Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-10-2018, 09:14
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Domyślnie Jakie macie nastawienie do kredytów

Ciekawi mnie jakie macie podejście do kredytow? Mowi się,ze wielu Polaków żyje właśnie na kredyt.....

Jesteście zadowoleni z wzięcia czy nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2018, 09:50
gabrysia21 gabrysia21 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gabrysia21.polki.pl

Domyślnie Odp: Jakie macie nastawienie do kredytów

Ja nie raz muszę wziąć taki kredyt. Sprawdzają się one jednak , warto szukać odpowiednich dla Siebie. Ja często czytam opinie tak jak o kredyt123 opinie i wtedy decyduje co tak naprawdę wybrać. Nagłe sytuacje nas nie raz do tego zmuszają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2018, 10:44
markietanka's Avatar
markietanka markietanka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
markietanka.polki.pl

Twój wybór. Sama wzięłam kredyt na ponad 30 lat bo wynajmowałam mieszkanie i za wynajem mieszkania płaciłam o wiele więcej niż teraz raty za dom.A jednak w domu mieszka mi sie o wiele wygodniej. Praktycznie nie ma porównania. Jestem o wiele bardziej zadowolona. To Twoje życie i Twój wybór tak wiec nikt Ci tutaj doradzał w tym zakresie nie będzie

Tak poza tym to wiele osób korzysta z pozyczek gotówkowych na święta
http://kafeteria.pl/styl-zycia/swiet...budzet-a_10482

Wiele firm pożyczkowych oferuje obecnie dobre promocje w zakresie pożyczek darmowych. Pierwsza pożyczka może być zupelnie za darmo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-11-2018, 15:37
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Cały świat żyje na kredyt, nie tylko Polacy. Patrząc jednakże we własny "ogródek" mogę Wam z czystym sumieniem napisać,że gdyby nie kredyty, to na pewno na nic bym nie odłozyła. Jak sobie coś upatrzę, to biorę na kredyt i później spłacam. Nie mam jednakże 20 kredytów, jak to się czasem zdarza, kiedy ludzie w desperacji starają się gonić jeden kredyt drugim. To nie jest wyjście z sytuacji. Uważam, że najlepiej wtedy skontaktować się z pośrednikiem kredytowym https://www.habza.com.pl/ , który znajdzie najlepsze rozwiązanie, najlepszy dla nas bank, który udzieli kredytu konsolidacyjnego. To jedyne wyjście, jeśli ma się tak duże problemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-11-2018, 13:07
walerka32 walerka32 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

Takie mamy czasy. Jakoś nie wyobrażam sobie uzbierać gotówkę na mieszkanie czy nowy samochód. A przecież takie rzeczy są potrzebne. To nie żądne "dobra luksusowe". Dlatego mnie akurat nie dziwi, że tak wiele osób sięga po pożyczki w bankach czy po kredyt gotówkowy online. Normalna rzecz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-11-2018, 11:41
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Cytat:
Napisał walerka32 Zobacz post
Takie mamy czasy. Jakoś nie wyobrażam sobie uzbierać gotówkę na mieszkanie czy nowy samochód. A przecież takie rzeczy są potrzebne. To nie żądne "dobra luksusowe". Dlatego mnie akurat nie dziwi, że tak wiele osób sięga po pożyczki w bankach czy po kredyt gotówkowy online. Normalna rzecz.
A dlaczego nie wyobrażasz sobie tego, że można oszczędzać? Przecież jak się chce to można. Co prawda pewnie trzeba dłużej na coś czakać zanim się coś kupi ale w ten sposób nie płacisz odsetek do banku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2018, 12:04
rejczell rejczell jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
rejczell.polki.pl

\na mieszkanie czy budowe domu to akurat kredyt się bardzo opłaca wziąć bo zwyczajnie jest to tani pieniądz. \uzbieranie kwoty rzędu 300 tys graniczy z cudem a kredyt to ułatwia. \tym bardziej, ze wielokrotnie sami deweloperzy ulatwiaja branie kredytow. Przykladowo na nowe mieszkania w Rzeszowie sprawdzic mozna o tutaj
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2018, 14:48
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Ja jestem zdania, że dla chcącego nic trudnego. Jak ktoś chce to i 300 tysięcy uzbiera. Ale fakt jest taki, że kredyt jednak ułatwia sprawę. Na Finanse Rankomat jest możliwość dokładnie policzenia wysokości raty i kwoty jaką będzie musiało się oddać. I z stwierdzeniem, ze to tania kasa się nie zgodzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Wczoraj, 13:06
qinga qinga jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
qinga.polki.pl

Myślę że większość z nas miała lub ma kredyt . Sama dzięki kredytowi w kredyt123 opinie byłam wstanie wyremontować dom . Zaoferowali mi dogodne warunki,niskie oprocentowanie, zrozumiałą umowę oraz szybką decyzję. Formalności ograniczone są do minimum i posiadają wielu zadowolonych klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Dzisiaj, 12:31
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Na prawdę chwilówkę miałaś z dobrym oprocentowaniem? I poważnie uważasz, ze to była dobra oferta? Może porównaj sobie to RRSO które Ci dali z RRSO kredytu w banku w jakiejś porównywarce i zobacz, że wcale oferta nie była wspaniała a oddałaś 3x więcej niz pożyczyłaś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania