Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    słodki Twój maluszek,sliczne oczka ma....


    Skomentuj

    •    
         

      nio maly leniwiec ale jaki slodki fajniutki skarb nio to ja sie tez zaliczam do tych "czarnych koni" bo mam termin na marzec ale nie wiadomo jeszcze kiedy mala bedzie chciala wyjsc na swiat
      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



      Skomentuj


        macie juz dziewczyny ten grozny syndrom wicia gniazda ???? u mnie jest on grozny, bo wszystko bym chciala na raz zrobic, piore wlasnie druga partie niemowlecych ubranek, chociaz ubranka starszego jeszcze nie wszystkie przeniesione do nowej szafy i pozniej cos sobie ubzduram, ze musze to akurat dzisiaj zrobic, bo jak to tak bedzie lezalo no i na koniec dnia wygladam tak a nie inaczej, chyba musze jakas melise pic czy co
        Vincent Kornel 02.10.2007 3830 g i 50 krotki

        Maik Luis - 03.05.2009 4045 g i 52 dlugi

        Skomentuj


          Ja też mam ten syndrom a że jestem bardzo niecierpliwa,więc już poprałam,jutro złożymy łóżeczko i będę prasować i układać te malutkie ciuszki
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            diabelecke
            no to masz fajnie.
            Moja mama też mnie troche stopuje, ale np łóżeczko już mam załatwione bo od cioci, jej wnuczka dwulatka nie chce spać w nim.
            Zobacz na galeri dodałam zdjęcie mojego dzidziusia w brzuszku.
            Buziaki:*

            Skomentuj


              WITAJCIE WIDZĘ ZE FORUM SIĘ TROSZKĘ OŻYWIŁO MÓJ TYMUS KOPIE JAK SZALONY NAPRAWDĘ CZUJE SIĘ TAK JAK JUŻ BYM GO MIAŁA BO NIE ŚPIĘ PO NOCACH ZGAGA MI DOKUCZA NIEDŁUGO ROZWIĄZANIE JESZCE 3MIESIACE A JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ-MAM JUŻ SPORO A NAWET CHYBA ZA DUŻO CIUSZKÓW WÓZEK JUŻ ZAMÓWIONY KUPUJE DOPIERO NA KONIEC KWIETNIA I RESZTA ALE TO JUŻ NIEDŁUGO W CZWARTEK DOWIEM SIĘ ILE TEN MÓJ SYNUŚ WAZY I JAKI JEST JUŻ DŁUGI POZDRAWIAM

              Skomentuj


                Ja też już łóżeczko mam złóżone a pościel i ciuszki poprane i poprasowane
                Dzisia moja mama miała wolne więc ją wyciągnełam do sklepów wózki pooglądać. Tylko jeden mi sie podobał bo miał fajne amortyzatory i miękko sie nim jeździło. Moja mama oszalała bo pierwszy raz od jakichś 15 lat w takim sklepie była i nakupowałyśmy pierdułek
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mam pytanko do dziewczyn z Łodzi. Czy byłyście może w tej hurtowni art.dziecięcych "Słoń" przy Tesco na ul.Pojezierskiej? Słyszałam ,ze jest tam ogromny wybór i ceny dosyć przystępne. Mam zamiar pojechać i zobaczyć.
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    grygoranna masz prawdziwego, słodkiego przystojniaczka. Naprawdę jest śliczny...
                    Co do syndromu to jestem z Wami. Nie mogę usiedzieć cały czas coś robię i jestem taka upierdliwa, że jeśli mój mąż nie chce mi w czymś pomóc teraz zaraz tylko odkłada to na później robię to sama. Wieczorem mam trudności z kąpielą bo za mocno się napracuje. Śpię jak zabita i podobno zaczęłam strasznie chrapać.
                    Skurcze mam bardzo często. Kilkanaście razy dziennie. Też już myślałam o melisie, że będę musiała sobie parzyć bo wieczorkiem aż mnie trzęsie takie dziwne nerwy mam. W dodatku mały ma takie dziwne ruchy jak ryba złapana w dłonie. Takie dzikie. Wszystko mnie martwi...
                    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                    Waga 4180 i 58cm


                    Skomentuj


                      Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
                      Mam pytanko do dziewczyn z Łodzi. Czy byłyście może w tej hurtowni art.dziecięcych "Słoń" przy Tesco na ul.Pojezierskiej? Słyszałam ,ze jest tam ogromny wybór i ceny dosyć przystępne. Mam zamiar pojechać i zobaczyć.
                      niestety madzik291 nie wiem, bo sama dopiero sie tam wybieram w lutym ja blisko mieszkam w tesco często bywam ale do Słonia jeszcze nie dotarłam, cały czas mi sie wydaje że mam jeszcze dużo czasu
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        No ja też dopiero w lutym się tam wybieram na zakupy
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Uwielbiam te wydruki. Twoje jets zupelnie inaczej ulozone niz moje
                          Ogolnie to wszytskie te zdjecia mam zamiar wkleic do zeszytu jakiegos ladnego cos a'la pamietnik i podpisac. I pozniej jeszcze dlugo po porodzie tak wklejeac zdjecia i podpisywac. Takie najwazniejsze wydarzenia jak chrzciny, roczek, dzine narodzin, pierwsze zdjecie z mama , komunia itd. a potem dam to mojemu dziecku.
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            ha dziewczyny napewno ja pierwsza z was pojadę na porodówkę bo coś mi się wydaje że do tego 25 marca to mój mały nie doczeka już się pcha na tem świat jak szalony
                            a odnoście szału przygotowań to ja chyba jestem z was najspokojniejsza nic jeszcze nie mam zrobionego, kojec leży złożony w szafie, ubranka nie poprane w komodzie, kosmetyków nie mam ani jednego... o kurcze chyba trzeba cos zaczac działać
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              diabelecke wiesz ja mam taką książkę w domu moja mama robiła dla mnie coś takiego jak byłam mała , w sklepach sprzedają specjalne książki tego typu wklejasz tam zdjęcia , są też w środku bajki .
                              Ja w swojej książce np mam swoje pierwsze włoski, zdjęcia z chrzcin , moje obrączki szpitalne .
                              Teraz też planuje coś takiego kupić widziałam w empiku taką książkę .

                              Skomentuj


                                a ja to juz wogule nic nie mam nawet zadnych ubranek nic kompletnie nic... a na dodatek musze lezec w lozku bo mam rozwarcie a chetnie bym pochodzila po sklepach... i z tego powodu mam jeszcze wiekszego dola ze nic nie moge robic... zazdroszcze wam
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X