Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 18-03-2019, 11:16
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Domyślnie Odp: urządzamy pokój dziecka

My w sierpniu przeprowadzamy się do nowego domu i powoli szukamy mebli. Dzisiaj znalazłam łóżka sosnowe dla dzieci i trafiłąm na https://sosnalita.com.pl/25-lozko-sosnowe-90x200-cm Chyba zdecydujemy sie na białe. Nie mogę się doczekać przeprowadzi i dobierania dodatków do pokoi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-03-2019, 20:41
Szymon222's Avatar
Szymon222 Szymon222 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Szymon222.polki.pl

Skorzystam z tematu i zapytam. Witam Was, posiadam ogromną ilość aluminiowych elementów. Są stare, zniszczone dlatego wymagają przede wszystkim czyszczenia i lakierowania. Potrzebuję ich do swojego warsztatu samochodowego i niestety nie mam czasu zrobić to sam, jest tego zdecydowanie za dużo. Tu nasuwa się moje pytanie. Macie coś sprawdzonego w tym zakresie? Chodzi mi przede wszystkim o szybkość realizacji zlecenia. Może coś takiego będzie dobre https://lakiernia.pl/ ? Mieliście z nimi styczność?
Nieprzeczytane 19-03-2019, 21:52
4wall 4wall jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
4wall.polki.pl

Do dekoracji pokoju dziecka świetnie sprawdzą się tapety! https://4wall.pl/26_tapety-do-pokoju-dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-03-2019, 08:27
pablozz pablozz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pablozz.polki.pl

Polecam tapety ścienne od 4wall - pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-2019, 11:46
Kordi33 Kordi33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kordi33.polki.pl

Na http://astawebdesign.pl/ widziałem fajne propozycję odnośnie szafek nocnych, maja tam ogólnie wiele ciekawych artykułów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-03-2019, 21:17
zuzka77 zuzka77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zuzka77.polki.pl

Świetne naklejki na ściany dostaniecie w sklepie internetowym https://magicznesciany.pl/ Naklejki które mamy od nich są dobrej jakości, nie odklejają się. Oprócz naklejek mają tam tez szablony i fototapety, ogólnie ogromny wybór. No i na plus, że naklejki możecie tez dopasować sobie kolorystycznie, bo mają dużą paletę kolorów w których je wykonują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-04-2019, 16:02
susan12 susan12 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
susan12.polki.pl

Chciałbym Wam polecic strone foteliki samochodowe ranking ,na której znajdziecie róznorodne rankingi wózków dla dzieci. Na stronie znajdziecie mnóstwo istotnych informacji, zwłaszcza młodzi rodzice.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2019, 09:32
chmurka33 chmurka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chmurka33.polki.pl

Jeśli chodzi o urządzanie pokoju dziecięcego to ja mam taką http://www.kiedymamaniespi.pl/2019/0...nspiracji.html koncepcję bo też mam poddasze i chciałabym urządzić pokój w mniej więcej takich kolorach, zależy mi też na przestrzeni do zabawy i szafkach do przechowywania różnych rzeczy i zabawek, dodatki też mam już praktycznie wybrane
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2019, 14:54
hektorka hektorka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hektorka.polki.pl

Ja w pokoju dziecka postawiłam na raczej stonowany i neutralny kolor ścian a klimat tworzę dodatkami. Można w ten sposób naprawdę wiele zdziałać, np. taka pościel chłopięca u mnie sprawdziła się świetnie w połączeniu z obrazkami na ścianach. Zdecydowanie polecam ten sposób dekoracji każdemu - jest stonowany i nieagresywny - idealny do pokoju dla dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2019, 15:19
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Urządzając pokój dziecka dobrze jest zastanowić się nad wyborem materaca, jest to ważny zakup więc musi być przemyślany. Osobiście polecam wam ten model http://materacyk.pl/produkt/materac-...ers-model-ml1/ bo posiada pozytywną opinię instytutu matki i dziecka w Warszawie a dodatkowo nie chłonie wilgoci i zapachów. U mnie sprawdza się fajnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania