Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i pielęgnacja dziecka Jak dbać i czuwać nad zdrowiem dziecka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 31-07-2018, 09:41
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie kosmetyki

Jeśli dziecko nie ma specjalnych problemów ze skóra to możesz wybrać normalne kosmetyki,gorzej maja atopicy, ale i tu jest rozwiązanie - emolienty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-08-2018, 14:42
lamina lamina jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lamina.polki.pl

Na portalu https://www.zdrowie.info.pl/blonnik-witalny-dziala/ znajdziesz setki artykułów, które dotyczą zdrowia, jest tam wiele o włosach, cerze, czy nawet odchudzaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2018, 11:44
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Polecam Ci stronę doz.pl. Ja kupiłam tam już sporo kosmetyków dla siebie ale też dla maluszka Całą ciążę np. stosuję krem przeciw rozstępom https://www.doz.pl/apteka/p111173-Fl...zstepom_150_ml . Jestem z niego bardzo zadowolona, bo ładnie nawilża skórę i skutecznie poprawia jej jędrność i elastyczność. Jak na razie skóra na brzuchu jest bardzo ładna i gładka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-10-2018, 14:22
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Uwielbiam wszelkiego typu kosmetyki. A teraz zauważyłam w sklepie malahit.pl, że jest obcinka cen o - 20% i mój nawet ulubiony podkład mineralny w płynie Liquid Powder Mineral Foundation Golden Rose https://malahit.pl/?s=golden+rose&post_type=product kosztuje tylko 15,12 zł. Na pewno go zakupię. Niesamowicie on kryje i odżywia cerę, także warto go mieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-10-2018, 18:46
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Ja mam natomiast nieco inne pytanie - jakich kosmetyków używacie robiąc makijaż oczu? Jakich cieni do powiek używacie? Natknęłam się na drogerię kontigo, która oferuje ich ciekawy wybór...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-11-2018, 18:37
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Trzeba wspierać lokalne biznesy więc ja używam tylko polskich kosmetyków. Wam polecam zapoznać się z produktami od Nova Kosmetyki: https://novakosmetyki.pl/. Wysoką jakość produktów gwarantują najlepsze surowce od europejskich dostawców.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-11-2018, 14:35
zieba82 zieba82 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zieba82.polki.pl

Ja cały zestaw kosmetyków dla mojej córeczki zakupiłam tu: https://www.doz.pl/apteka/k290-Ciaza_i_dziecko . Wszelkie zasypki, oliwki czy maści np. te na odparzenia mają w bardzo korzystnych cenach. Wszystko zamawiasz w jednym miejscu, to wygodne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-2018, 12:31
grzegorz31 grzegorz31 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
grzegorz31.polki.pl

Kosmetyki dla noworodka, to temat o którym można mówić bez końca. Każde dziecko na pewno reaguje inaczej i potrzebuje innej pielęgnacji. Dziecięca skóra jest niezwykle wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych. Naskórek u niemowląt jest znacznie cieńszy i wrażliwszy niż u dorosłych. Skóra maluszka potrzebuje około trzech lat, by dojrzeć. W tym czasie należy ją starannie pielęgnować. W internecie znajdziemy wiele produktów do odpowiedniej pielęgnacji małego maluszka zaś na stronie https://hipoalergiczny24.pl/balsam-dla-dzieci znajdziemy balsamy dla dzieci, które są wykonane z naturalnych składników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania