Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

moja Oliwcia (10 miesiecy) nie chce nic jeść.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moja Oliwcia (10 miesiecy) nie chce nic jeść.

    Witam. Moja Oliwcia ma dziesięć miesięcy i od prawie miesiąca je tylko w czasie snu mleko modyfikowane. Wcześniej jadła zupki,deserki,obiadki a teraz nic, tylko litrami pije herbatki i soczki. Lekarze mówią żeby się nie martwić, ale ja nie potrafię tak siedzieć i czekać na cud. Poradzcie coś kobiety. Pozdrawiam.
  •    
       

    #2
    a moze kaszka w butelce?? lub zupke zmiksuj tak zeby byla w plynie i tez ptzez butelke lub kubek

    Skomentuj


      #3
      Zero zainteresowania butlą z jakimkolwiek jedzeniem.

      Skomentuj


        #4
        moze z kubeczka by chciala?? aleb sprobuj podac jej jakas kolorowa lyzeczka z kokardka,albo zabaw ja czyms i w tym czasie podaj do jedzienia. a moze ona sama chce jesc. daj jaj cos do raczki moze smam bedzie jadla

        Skomentuj


          #5
          nie martw się Oliwka zacznie jeść -wiem ze łatwo się mówi-ja też przez to przechodziłam -mój synek 10 mieś-jadł tylko mleko przez sen-nic nie działało a próbowałam chyba wszystkiego -to minie samo-trzeba przeczekać

          Skomentuj


            #6
            Już różne cyrki odstawiałam,żeby zjadła chociaż troszkę i nic. Sama też już próbowała "jeść", wiadomo z jakim skutkiem: jedzenie wszędzie tylko nie w buzi. Chyba przeczekam to jakoś,tylko ile to potrwa????????????

            Skomentuj


              #7
              przeczekaj, moja córa ostatnio też [pogniewała się z jedzeniem i tylko cyca chętnie ciągnie...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez Aninka Pokaż wiadomość
                przeczekaj, moja córa ostatnio też [pogniewała się z jedzeniem i tylko cyca chętnie ciągnie...
                Moja 7miesieczna tez tylko cyca

                Skomentuj


                  #9
                  Ola ma 7 miesięcy i też tylko butelką by żyła. Ewentualnie jabłuszko skrobane łyżeczką zje i różne herbatki pije. Do tego ,,dorosłe" jedzenie to chętnie by jadła. Postanowiłam też czekać bo nic innego mi nie pozostało, spróbuję za jakiś czas znowu zupkę podać.

                  Skomentuj


                    #10
                    Wszystko jest fajnie, jest radosna,rozgadana,ale ona miesiąc już prawie nic nie je. Pije czasem tylko mleko kiedy śpi.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mam 9 miesięczną córeczkę. Ona nic nie chciała poza cycusiem. A jak coś udało mi się jej włożyć do buzi to potrafiła to nawet zwymiotować! Teraz włączamy jej kolorowe teledyski na kompie(jackarta-pampersy) i jedną ręką rozchylam jej delikatnym ściśnięciem policzków usta a drugą trzymam łyżeczkę. juz rzadziej ma odruch wymiotny ale w ten sposób je rano kaszkę, w południe obiadek, jakiś deserek i znów kaszkę na kolacje. no i oczywiście cycuś ogromny problem jest nadal z butelką. nie umie jej ssać. mam tyle rodzajów butelek że nawet w sklepie nie ma takiego wyboru. Teraz już czas na kubek będziemy teraz go próbować.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X