Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tabletki wspomagajace odchudzanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Ja na rozstepy stosowalam Musteli serum po porodzie,troche drogo alesie oplacilo."popekalam" w ostatnim tygodniu przed porodem,zalamka...nie zniknely calkiem(rozstepy)ale slabo je widac.Co do balsamow ujedrniajacych to nie bardzo w to wierze.Mysle ze zwykly balsam tez uelastyczni skore a do tego cwiczenia pomoga pozbyc sie oponki Ja tez sie za siebie biore,moj wlasnie lody wcina a ja walcze ze soba i nie patrze w jego strone

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      No wlasnie rodzinka moglaby troche pomoc a nie co chwile wcinaja przy mnie jakies smakolyki a szczegolnie po godzinie 19 po ktorej ja obiecalam sobie nie jesc a co do tych balsamow to tez juz nie bardzo wierze bo jakies tam wyprobowywalam ale niebardzo widzialam efekty no i ja tez "popekalam" w ostatnim miesiacu i to bardzo a stosowalam kremy Pharmaceris dla przyszlych mam przeciw rozstpom a po porodzie tez na powstale juz rozstepy
      Kacperek 06.04.2008

      Skomentuj


        #18
        No ale mam nadzieje ze do lata juz wroce do swojej dawnej figury tylko musze sie uzbroic w silna wole szykuje sie wesele kuzyna i trzeba bedzie wcisnac sie w jakas kiecke

        lece spac bo jutro maly zrobi pewnie pobudke rano pozdr
        Kacperek 06.04.2008

        Skomentuj


          #19
          Spokojnie,mysle ze przy odrobinie silnej woli wrocisz do formy Ja przez cala ciaze sie smarowalam sie specjalnym olejkiem sprowadzanym z Niemiec za niemala kase a mam rozstepy...Idzie wiosna,bedzie okazja na troche wiecej ruchu,ogranicz slodkosci to beda efekty Powodzenia

          Skomentuj


            #20
            witam
            juz doczytalam ze chodzilo o BIO CLA z zielona herbata hehe
            dzieki Dotko slodkosci juz ograniczylam poza tym i tak nie powinnam jesc czekolady a to ona zawsze najbardziej mnie kusi ale dam rade
            Kacperek 06.04.2008

            Skomentuj


              #21
              tak dokladnie chodziło o BIO CLA zielona herbata a jeśli chodzi o balsam to ja używam Avon solutions ( obecnie kosztuje 63 zł) i do tego jeszcze ujędrniajacy tonik do ciala również tej samej lini. A jeśli chodzi o balsam to jest świetny na celulit, naprawde super sprawa, polecam

              Skomentuj


                #22
                Slyszalam ze na celulit Vichy ma fajny balsam,probowalyscie moze?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  No niestety nie...

                  Skomentuj


                    #24
                    acha, moja koleżanka używa tez balsamu z nivea i tez bardzo sobie chwali

                    Skomentuj


                      #25
                      zastanawiam sie jak działają te preparaty z chromem też, bo zieloną herbate to ja namiętnie piję sobie zamiast kawy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        brałam troche chrom organiczny, ale odstawiłam bo tak zaleciła mi farmaceutka w aptece, żeby nie łączyc z innymi tabletkami wspomagającymi odchudzanie. A brałam bo byłam straszny łasuch a chrom pomagał mi przełamać głód na słodycze gdyz reguluje poziom glukozy we krwi-ot tyle mojego doświadczenia z chromem

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja też brałam, ale kilka lat temu. Ograniczył łaknienie na słodycze, co naturalnie prowadziło do lekkiego obniżenia wagi... Wzięłam jedno opakowanie, chyba nawet nie całe.
                          Jeśli chodzi o cla, to ostatnio znalazłam coś ciekawe informacje dotyczące badań nad nim przeprowadzanych:http://interia360.pl/artykul/glodowk...8373,,20453292

                          Skomentuj


                            #28
                            BIO C.L.A. z zielona herbata- taka mała informacyjka dla was:

                            Opis:
                            Pożegnanie z tkanką tłuszczową dzięki
                            Bio-CLA z zieloną herbatą

                            3 kroki do szczupłej sylwetki - Ekstrakt z zielonej herbaty i sprzężony kwas linolowy (C.L.A.) - idealne połączenie składników ułatwiających odchudzanie.


                            Krok 1 - redukuje apetyt

                            Krok 2 - spala tłuszcz

                            Krok 3 - przeciwdziała efektowi jo-jo

                            Jak działa Bio-CLA?
                            C.L.A. to kwas tłuszczowy, który pozytywnie wpływa na proporcje tkanki tłuszczowej i mięśniowej w organizmie poprzez:

                            blokowanie wchłaniania tłuszczu do komórek tłuszczowych

                            redukcję magazynowania tłuszczu

                            uwalnianie tłuszczu ze zmagazynowanych w tkance tłuszczowej zapasów

                            przeciwdziałanie utracie mięśni

                            przekazywanie tluszczu do tkanki mięśniowej gdzie jest spalany w procesie produkcji energii

                            Stosowanie Bio-CLA z zieloną herbatą przy kuracji odchudzającej zakładającej obniżoną zawartość kaloryczną posiłków i większą aktywność fizyczną zredukuje masę tłuszczową i utrzyma lub nawet zwiększy masę mięśniową.
                            Z Bio-CLA można więc uniknąć przyrostu wagi, ponieważ pomaga on zredukować tłuszcz a nie mięśnie.

                            Jak działa ekstrakt z zielonej herbaty?
                            Ekstarkt jest uzyskiwany z liści zielonej herbaty (camemellia sinensis). Badania naukowe pokazują, że zawartość biologicznie aktywnych substancji, tzw. polifenoli i katechin, zapewnia doskonałe działanie antyoksydacyjne. Katechiny mają silny wpływ na metabolizm energetyczny organizmu poprzez:

                            redukcję apetytu

                            zwiększanie spalania tłuszczu

                            zwiększanie produkcji ciepła

                            Sposób użycia:
                            Zalecana dawka Bio-CLA z zieloną herbatą to 3 do 6 kapsułek dziennie. Podczas diety ograniczającej ilość kalorii oraz ćwiczeniami (co najmniej 30 minut średniointensywnego marszu lub jazdy na rowerze) zaleca się 6 kapsułek. Kapsułki powinny być spożywane podczas posiłku i popijane dużą ilością wody.

                            Skomentuj


                              #29
                              Łał, ale jesteś obeznana- bardzo dobrze, jesteś świadoma tego co bierzesz, jak działa, itd.

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez kate79 Pokaż wiadomość
                                hej kobietki!!!ale czy po braniu tabletek wspomagających odchudzanie,nie bedzie efektu jojo??????????????
                                Kup te, które na opakowaniu mają informac., że nie ma po nich efektu jojo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X