Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy on-line.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Zakupy on-line.

    Zakupy przez Internet są o wiele wygodniejsze od tradycyjnych. Zajmują mniej czasu, nie trzeba niczego wnosić, przynosić, dźwigać. Chcę kupić mężowi hak holowniczy w prezencie na święta. Wiem, to może wydawać się dość nietypowy prezent, ale mój mąż preferuje prezenty praktyczne. Myślę o takim xxx . Co sądzicie?
    Last edited by disne; 10-07-2020, 11:06. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Zakupy on-line.

      To prawda, dużo lepiej kupić online. Nie ma problemu ze zwrotem itp.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Zakupy on-line.

        teraz już chyba wszystko warto kupować. Ostatnio zainteresowały mnie informacje w blogu pt. xxx bo z przyzwyczajenia i wygody nie sprawdzaliśmy innych ofert,a warto to weryfikować.
        Last edited by disne; 10-07-2020, 11:06. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Zakupy on-line.

          Pewne rzeczy kupiłbym online, natomiast innych raczej nie :P

          Skomentuj


            #20
            Odp: Zakupy on-line.

            My zamówiliśmy online nawet x zestaw mebli do ogrodu . I był to dobry zakup!
            Last edited by disne; 10-07-2020, 11:07. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Zakupy on-line.

              Ja także kupuje już w sklepach internetowych takie rzeczy o których kiedyś nawet bym nie pomyślała. Niedawno urządzałam pokój do pracy i wszystkie meble takie jak biurko, regały i fotel biurowy kupiłam w sieci, wygodnie z dostawą do domu. Dla osób mających mało czasu, zakupy online to wielkie ułatwienie. Jednym ze sklepów z meblami biurowymi jest xxx
              Last edited by disne; 10-07-2020, 11:04. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Zakupy on-line.

                Ja praktycznie wszystko kupuję przez internet, bo nie dość, ze taniej to jeszcze jest to niezwykła oszczędność czasu. Poza tym jest dużo świetnych promocji i zawsze można coś fajnego upolować. Teraz na przykład udało mi się kupić moją wymarzoną myjkę do szyb Karcher xxx nie dość, że w promocyjnej cenie, tak z koncentratem do mycia gratis i darmową dostawą Polecam sobie zerknąć na tę promocję "Oszczędzam z Alą i Tomkiem" xxx bo są fajne rzeczy od Karchera w naprawdę kuszących wersjach (wszystkie maja gratisy i darmową wysyłkę ). Tylko trzeba pamietać o wpisaniu kodu!
                Last edited by disne; 10-07-2020, 11:04. Powód: link
                Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Zakupy on-line.

                  Też bardzo lubię robić zakupy przez internet, zajmują zdecydowanie mniej czasu. Zazwyczaj kupuję w sklepach gdzie mają darmowy zwrot, żeby w razie złego rozmiaru nie było problemu z oddaniem.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Zakupy on-line.

                    A propos zakupów online, dość wygodnie zamawia się wodę z dostawą do domu Nie trzeba samemu tachać. Kiedyś kupowaliśmy głównie w Tesco, ale teraz jest ograniczenie do 2 zgrzewek a w szkle nic nie mają. Ja polecam wodę mineralną w szklanych butelkach , choć za lepszą wodą (nie w butelkach PET), trzeba się jednak było trochę naszukać..
                    Last edited by disne; 10-07-2020, 11:05. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Zakupy on-line.

                      Też jestem zwolenniczką zakupów online, choć przyznam że zdarza się, że wolę coś przymierzyć, dotknąć, zobaczyć na żywo przed zakupem, wtedy wybieram sklepy stacjonarne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Zakupy on-line.

                        Nie wszystko kupuję w sklepach internetowych.W internecie najczęściej coś wybieram jak nie mam czasu albo jak ostatnio ... szukałam prezentu i nie do końca wiedziałam co chcę kupić. Wybierałam się do małego dziecka w odwiedziny i natknęłam się na wykonany z najdelikatniejszych tkanin kocyk -xxx, gdzie zażyczyłam sobie by wyhaftowano imię dziecka, piękby design... zresztą to nie tylko moje zdanie, pzdr
                        Last edited by disne; 10-07-2020, 11:05. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Zakupy on-line.

                          A Ja mogę wam szczerze polecić tę stronę

                          xxx

                          Wiele bardzo fajnych sklepów i produkty w korzystnych cenach

                          Pozdrawiam
                          Last edited by disne; 10-07-2020, 11:05. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Zakupy on-line.

                            To chyba najprzyjemniejszy etap po remoncie wybór mebli aczkolwiek nie prosty bo wybór jest duży, mi zależy głownie na jakości, znajomy polecił mi ten sklep xxx meble, które kupował kilka lat wstecz służą mu do dziś i nic się z nimi nie dzieje są solidne i wytrzymałe, nowa kolekcja też bardzo mi się podoba tak samo fakt darmowej dostawy.
                            Last edited by disne; 10-07-2020, 11:05. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Zakupy on-line.

                              Dzięki wielkie za sprawdzone porady Jestem pewien, że mi się one przydadzą Z całą pewnością

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Zakupy on-line.

                                Myślę, że zakupy internetowe docenia się zwłaszcza po zostaniu mamą Ja po pierwszej ciąży zaczęłam korzystać z xxx i przekonałam się, że naprawdę warto zamawiać online nawet zakupy spożywcze. Usługi są na wysokim poziomie, szoper kontaktuje się ze sklepu itp. Dostawa jest szybka, ok. 1h, ale można też umówić się na konkretną godzinę. Jak już druga pociecha do nas dołączy, to Szopi przyda się nawet bardziej
                                Last edited by disne; 10-07-2020, 11:05. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X