Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Beau ta twoja pościel naprawde piekności, mi się też podoba taka jak twoja tylko zielona, ja tam wole jak jest mniej wzorzysta ale to kwestia gustu.. co do firmy Fereti to mam taką pościel kupiłam kiedyś dla Karolci ( 3 cześciową) ....trzeba przyznać że jest droga ale bardzo dobra i się w ogóle nie gniecie


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hej Dziewczynki! A ja mierzyłam brzuszek i mam 95 cm, 6kg na plusie... Ani wielkość brzusia niezachwycająca, a waga to jakoś mało... no cóż każda z nas ma inny organizm, inaczej pracuje też metabolizm... Grunt, że Lala zdrowa
      A tak poza tym to pogoda do bani-wprowadza w nostalgię. Taki nastrój wcale nie pomaga, gdy 80%czasu spędza się w łóżku... Za dużo różnych, niekoniecznie miłych myśli. No ale dajemy radę!
      Zazdroszczę Wam bardzo, że już gromadzicie swoje wyprawki. Ja niestety muszę poczekać z tym na męża (pracuje w delegacji), gdyż umówiliśmy się, że będziemy wybierać razem. Na razie, z nudów buszuję po allegro i zapisuję co lepsze oferty (bieganie po sklepach w moim stanie jest raczej wykluczone:/).
      Pozdrawiam Was Mamuśki


      'Poznasz głupiego po czynach jego!'
      Chcieć to móc!

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Jeszcze zdążysz kupić co trzeba.
        Beau pościel ładna.
        Idę robić ciasto z truskawkami

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          podolec podrzuć ciacho jak zrobisz mmmmmm mniam
          maronka podolec ma rację jeszcze jest dość czasu żeby kupić wszystko dla dzidziusia, ja też często przeglądam allegro w poszukiwaniu jakichś dzidziusiowych fajności

          a ja się zaczęłam pakować i wywiozłam z mężem troche dupereli na to nowe mieszkanie buuu to i tak kropla w morzu!

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            Oj coś wiem o tym pakowaniu. Ja dzisiaj spakowałam tylko jeden karton, ale tak się przy tym zmęczyłam, że aż sama w szoku jestem A tak poza tym to też większość czasu spędzam w łóżku. Jutro rano idę zrobić badania (krew, mocz, cukier). Mały spacerek dobrze mi zrobi





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Co do fotek to mąż nie moze wysłać mi msa na emaila nie wie czemu-lipa

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Napisane przez podolec Pokaż wiadomość
                Co do fotek to mąż nie moze wysłać mi msa na emaila nie wie czemu-lipa
                kurcze to nie wiem dlaczego, zanim napisałam że można to sprawdziłam na swoim telefonie, podolec to mam ostatnia propozycję możesz wysłac mmsa do mnie na telefon ja go sciagne na kompa i ci go odeślę na maila i sobie juz wstawisz co ty na to?

                ada ja wczoraj spakowałam pare worków na śmieci z ciuchami a tylko 2 szafki opróżniłam i pare kartonów wywieźliśmy ja byłam kierowcą i podtrzymywaczem drzwi a mąż latał z pudłami, ale na większe pakunki tzn meble umówił się z moim bratem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  A ja wczoraj się w końcu zabrałam i przejrzałam ciuchy Karolinki,ucieszyłam się bo dużo jest i za wiele nie będę musiała kupować dla malej , trzeba będzie tylko uprać , uprasować ciuszki ,.. kupie pościel, łóżeczko i komodę mam więc jest ok


                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Beau ja na razie się nie spieszę. Mąż zabierze część kartonów w niedzielę, więc spokojnie pakuję. A całą resztę w tym najcięższe rzeczy jak np. pralka, wywieziemy w przyszłą sobotę. Prace remontowe też jakoś idą. Dzisiaj hydraulik powinien skończyć, a od jutra przyjdzie pan od płytek w łazience. Także nie jest źle

                    Agatko fajnie, że masz tyle ubranek po małej. Przynajmniej nie będzie trzeba kupować. Ja mam dostać niedługo poaczkę od mojej siostry. Jest tam dużo ubranek, ale większość dla dziewczynki.

                    Chciałam zrobić zdjęcie brzuszka telefonem, ale niestety samej mi nie wychodzi Muszę poczekać, aż mąż przyjedzie





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Dzieki Beau jak coś to dam znać,może męża siostra może wysyłać msy na emaila.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Ja dzis bylam na pobraniu krwi - jak co miesiac, morfologia i mocz. Po 13 bede miec wyniki. W pon. do mojej ginekolog - ciekawe jak mala wagowo wypada? Moja mama wczoraj uprala i wyprasowala ciuszki po moim siostrzencu - jestem jej wdzieczna za pomoc A ciuszki fajne - wiem teraz tak naprawde co musze dokupic. Szczegolnie bodziaczkow i kaftanikow brakuje. Pozdrawiam Was!

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                          Beau ja na razie się nie spieszę. Mąż zabierze część kartonów w niedzielę, więc spokojnie pakuję. A całą resztę w tym najcięższe rzeczy jak np. pralka, wywieziemy w przyszłą sobotę. Prace remontowe też jakoś idą. Dzisiaj hydraulik powinien skończyć, a od jutra przyjdzie pan od płytek w łazience. Także nie jest źle

                          Agatko fajnie, że masz tyle ubranek po małej. Przynajmniej nie będzie trzeba kupować. Ja mam dostać niedługo poaczkę od mojej siostry. Jest tam dużo ubranek, ale większość dla dziewczynki.

                          Chciałam zrobić zdjęcie brzuszka telefonem, ale niestety samej mi nie wychodzi Muszę poczekać, aż mąż przyjedzie
                          aduś ja się muszę do końca miesiąca wyprowadzić a to dużo czasu nie zostało na wtorek umówiliśmy się z babka na spisanie liczników ( z ta co teraz u niej mieszkamy) no i papa mieszkanko-klitko!

                          annamaja też jestem ciekawa ile Twoje maleństwo teraz waży

                          co do ciuszków to moja teściowa też z paką z anglii przyjedzie 30-stego, miala wrócić 8 czerwca ale ją przekabacili żeby została no i się zgodziła, więc też będę czekać z niecierpliwościa żeby zobaczyć co tam przywiozła

                          podolec jak cos to moja propozycja aktyualna
                          też zdjęcie chciałam, ale mąż zabrał do pracy aparat bo potrzebował i nie zrobiliśmy foteczki chyba też się przerzucę na zdjęcie z telefonu

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Witam was mamusie....dawno mnie nie był-bo jakoś weny brak....,ale czytam was.Dziś miałam wizytę i mój mały syneczek waży już 1600gram...Nagrała mi płytkę i mam śliczne zdjęcie jak skanuję to wam wrzucę..... Mnie już coraz cieżej najbardziej odczuwa to moje krocze i nogi....no ale myślę,ze za 2 msc będę po....-przynajmniejtak mi lekarka powiedziała....-zresztą czas pokaze....Pozdrawiam was wszystkie....

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Gizelko rośnie Twój maluszek jak na drożdżach czekam na zdjęcie

                              ja dziś znowu troszkę się przeprowadzałam ile to gratów człowiek nagromadził jeszcze nam troche zostało, szafki w większości puste co prawda ale meble trzeba przewieźć!

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                To mój syneczek w 30tc-bużka i nosek po tatusiu
                                Attached Files

                                Moje największe szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X