Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Samotni rodzice
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Samotni rodzice O wychowywaniu dzieci w pojedynkę

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-03-2019, 12:46
frankieefran frankieefran jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
frankieefran.polki.pl

Domyślnie Odp: Samotna matka a szanse na kredyt

Dobrze jest zapoznać się z róznymi ofertami firm i dobrze je przeanalizować. Samotna matka na pewno dostaje świadczenia rodzinne - 500 plus. Niektóre z firm jak piszą na https://www.zadluzenia.com/pozyczki-...inne-500-plus/ traktują 500+ jako wasze źródło dochodu i to też pomoże w dostanie niezbędnej w różnyh sytuacjach pożyczki
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2019, 12:31
michal01P michal01P jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
michal01P.polki.pl

Moim zdaniem umowa o pracę na czas nieokreślony i trochę silnej woli. Mnie wprawdzie nie samotnej matce pomogli doradcy z Luxury Finance (więcej dla zainteresowanych tutaj https://luxuryfinance.pl), którzy pozyskali dla mnie kredyt na auto. Muszę powiedzieć, że znają się na rzeczy i był to strzał w 10! Nie wiem jak to wygląda u samotnych matek z pewnością nie jest im łatwo. Pomimo to życzę sukcesu i znalezienia banku w którym przyznają kredyt. :-) Głowa do góry!:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-04-2019, 16:26
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Nie słyszałam, aby problem z otrzymaniem kredytu miały samotne matki. To chyba kwestia dochodu, a nie stanu posiadania męża czy dzieci. Tym niemniej gdybyście chcieli poczytać co nieco o pożyczkach, proponuję zajrzeć na stronę https://financer.com/pl/pozyczka/ . Bardzo konstruktywna strona, gdzie pożyczyć, ile pożyczyć, jakie spełnić wymagania etc. Warto poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2019, 10:45
Nomita93 Nomita93 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Nomita93.polki.pl

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam. Nie będę tutaj w stanie pomóc.
Nieprzeczytane 24-04-2019, 12:09
kathaline kathaline jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kathaline.polki.pl

jeśli chodzi o trudne kredyty, tak jak w tym przypadku polecam zacząć od konsultacji z niezależnym doradcą kredytowym, a z pewnością nasze szanse będą dużo większe niż w pojedynkę w banku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania