i brzydka. Ale ja zawsze muszę go zaskoczyć więc to nie była tak zwykła torba To torba, która jest zrobiona z tkaniny żaglowej. Był bardzo zdziwiony i nie mógł się przekonać, a teraz sam zapowiedział, że jeśli ta się kiedykolwiek zniszczy to kupuje taką samą!

                    Skomentuj


                      Odp: prezenty dla facetów

                      Z oryginalnych prezentów to my dla taty wybraliśmy 12-godzinny rejs wędkarski (są tez krótsze lub dłuższe). Coś takiego organizuje m.in. Wędkarstwo i Turystyka Morska “Rosa Ventorum” Tacie się wyjątkowo to spodobało, już planuje z nimi dłuzszy rejs na Bornholm.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty dla facetów

                        Ja lubię dawać prrarktyczne prezenty, przykłądem jest dla mnei torba z Merg.pl:

                        Uważam, że tego typu prezzenty są najlepsze. Tylko warto poszukać ich przez internet, bo wybó znacznie większy

                        Skomentuj


                          Odp: prezenty dla facetów

                          Dokladnie - kazdy facet to jednak dziecko, tylko troche wieksze hihi - do takiego laptopa - dorzucic mozna jeszcze sluchawki dla prawdziwych Graczy! sluchawki od Gracza - dla Graczy!

                          Skomentuj


                            Odp: prezenty dla facetów

                            Wszystko zależy czym dany face się zajmuje bo tutaj bardzo często można zdobyć wiele informacji i wybrać odpowiedni prezent. Na pewno z takich uniwersalnych to jakaś aktówka czy portfel skórzany.

                            Skomentuj


                              Odp: prezenty dla facetów

                              To już zależeć będzie od faceta, ale zgodzę się, że praktyczne prezenty mogą się spodobać najbardziej. Na przykład w przypadku kierowcy może być przydatny alkomat, choć tutaj też trzeba byłoby pamiętać o tym, że należy go kalibrować: xxx . Inaczej nie będzie on działał prawidłowo i nie będzie wskazywał prawdziwych wyników.

                              Skomentuj


                                Odp: prezenty dla facetów

                                Alkomat, zgadzam się, fajna rzecz, można się pobawić, ale też na pewno poprawi bezpieczeństwo. W ogóle to moim zdaniem powinien być obowiązkowy sprzęt każdego kierowcy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X