Wróć   Forum Mamotoja.pl > Oceniamy i testujemy! > Kosmetyki dla dziecka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Kosmetyki dla dziecka Skóra dziecka jest szczególnie narażona na podrażnienia i wysuszenie dlatego też trzeba dbać o nią za pomocą odpowiednich kosmetyków. Tylko jaki kosmetyk wybrać? Ten, który dobrze się wchłania, czy raczej ten, po posmarowaniu którym skóra dziecka jest biała? W tym dziale zamieszczamy wątki dotyczące sprawdzonych kosmetyków dla dziecka.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-10-2017, 18:02
zwycczzaj zwycczzaj jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zwycczzaj.polki.pl

Domyślnie Odp: szczoteczka elektryczna do zębów dla dziecka

Ciekawe propozycje szczoteczek elektrycznych do zębów dla dzieciaka proponujecie. Przed zakupem kochane proponuje zajrzeć tutaj : szczoteczki elektryczne ranking ! Bardzo ciekawe zestawienie najlepszych szczoteczek na rynku, świetna opcja, mi bardzo pomogli wybrać idealny model dla mojego malucha. Opisują walety i zady różnych modeli, przed kupnem warto poczytać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2017, 00:06
ynelsylwia ynelsylwia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ynelsylwia.polki.pl

My pierwszy raz bylismy z synem u dentysty przy okazji naszej wizyty...syn mial 8 miesiecy...bdrdziej chcielismy skonsultowac slowa pediatry o wadzie zgryzu spowodowanej przez smoczek niz skontrolowac dziury...ale przy okazji dowiedzielismy sie ze kasze i mleko modyfikowane na noc oklejaja mocno zeby i przyczyniaja sie do pruchnicy...dzieki temu staralismy sie najpierw dawac mleko , kasze a poznie juz tylko woda i usypianie...latwiej bylo dac butle mleka niech z nia zasnie...ale wyrobilismy u syna taki nawyk ze juz wie zd po umyciu tylko woda a jak chce cos innego przekasic to myjemy jescze raz zeby
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-10-2017, 00:08
ynelsylwia ynelsylwia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ynelsylwia.polki.pl

Zdecydowanie wczesniej....My pierwszy raz bylismy z synem u dentysty przy okazji naszej wizyty...syn mial 8 miesiecy...bdrdziej chcielismy skonsultowac slowa pediatry o wadzie zgryzu spowodowanej przez smoczek niz skontrolowac dziury...ale przy okazji dowiedzielismy sie ze kasze i mleko modyfikowane na noc oklejaja mocno zeby i przyczyniaja sie do pruchnicy...dzieki temu staralismy sie najpierw dawac mleko , kasze a poznie juz tylko woda i usypianie...latwiej bylo dac butle mleka niech z nia zasnie...ale wyrobilismy u syna taki nawyk ze juz wie zd po umyciu tylko woda a jak chce cos innego przekasic to myjemy jescze raz zeby...pierwszego leczonego zeba mial teraz w wieku 4.5roku ...zab psul sie od spodu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-07-2018, 12:08
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

A myśleliście o szczoteczkach sonicznych? Czytałam o nich trochę ostatnio w sieci - podobno czyszczą zęby dużo lepiej niż zwykłe szczoteczki elektryczne. Zapoznajcie się koniecznie z modelem SEYSSO Oxygen O-Sonic: https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO...a-O-Sonic/2505. Jest to ultraszybka szczoteczka - aż do 96 000 drgań sonicznych na minutę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-07-2018, 17:11
maminator's Avatar
maminator maminator jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maminator.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Cytat:
Napisał jjmka Zobacz post
Dziewczyny w jakim wieku były wasze dzieci jak kupiłyście pierwszą szczoteczkę elektryczną??? Moja córcia ma 20 miesięcy i bardzo chce myć zęby moją elektryczną, raz jej pozwoliłam i nie chciała przestać. Zastanawiam się czy jej takiej dziecięcej nie kupić, tylko nie wiem czy nie jest za mała, czy to ma jakieś znaczenie??
Z tego co się orientowałam to dzieci powinny najwcześniej myć taką szczoteczką w wieku 3 lat. I jak już polecałabym bardziej szczoteczkę soniczną. Są skuteczniejsze, zwłaszcza jeśli chodzi o usuwanie kamienia nazębnego. U nas w domu dzieciaki mają takie https://www.al.to/p/347243-szczotecz...-for-kids.html i faktycznie spisują się świetnie. Każda ma spersonalizowaną, z wybraną naklejką, chętniej i dokładniej myją zęby odkąd je mają a co najważniejsze - dentysta widzi ewidentną różnicę z wizyty na wizytę. Naprawdę polecam
Nieprzeczytane 06-08-2018, 14:27
miszak81 miszak81 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
miszak81.polki.pl

Czy taka szczoteczka nie zniszczy dziąseł u dziecka? Od jakiego wieku powinno się kupić taką szczoteczkę dziecku?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-08-2018, 15:17
maminator's Avatar
maminator maminator jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
maminator.polki.pl

Miasto: Dąbrowa Górnicza

Napisałam, post wyżej...
Nieprzeczytane 15-08-2018, 19:24
pert79 pert79 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pert79.polki.pl

Osobiście sama zaczynam ze szczoteczką https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO...YBUCJA-PL/2477 i na te chwilę muszę przyznać, że zęby są znacznie lepiej wyczyszczone jak przez zwykłą szczoteczkę, to pewnie zasługa szybkiego obrotu głowicy. Wiem jedno, jak tylko przetestuje szczoteczkę dłużej, to kupię też wersje dla dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-09-2018, 10:55
Sonne820 Sonne820 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Sonne820.polki.pl

Taki oto artykuł znalazła: https://www.sw-elzbieta.com/szczotec...w-dla-dziecka/ - coś na pewno znajdziecie z tego zestawienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2018, 20:10
olecka91 olecka91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olecka91.polki.pl

Jeśli szukasz szczoteczki dla dziecka zajrzyj na https://www.dentystapoleca.pl/ Znajdziesz tam ogromny wybór szczoteczek i past zarówno dla małych jak i dużych. Ja moim córkom już dawno kupiłam szczoteczki elektryczne i bardzo pilnuję by dbały o zęby.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania