Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bezpieczny samochód

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Bezpieczny samochód

    Napisane przez iamklaudka Pokaż wiadomość
    Jeśli o mnie chodzi to samochód po stłuczce nie jest już w pełni bezpieczny. Strefa zgniotu jest zupełnie inna.
    Po słuczce to chyba nie jest tak źle... Samochód powypadkowy już nie jest na tyle bezpieczny, ale to też zależy jaka była szkoda. Ja miałam niewielki wypadek, auto przewróciło się na bok. Strachu było sporo, ale nic się wielkiego nie stało. Samochód naprawiony w profesjonalnym serwisie napraw powypadkowych i wszystko jest w jak największym porządku.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Bezpieczny samochód

      Jeżeli chcecie jechać na wczasy to na pewno przyda wam się dobry samochodów, zobaczcie teraz na ofertę promocyjną samochody na sprzedaż warszawa gdzie znajdziecie niesamowite auta które są jak nowe w super niskich cenach, świetne promocje wakacyjne dają !

      Skomentuj


        #48
        Odp: Bezpieczny samochód

        Mi podobają się mazdy. Znalazłam ostatnio salon mazdy w Krakowie i zastanawiam się nad zakupem auta stamtąd. Chcę mieć samochód dla siebie żeby swobodnie jeździć do pracy, zawozić dzieci do szkoły itd. Mamy już jedno auto ale mąż nim jeździ do pracy.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Bezpieczny samochód

          Po słuczce to chyba nie jest tak źle... Samochód powypadkowy już nie jest na tyle bezpieczny, ale to też zależy jaka była szkoda. Ja miałam niewielki wypadek, auto przewróciło się na bok. Strachu było sporo, ale nic się wielkiego nie stało. Samochód naprawiony w profesjonalnym serwisie napraw powypadkowych i wszystko jest w jak największym porządku.

          A samochód naprawiał serwis SztukaLakierowania.pl

          Skomentuj


            #50
            Odp: Bezpieczny samochód

            To oczywiście priorytet w każdym wypadku. Jeśli coś w aucie stuka czy puka to lepiej od razu jechać do mechanika i sprawdzić czy to coś poważnego. Tak było w przypadku mojego citroena, w którym non stop coś się działo. Dopiero po przeczytaniu artykułu na http://kedu.pl/naprawa-tylnej-belki-...zy-w-serwisie/ dowiedziałam się w czym tkwił cały czas problem i gdzie szukać specjalistycznej pomocy.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Bezpieczny samochód

              Od jakiegoś czasu planuje zmienić ubezpieczyciela, bo płace za wysokie stawki za OC. Ubezpieczenie kończy mi się za 2 miesiące i mam praktycznie miesiąc na znalezienie innego ubezpieczyciela, w którym mogłabym ubezpieczyć auto. Niestety mój mąż obecnie przebywa za granicą, nie ma internetu i jestem zdana sama na siebie. Pytałam już kolegów z pracy o to jakie mają ubezpieczenie i kilku z nich poleciło mi mtu24. Przeglądałam ich ofertę, która jest dostępna tutaj http://www.mtu24.pl/ubezpieczenie-oc-komunikacyjne/ a także wyliczyłam składkę za ubezpieczenie i jestem miło zaskoczona, bo jest dużo niższa. Jak myślicie warto tam ubezpieczyć samochód?

              Skomentuj


                #52
                Odp: Bezpieczny samochód

                Wszędzie jest tak wysokie ubezpieczenie. A co do samochodu - nie zawsze on się liczy, a raczej nasz styl jazdy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Bezpieczny samochód

                  Przecież to nie marka decyduje o tym czy samochód jest bezpieczny tylko to w jakim stanie go utrzymujemy. Jak nie chcecie jeździć z każdym stuknięciem do mechanika to sobie sprawdźcie najazd samochodowy jeśli nie macie dostępu do kanału - https://calus-p.pl/59-podjazdy/78-po...mochodowy.html jest to fajna alternatywa dzięki której można wiele rzeczy bardzo szybko i sprawnie bez dużych kosztów naprawić samemu.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Bezpieczny samochód

                    Takie rzeczy są naprawdę bardzo ważne... Warto się temu trochę bliżej przyjrzeć
                    Oczywiście, że nie. Taka dziewczyna jak ty?

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Bezpieczny samochód

                      My mamy Mercedesa, ale Volvo to bezpieczna marka. Polecam obie ale i tak bezpieczeństwo zapewnia dobry kierowca.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Bezpieczny samochód

                        Szukacie idealnego salonu samochodowego gdzie kupicie bardzo dobrej jakości auto dla siebie lub swojej rodziny ? Jeśli tak to koniecznie sprawdźcie samochody poleasingowe Warszawa - niesamowite samochody na sprzedaż mają w swojej ofercie !

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Bezpieczny samochód

                          dobry samochód poleasingowy może być naprawdę przydatny - nie oszukujmy się, to są prawie nowe samochody, często nawet nie tak strasznie wyeksploatowane. Na stronie raiffeisen leasing mają zawsze mnóstwo aukcji na fajne auta

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Bezpieczny samochód

                            Potwierdzam mam wielu znajomych jeżdzących Volvo

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Bezpieczny samochód

                              Napisane przez kryska87 Pokaż wiadomość
                              dobry samochód poleasingowy może być naprawdę przydatny - nie oszukujmy się, to są prawie nowe samochody, często nawet nie tak strasznie wyeksploatowane. Na stronie raiffeisen leasing mają zawsze mnóstwo aukcji na fajne auta


                              w raiffeisen serio mają dobry wybór tych samochodów poleasingowych, na aukcjach można trochę powzdychac do pięknych cudeniek ;]]

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Bezpieczny samochód

                                Bezpieczny samochód to także dobrze ubezpieczony samochód. Nie do końca mamy wpływ na stan techniczny samochodu, bo w zasadzie w każdej chwili może nam się coś zepsuć. Nie mamy też wpływu na wiele sytuacji na drodze, zła jazdę innych kierowców, która może doprowadzić do wypadku. Mało kto z nas ma aż takie umiejętności, które pomogłyby mu uniknąć wypadku, który byłby spowodowany przez innego kierowcę. Poza tym niektórych wypadków nie da się uniknąć. Dlatego też uważam, że powinniśmy wykupować dobre ubezpieczenia, które chroniłyby nas przed różnymi sytuacjami. Ja np. mam wykupione ubezpieczenie Assistance Plus z tej oferty https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie...sistance-plus/ , które zapewnia mi chociażby pomoc techniczną, pomoc w podróży i pomoc finansową i prawną.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X