Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu starań o dzidziusia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nooo gdyby to było takie łatwe.. chcieć i mieć..
    ale niestety czasem trzeba czekać.. ja na drugą ciąże czekałam aż 2 lata bo nie mogłam zajść.. teraz już wiem, że to wszystko przez to, że każdego dnia myślałam o dziecku, stresowała mnie ta cała sytuacja.. i kiedy już uzmysłowiłam sobie, że dzidzia przyjdzie sama.. i przestałam myśleć o dziecku a skupiłam się na odchudzaniu (schudłam 12kg) to zaraz po tym jak skonczylam sie odchudzac miesiąc później dowiedziałam się, że jestem w ciąży (2 upragnione kreseczki) a teraz jestem w 5 miesiącu i czekam na swoją MAJĘ

    ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM POWODZENIA..!! trzymam za wszystkie kciuki!! pamiętajcie GRUNT TO PRZESTAĆ MYŚLEĆ, SKUPIAĆ SIĘ TYLKO NAD OCZEKIWANYM DZIECKIEM, ZAJĄĆ SIĘ CZYMŚ CO ODCIĄGNIE WASZĄ UWAGĘ - A NAPEWNO SIĘ UDA..

    PS. a to forum zwlaszcza ten wątek - to najlepsza rzecz jaka mi sie przydarzyła podczas tych 2 cięzkich lat starania - otrzymałam dużo pomocy, wsparcia, i wiedzy.. DZIĘKUJE WSZYSTKIM I POZDRAWIAM;*




    Skomentuj

    •    
         

      Ja starałam się o Kingę - dziś 4 miesiące dokładnie 47 cykli (29-35dni) więc wychodzi coś ponad 4 lata.
      http://gosi-pragnienia.blog.onet.pl/

      Skomentuj


        NIestety tak staram się juz dłużej niż dwa lata i nic bez rezultatu!!

        Skomentuj


          Hej Dziewczyny. My staramy się o drugie dziecko już pół roku i nic. Cały czas myślę tylko o tym czy w kolejnym cyklu nam się uda tym bardziej, że z pierwszą ciążą nie było najmniejszego problemu. Mój gin zlecił mi badanie prolaktyny i progesteronu może to coś wyjaśni a do tego mam nadczynność tarczycy. Tabletki brałam 2,5 roku i myślę, że to wszystko się skumulowało i przez to nie mogę zajść. Pozdrawiam...


          Skomentuj


            u nas udało sie za drugim razem także poszło szybko

            Skomentuj


              cierpliwość

              hej anet2202 ja dzisiaj miałam badanie na poziom hormonów tarczycy jutro odbieram wynik. Też trochę się denerwuję ale czytająć historie dziewczyn trochę podnoszę sie na duchu, fakt nektóre czekaja latami ale ja poczekam tyle ile trzeba będzie jestem cierpliwa.

              Pozdrowionka

              Skomentuj


                Hej viki widzę, że pomału obejmujemy kolejne wątki portalu i mam nadzieję, że nibawem wszystkie spotkamy się na tym najważniejszym... viki ja wyniki tarczycy mam dobre ale tylko dlatego, że łykam tabletki które regulują mi hormony tarczycy. Ja jutro idę na badanie prolaktyny i progesteronu a potem zobaczymy. Pozdrawiam....


                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej Dziewczyny. W naszym przypadku pierwszy maluszek to chwila zapomnienia i już a teraz 6 cykl starań i nic może za bardzo chcemy mieć drugą dzidzię i dlatego nie zachodzę...


                  Skomentuj


                    wyniki

                    Hej
                    wyniki na tarczycę też mam w normie to dobra wiadomość, 8 września idę do gina i zobaczymy co dalej.
                    Powodzonka

                    Skomentuj


                      Ja odebrałam wyniki prolaktyny i progesteronu a wizytę u gina mam w sobotę i wtedy okaże się co i jak...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam. Ja starałam się 5 długich lat, nie było łatwo, leki, szpitale, badania .... Ale było warto - teraz jestem najszczęśliwszą mamą - mam 14 miesięczną córeczkę. Trzymam kciuki, aby wszystkim się udało!!!!

                        Skomentuj


                          Ja starałam się o maluszka w sumie 1,5 roku, nie wiem co było przyczyną tak długiego okresu, być może chęć zajścia w ciążę, ale jakoś po 1,5 roku udało się, w sumie bez żadnej pomocy lekarzy, leków itp. Powiem szczerze, że po tak długim okresie zwątpiłam i być może to pomogło, czasami nastawienie psychiczne, chęć posiadania dziecka nam to uniemożliwia.

                          Skomentuj


                            hej ja czekałam na moje słoneczko 5 lat do dziś nie znamy przyczyny trzeba wierzyc i nie poddawac sie

                            Skomentuj


                              my ponad 3 lata teraz jestem w piątym miesiącu ciąży

                              Skomentuj


                                3 miesiące i już.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X