Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-10-2018, 12:35
corkabeaty's Avatar
corkabeaty corkabeaty jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
corkabeaty.polki.pl

Miasto: Grudziądz
Domyślnie Odp: Ferie w górach czy nad jeziorem?

Cytat:
Napisał Michachalina Zobacz post
:P Do ferii zimowych jeszcze kawał czasu, ale jakoś przez te upały zapragnęłam wejść w wątek xD. Ferie zimowe to dla mnie góry albo po prostu jakieś urocze miasteczka, najlepiej z zameczkami. Jezioro czy morze wolę jednak latem.
Z tym wyjazdem w góry to zawsze problem, szczególnie z małymi dziećmi. Dorośli chcieliby na narty, a stoki nie zawsze są dostosowane do dzieci. Chociaż nie powiem, znalazłam miejsce w Beskidzie Sądeckim, gdzie pomyślano o rodzinach z dziećmi. Hotel perlapoludnia.pl, to miejsce położone blisko stoku narciarskiego, gdzie odbywają się także zajęcia szkółki narciarskiej. A przygotowane trasy są łatwe, w sam raz dla początkujących. W samym hotelu znajduje się sala zabaw dla dzieci, basen i wiele innych atrakcji, przydatnych w razie niesprzyjającej pogody.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-10-2018, 16:51
fionnka009 fionnka009 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

W górach jest zdecydowanie więcej atrakcji. W lato macie bardzo dużo różnych szlaków turystycznych z przepięknymi krajobrazami a w zimę oczywiście macie do wyboru deskę i narty Warto znaleźć sobie jakiś fajny apartament w pobliżu stoku. Na stronie https://www.dreamapart.pl/wspolpraca/ możecie znaleźć spory wybór noclegów. Również jest to interesująca opcja dla osób, które mają swoje pokoje pod wynajem. Firma pomaga w calej obsłudze wynajmu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-10-2018, 13:53
sabina-85 sabina-85 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
sabina-85.polki.pl

Oczywiście, że w górach. Ja od kilku lat jeżdżę na narty do austriackich Alp i nie wymieniłabym tego na nic innego. Cudowne otoczenie, niezapomniane widoki i wyjątkowy klimat… nigdzie tego nie doświadczysz. OK – nad jeziorem jest też dobrze, ale jednak Alpy są o wiele lepsze. Gdyby ktoś był zainteresowany na rodzinny wyjazd to zapraszam - https://www.beskidtravel.pl/wyjazdy/...aj-na-nartach/ ja z tą firmą jeżdżę od lat i prawdopodobnie nie ma lepszej opcji na rodzinny wypad na narty.
Nieprzeczytane 08-11-2018, 09:40
zofialipska1 zofialipska1 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zofialipska1.polki.pl

Jak ktoś lubi w zimie narty, to oczywiście góry. Polecam Beskidy, a przy okazji warto zahaczyć o Kraków - przepiękne miasto z ciekawą historią i zabytkami. Byłam z rodziną właśnie przy okazji pobytu w Krynicy Zdroju bo to po drodze. W krakowie spędziliśmy weekend i na dwie trasy wybraliśmy się z przewodnikiem, który nam super opowiadał o starym mieście. Polecam https://www.krakkos.pl/#traces
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-11-2018, 13:13
rozowa_pantera11 rozowa_pantera11 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rozowa_pantera11.polki.pl

Ja również polecam góry! Nawet z maluchami można świetnie spędzić czas, a im wcześniej rozpoczną naukę na nartach, tym więcej satysfakcji będzie im dawać szusowanie po stokach, kiedy będą większe. Już w wieku przedszkolnym można zapisać dziecko na pierwsze lekcje, tym bardziej, że w tym wieku każde dziecko rozpiera nadmiar energii Na stoku szybko ją wyładuje!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-11-2018, 12:51
chicaca chicaca jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
chicaca.polki.pl

Widzę, że wiele z was zachwala apartamenty, więc i ja się przyłączę i odświeżę temat. Super apartamenty można znaleźć na portalu Sun and Snow! Byłam już w trzech różnych i polecam wszystkie z tej stronki, naprawdę warto jechać do np do Zakopanego odpocząć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2018, 10:27
bertia bertia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bertia.polki.pl

Które konkretnie miejscówki z sun&snow polecasz? Chyba warto już teraz szukać czegoś na Sylwestra jeśli ktoś się wybiera w tym kierunku. Widziałam, że mają zniżki teraz na Sylwestra 5% taniej https://www.sunandsnow.pl/promotion/1
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania