Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-04-2019, 11:32
moonkaz's Avatar
moonkaz moonkaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
moonkaz.polki.pl

Domyślnie Dobrze dobrane buty

Zakładam ten wątek, bo po wczorajszych zakupach wróciłam załamana. Chciałam sobie kupić zwykłe, czarne balerinki, niby mnóstwo w sklepach, ale problem w tym, że żadne nie pasują na moje stopy! Czy ja naprawdę jestem jakaś dziwna? Praktycznie wszystkie, które przymierzałam cisnęły mnie od razu w palce. Czy to ja jestem jakaś niewymiarowa, czy jest więcej kobietek z takim problemem? Jeśli tak: kto do cholery produkuje te buty?! I gdzie można znaleźć takie, w których da się przejść więcej niż 5 metrów?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2019, 11:35
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Domyślnie Odp: Dobrze dobrane buty

Cytat:
Napisał moonkaz Zobacz post
Zakładam ten wątek, bo po wczorajszych zakupach wróciłam załamana. Chciałam sobie kupić zwykłe, czarne balerinki, niby mnóstwo w sklepach, ale problem w tym, że żadne nie pasują na moje stopy! Czy ja naprawdę jestem jakaś dziwna? Praktycznie wszystkie, które przymierzałam cisnęły mnie od razu w palce. Czy to ja jestem jakaś niewymiarowa, czy jest więcej kobietek z takim problemem? Jeśli tak: kto do cholery produkuje te buty?! I gdzie można znaleźć takie, w których da się przejść więcej niż 5 metrów?
Oj wiem co czujesz. Sama mam dość niskie podbicie oraz wąską stopę i również mam problem z kupieniem dla siebie butów. A jesli już kupię to często takie buty mnie obcierają.Dochodze do wniosku, ze o wiele lepiej jest kupić sobie jakieś tańsze buty bo jak będą niewygodne to mozna odrzucić je w kąt bez żałowania wydania dużej kasy.

Jeśli chcesz kupić sobie coś wygodnego to zerknij sobie do sklepu Pantofelek
https://pantofelek24.pl/pol_m_Buty-n..._Lato-306.html

W sklepie maja obecnie sporo wygodnych szmacianych bucików.

Myśle, że dobrze może sprawdzić się coś takiego bo paseczek będzie podtrzymywał Ci podbicie:
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2019, 11:29
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Dla mnie dużym problemem jest to, że w sklepach często nie ma rozmiarów "połówek". Dlatego zwykle i tak muszę buty zamawiać przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2019, 15:11
dzieckolasu dzieckolasu jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dzieckolasu.polki.pl

Jakie sklepy z butami najbardziej lubicie? Albo jakie chętnie byście poleciły lub gdzie byście wróciły? Ja osobiście znam bardzo dużo stron na których można kupić buty. Jakiś czas temu moją uwagę przykuła strona: https://www.czasnabuty.pl/. Ich oferta na naszym rynku wyróżnia się na tle innych. Dobre ceny, duży wybór nie tylko jeżeli chodzi o buty ale także rozmiary. Nic tylko łapać okazję
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-05-2019, 15:33
aneczka00 aneczka00 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aneczka00.polki.pl

Bardzo nie lubię tego rodzaju butów, bo ile razy takie miałam, to też nie czułam się w nich wygodnie nawet po rozchodzeniu. Jeśli chodzi o lato, to najlepszym wyborem są dla nie sandały. Oczywiście, gdy nie pada Tutaj można sobie przejrzeć ciekawą ich ofertę https://www.ceneo.pl/Sandaly_damskie/p:Nessi.htm . Jeśli chodzi o Ceneo to zawsze można coś ładnego i wygodnego znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-2019, 18:34
Prietka Prietka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Prietka.polki.pl

Ja też miałam problem z dobraniem butów, bo mam bardzo wąska stopę. Dopiero jak zaczęłam kupować markowe obuwie, to okazało się, że problem praktycznie nie istnieje. Teraz mam już upatrzone marki, które mi najlepiej pasują i zamawiam je przez Internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-2019, 09:48
Anastazja89 Anastazja89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Anastazja89.polki.pl

Ja bardzo fajne wygodne baleriny kupiłam na https://attaria.pl/balerinki . Mają bardzo duży wybór butów damskich w dobrych cenach. Teraz przymierzam się do zakupu espadryli, bo widziałam u nich takie ładne w stylu boho
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2019, 13:22
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Mi się udało kupić idealnie dobrane trampki. To chyba najwygodniejsze buty, jakie teraz mam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-2019, 20:44
bertia bertia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bertia.polki.pl

Dobrze dobrane buty to nie taka prosta sprawa, też chodze w trampkach teraz, prawie nowe a już zaczęły się przy bokach rozklejać, podkleiłam klejem tadam i znów jak nowe klej już kilka razy sprawdzony będzie na pewno dobrze trzymał
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2019, 19:01
Karola_Maria Karola_Maria jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Karola_Maria.polki.pl

Och, chciałabym znaleźć takie wygodne buty, które zapewniłyby mi stopy bez otarć. Na razie dorobiłam się tylko jednych takich balerinek, reszta masakruje mi pięty. Najczęściej chodzę w sandałach albo espadrylach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania