Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Uczucia, związki, seks
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Uczucia, związki, seks Dorosłe sprawy, czyli świat rodziców.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-11-2018, 08:12
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Domyślnie Odp: Wymarzona suknia ślubna

Do sukni ślubnej trzeba też dobrać odpowiednie dodatki takie jak buty czy biżuteria. Odsyłam Was więc do biżuteria ślubna komplety, gdzie znajdziecie bardzo duży wybór biżuterii, którą można zakupić także w detalu. Sądzę, że będzie to dobra decyzja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2018, 15:06
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Wybór sukni to nie jest łatwe zadanie. Pamiętam jaki ja miałam dylemat przed moim ślubem Dużo ich przymierzyłam ale w końcu wybrałam tą jedyną. Wam polecam rzucić okiem na suknie ślubne 2019: https://www.elizabethpassion.com/suk.../kolekcja-2019. Myślę, że wiele modeli może wpaść Wam w oko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-11-2018, 12:42
marynatka__ marynatka__ jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marynatka__.polki.pl

Dla mnie coś skromnego, bez tafty, wielkiej formy. Raczej długa, koronkowa sukienka, lekko spływająca po ciele. Z długimi rękawami
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania