Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

    Gizelko nie chce dostać od Was więc się nie denerwuje, zresztą stres szkodzi maleństwu. Często wstaje o 6 rano bo mnie mała budzi to potem cały dzień jestem nie wyspana, koszmar więc Cie rozumiem.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

      Hej kochane ,już ochłonęłam troszkę ale czy można jak tak strasznie długo czeka się na maleństwo

      agatakul trzymaj się do wizyty parę dni dasz radę kochana,wiem stres ale wy mnie potrzymałyście i mówiłyście będzie ok zaufałam i ty zaufaj a zobaczysz jest łatwiej , kobitki mi lekarz przepisał jod i mam go łykać z folikiem ???????? czy któraś z was tak miała????

      podilec no troszkę poczekasz na wizyte ale to lepiej więcej zobaczysz na usg

      gizelko ty dobry duszku mój jak się czujesz
      oczekująca jak zawsze masz rację
      kala ja czekałam na ten cud prawie 19 lat

      Skomentuj


        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

        Bajteltak długo czekałaś?No to super że w koncu się doczekałaś.No właśnie bobo będzie juz spore,będzie więcej widać,gdy byłam15stycznia nic nie było widać oprócz pęcherzyka ciążowego

        Skomentuj


          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

          Bajtel dzięki za te słowa,wiem że bedzie dobrze,musi być To naprawde cud w twoim przypadku,19 lat... kochana to teraz dabaj o siebie.


          Skomentuj


            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

            Hej mamuśki,Bajtel ty moja kochana!!!!!19 lat czekania-to ty już jesteś święta....Ty nas wszystkie przebijasz cierpliwością....!
            Nie dawno co wstałam i piję słabą kawę....póki co mdłości cisza....może za wcześnie sie cieszę.....Tylko coś mi w dole gardła gra....mam lekki kaszelek....zaraz w ruch pójdzie mleczko,miodzik i czosneczek!!!!
            Czuję Bajtel twoje szczęście na odległość!
            Agatka a ty jak kochana się czujesz???
            Podolec a coś nowego u ciebie słychać?
            A Ada gdzie?????niech dołącza do NAS!!!!!

            mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
            gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
            Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
            Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
            Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

            Skomentuj


              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

              czesc Dziewczynki co prawda nie jestem tu dosc czesto.Jak sie czujecie. Ja mam termin na 29 wrzesnia. I jakos dziwnie sie czuje inaczej niz przy pierwszej ciazy Czasem calymi dniami jest mi jakos dziwnie ale nie wymiotuje.
              A mam ptanko czy juz wybraliscie imiona dla Waszych skarbow? Moze macie jakies fajnie pomsly. Bo ja wymyslam i nic" atrakcyjnego" nie moge wymyslic

              Skomentuj


                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                Witaj Xagusia....Gratuluję fasolki....
                Opowiedz coś o sobie... o swoich starankach...Byłaś już u lekarza????? Widziałaś już swoje maleństwo??????
                Co do imion to my z mężem mamy wybrane imiona,chłopczyk:Michał,a dziewczynka:Alexandra(Oleńka)!!!!!!

                mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                  GIZELKA i miona piekne. Moj maz ma na imie Michal a pierwsza coreczka miala miec na imie ola, jednak zmienilismy bo pierwsze dziecko urodzilo sie w usa i dlatego szukamy imion ktore beda latwo wymiawiane w polsce i tam.
                  A coz jesli chodzi o nasze starania Tak naprawde to zaczelismy sie starac w pazdzireniku ale jakos nie wychodzilo. Postanowilismy ze roznica miedzy naszymi dziecmi bedzie nie wiecej niz 3 latka. Natalka skonczy w listopadzie 3 latka wiec cel wykonany))) Tak bardzo sie ciesze ze sie udalo. Bylam w tamtym tygodniu u lekarza takiego przypadkowego zeby tylko zoabzcyc czy ciaza jest odpowiedio umiejscowiona i czy wszystko oki. Widzialam fasole nasza taka kochana to cudowny widok. Wiecie same o tym prawda
                  Mam wizyte do mojego lekarza na nastepna srode. Prowadzil moja pierwsza ciaze i bylam bardzo zadowolona wole poczekac i chodzic do niego. U niego zawsze jak ksiezniczka sie czulam. Ale co tam bede opowiadac o lekarzu. Dziewczyny ciesze sie ze jestem tu z Wami. A jak z Waszymi terminami nie no przeciez wszstkie na wrzesien ale zakrecona jestem. Buzka dbajc ie o swoje fasolinki i o siebie

