Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Wózki

    Ceny maxi sa zawsze atrakcyjne, nawet nowe modele nie straszą cenowo.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Wózek kupiony przez internet

      Ja często kupuję przez internet, i nie zdarzyło się żebym miałam jakieś problemy . Często kupuje na stronie maxi cosi, przesyłka ekspresowa i wszytko identyczne jak na stronie

      Skomentuj


        #63
        Odp: Wózek kupiony przez internet

        Akurat w twej kwestii nie mam żadnych obiekcji,ponieważ wiele rzeczy często zamawiam w sklepach internetowych i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam. To dotyczy również artykułów dla dzieci

        Skomentuj


          #64
          Odp: Wózek kupiony przez internet

          Teraz jest tak duży wybór wózków, że ciężko się zdecydować na ten jeden. Sama miałam ten problem Szukałam wózka 3 w 1, praktycznego, pojemnego, dobrze wyposażanego, taki który służył by nam nie tylko dla jednego dziecka. Trochę poszperałam w necie i znalazłam wózek marki xxxx od razu mi się spodobał. Miał wszystko co chciałam i jeszcze zachwycał kolorami.
          Last edited by disne; 18-06-2020, 13:58. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Wózek kupiony przez internet

            To chyba mało znana marka , jakaś nowość. Teraz na rynku prowadzą znane marki jak maxi, mamy jednak decydują się na marki które są już od dawna na rynku

            Skomentuj


              #66
              Odp: Wózki

              Przejrzłam sobie stronkę teutonia i faktycznie wózki wydają się fajne i solidne,. ale ja bym w ciemno nie kupiła. Musiałabym pomacać na żywo.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Wózek kupiony przez internet

                Ja kupiłam przez internet bezpośrednio od producenta, ale najpierw pooglądałam na żywo ten model, czy jest solidny.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Wózki

                  Napisane przez lusia_30 Pokaż wiadomość
                  Z góry przepraszam, jeśli powielam temat, ale nie namierzyłam jednego ogólnego na temat wózków.
                  Przy pierwszej ciąży przejechałam się totalnie na wyborze wózka i postanowiłam tym razem zrobić solidny reserch

                  Czy któraś z Was korzystała z wózków Teutonia xxx. Wydaje mi się, że za "moich czasów" jej nie było w Polsce, albo na nią nie natrafiłam, a wydaje się całkiem, całkiem
                  Też jestem obecnie bardzo zainteresowana wózkami marki Teutonia. Zebrałam już trochę informacji na ten temat- nadal liczę na Waszą pomoc i opinie! Co już wiem: interesuje mnie model Bliss- nadaje się do miasta, jest kompaktowy. Wózki Teutonia mają bardzo dobre oceny w testach na jakość, atestowane materiały i nie jest to azjatycki wyrób. Nie ma gotowego katalogu wyglądu wózków, bo każdy sam dobiera elementy i kolorki. Dosyć innowacyjne podejście (dla mnie to duży plus z tą personalizacją). dziewczyny, któraś coś wie więcej? Siostry, kumpele, kuzynki? Liczę na Was!
                  Last edited by disne; 18-08-2020, 17:48. Powód: link

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Wózki

                    Ja wózek kupowałam w ciemno przez internet. Dobrze trafiłam, ale następnym razem też bym sprawdziła w sklepie czy nam pasuje, czy dziecko będzie dobrze sie w nim czuło. Mi wózki maxi też bardzo sie podobają i wiem że wiele osób jest z nim zadowolonych.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Wózek kupiony przez internet

                      Ja też kupiłam przez internet od producenta, ale ja znów na żywo go nie widziałam, Udało nam sie trafić i dobrze wybraliśmy, ale następnym razem to bym jednak najpierw zobaczyła w sklepie co i jak.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Wózki

                        Do mama_kasia89: O! widzę, że nie tylko ja mam problem z doborem marki wózka dla noworodka.
                        Jestem już w takim okresie ciąży, że przydałoby się pomyśleć już o zakupie wózka.. jednak cały czas mam problem z wyborem. Musicie przyznać, że jest on duży. Rozważałam tak jak mama_kasia89 markę teutonia. Widziałam na ich stronie: xxxxxx że mają bardzo fajną możliwość komponowania sobie wózka tak jak nam się podoba.
                        Uważam to za fajną możliwość, nie wiem co Wy o tym sądzicie?
                        Wciąż się waham, ale postawiłabym na markę, a teutonia wydaje się być bardzo solida.
                        Chcę zapewnić swojemu maluszkowi bezpieczeństwo i wygodę. Wiadomo też, że wózek musi być również łatwy w montażu i nie sprawiać problemów jeśli chodzi o jego wagę.
                        Często chodzę na zakupy i będę musiała zabierać ze sobą pociechę. Nie chciałabym mieć problemów typu, że nie będę potrafiła złożyć wózka lub będzie za ciężki, żebym mogła swobodnie i bezstresowo wyjść na spacer. Jest ktoś kto mógłby ze swojego doświadczenia polecić tę firmę?
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 21:06. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Wózki

                          Wybór odpowiedniego wózka to bardzo istotna sprawa tym bardziej jak mieszka sie w mieście i trzeba tachać wózek z trzeciego piętra. Wózek musi być lekki i dac sie prowadzić po wertepach. Wiadomo, ze dziecko bedzie ważyło coraz więcej.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Wózki

                            Napisane przez valeria_1-2 Pokaż wiadomość
                            Ceny maxi sa zawsze atrakcyjne, nawet nowe modele nie straszą cenowo.

                            A to racja, widzialam ostatnio Stellę w sklepie i fakt, cena przystepna jak na nowy model

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Wózki

                              Zdecydowanie kupowanie przez internet jest lepsze, bo zaoszczędzasz czas i nerwy, a przy okazji można fajne promocje jak ostatnio kupiłam pokrowiec maxi cosi na fotelik

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Wózki

                                Z jednej strony kupowanie przez internet może mieć swoje plusy, ale wydaje mi się jednak, że lepiej pójść do sklepu i samemu zobaczyć, przetestować wózek Mam już upatrzony model cosmo teutoni. Jutro wybieram się z mężem oglądać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X