Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

    Witam!
    Dodałam ostatnio zdjęcia ale nie wyświetliły się w galerii konkursowej, proszę o informacje, czy robię coś źle, czy konkurs na luty już się skończył?

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

      Witajcie,
      Jestem szczesliwa mama! nie udalo mi sie wygrac do tej pory nic. Bardzo marzymy o girlandzie niestety nie zdazylam zrobic zdjecia brzuszka w lutym bo malenstwo sie urodzilo ale nie przestajemy walczyc i zrobilismy zdjecie na brzuszku i tego kto byl w brzuszku pozdrawiamy!

      Skomentuj


        #93
        Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

        Napisane przez magrafka Pokaż wiadomość
        Witam!
        Dodałam ostatnio zdjęcia ale nie wyświetliły się w galerii konkursowej, proszę o informacje, czy robię coś źle, czy konkurs na luty już się skończył?
        Pewnie mają za duży rozmiar, sprawdź dokładnie, nie mogą chyba przekraczać 2MB.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

          Napisane przez martyna0001 Pokaż wiadomość
          Witajcie,
          Jestem szczesliwa mama! nie udalo mi sie wygrac do tej pory nic. Bardzo marzymy o girlandzie niestety nie zdazylam zrobic zdjecia brzuszka w lutym bo malenstwo sie urodzilo ale nie przestajemy walczyc i zrobilismy zdjecie na brzuszku i tego kto byl w brzuszku pozdrawiamy!
          To trzymam kciuki żeby się w końcu udało bardzo mi się podoba to zdjęcie z wałkiem

          Skomentuj


            #95
            Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

            Ciekawe czy konkurs jest aktualny bo wyników lutowych nigdzie nie widać; )

            Skomentuj


              #96
              Odp: Konkurs "Brzuszek miesiąca: grudzień 2014"

              Sa wyniki..w wĄtku w konkursach aktualnych..gdziĘ pod koniec postÓw:-)

              Skomentuj

                     
              Working...
              X