                  Skomentuj


                    Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                    Gizelko dziękuje,ja się dobrze czuje, wczoraj gorzej bo mdłości mnie męczyły do południa.
                    Agusia ja mam termin przynajmniej z moich obliczeń na 28wrzesień więc bliziutko. U mnie różnica więku między dziećmi - 3 lata i miesiąc i strasznie się tez ciesze że będzie taka róźnica wieku.Co do imion to nie moge się na nic zdecydować ale to przyjdzie samo jak brzuszek będzie większybuziaki kochane


                    Skomentuj


                      Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                      Xagusia....to faktycznie krótko się staraliście...U nas przynajmniej na wrześniówkach to kochana Bajtel najbardziej wydeptała drogę maleństwu,które przyszło sobie teraz.....ja tylko a może aż 11msc...i reszta też zapewne długo sie starała...ale gdzie my do Bajtel....
                      Normalnie z moich obliczen to 29sierpień,ale w/g USG 10wrzesień.....zobaczymy kto pierwszy urodzi swoje maleństwo-w sumie oby do 1 września a potem to się zacznie.....

                      mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                      gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                      Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                      Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                      Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                        Witam! Czy mogę do Was dołączyć? Co prawda termin będę miała na październik, ale jakoś mi z Wami raźniej





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                          My imion nie mamy,potem cos wybierzemy jak będziemy wiedziec czy kobitka czy mężczyzna.Nadal czuje się dobrze,tylko w południe bierze mnie na spanko.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                            Kochane cieszę się że jest nas coraz więcejtak mam już dorosłe dziecko i zawsze chciałam mieć drugie ale się nie udawało,były okresy w życiu że myślałam że nie mogę mieć więcej dzieci i dałam spokój .Dopiero dzięki wam kobitki uwierzyłam,że jest to możliwe jak trafiłam na forum Teraz kolejną wizytę mam za miesiąc i już nie mogę się doczekać.Powiem wam że teraz cieszę się że mam dolegliwości ciążowe bo przeżywam wszystko jeszcze raz ale tak podwójnie z miłością.Wczoraj się złapałam na tym że mówię do nienarodzonego dziecka:które ma dopiero 1 cm.Czy ten stan nasz nie jest piękny???????

                            dziewczynki nie będę wymienić imion ale cieszę się że was mam i czekam tu na kolejne staraczki z klubu

                            Skomentuj


                              Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                              Witam mamuśki....
                              Kochana Bajtel to piękny stan....nigdy nie mogłam zrozumieć kobiety która jest w ciąży i np.głaszcze się po brzuszku....,albo,ze rozmawia-zawsze miałam oczy pełne łez ale nigdy jej nie rozumiałam....A teraz sama też tak robię,głaszczę się po brzuszku,rozmawiam....choć moje ma zapewne ok.2cm....ale co tam noszę to maleństwo od pierwszego grama...i od chwili zapłodnienia stałyśmy sie dla nich mamami.....Nawet mój meżuś juz głaszcze mnie po brzusiu i na dowidzenia zawsze daje buziaka w brzuszek dla maleństwa....to takie piękne...a ja zawsze mam świeczki w oczach......tych momentów nigdy sie nie zapomni.....
                              A ja grypsko na całego....to już 3 razy w ciągu 2 msc!!!!!!!!!

                              mamakacperka-lipiec; Viki83-lipiec;Agula3-3 wrzesień
                              gizela79-9 wrzesień; Podolec-19 wrzesień;
                              Bajtel-20 wrzesieńPata84-21 wrzesień;
                              Agatka-28wrzesieńXagusia-29 wrzesień;
                              Laurunia-12 pażdziernikAda-13 pażdziernik;

                              Skomentuj


                                Odp: Wrześniówki 2010!!!!

                                Boże dziewczyny, płaczę z wami jakie to cudowne uczucie pamiętajcie, jesteście szczęściary!

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X