Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ach ten kredyt na dom!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ach ten kredyt na dom!!

    My również mamy kredyt, udało się jeszcze w tym programie Rodzina na swoim, teraz jeszcze raty nie są tak wysokie bo Państwo dopłaca, ale za 4 lata już będziemy płacić całość. U nas ubezpieczenia były obowiązkowe i na życie i nieruchomości. Co zrobić, trzeba się zadłużyć po uszy żeby jakoś żyć...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ach ten kredyt na dom!!

      My niestety nie mamy tego rodzina na swoim. No i nawet w pko byśmy nie dostali. Mmamy w wbk bo tak nie było problemu. W pko za duże wymagania np umowa na stałe a gdzie teraz takie dają ? U nas nie ma opcji - a nawet jak ktoś by miał to nic pewnego że ta praca jest.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ach ten kredyt na dom!!

        Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu, to już niedługo zmienią się zasady obowiązujące w polskiej bankowości. Do tej pory bank udzielający kredytu mógł być jednocześnie ubezpieczycielem kredytu i pośrednikiem w ubezpieczaniu, przez co podwójnie zarabiał, bo dostawał wynagrodzenie zarówno od kredytobiorcy, jak i od firmy ubezpieczeniowej. Rekomendacje u, których założenia wejdą w życie w marcu 2015, przyniosą sporo korzyści dla kredytobiorców, z czego bardzo się cieszę, bo planuję zakup mieszkania, co oczywiście wiąże się z wzięciem kredytu.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ach ten kredyt na dom!!

          Napisane przez kaas Pokaż wiadomość
          Jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu, to już niedługo zmienią się zasady obowiązujące w polskiej bankowości. Do tej pory bank udzielający kredytu mógł być jednocześnie ubezpieczycielem kredytu i pośrednikiem w ubezpieczaniu, przez co podwójnie zarabiał, bo dostawał wynagrodzenie zarówno od kredytobiorcy, jak i od firmy ubezpieczeniowej. Rekomendacje u, których założenia wejdą w życie w marcu 2015, przyniosą sporo korzyści dla kredytobiorców, z czego bardzo się cieszę, bo planuję zakup mieszkania, co oczywiście wiąże się z wzięciem kredytu.
          hmmm ciekawe nie słyszałam o tym wcześniej, będę musiała się z tym szerzej zapoznać. W tym momencie jesteśmy właściwie zmuszeni z mężem do płacenia za ubezpieczenie życia i mieszkania. Mimo to że ja mam ubezpieczenie na życie wykupione w pracy to nie mogę z tygo skorzystać przy kredycie, bo bank sobie zastrzegł że ubezpieczenia grupowe nie wchodzą w grę, a wiadomo że większość osób na takie a nie indywidualne i koło zamkięte, tak czy inaczej musiałam skorzystać z ich ubezpieczenia dodam że kredyt mam w Millennium.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ach ten kredyt na dom!!

            Beatris20, ja miałam ten sam dylemat z mężem. Stwierdzilismy, że jednak lepiej wziąć kredyt, bo w kocu nadejdzie dzien ze go splacimy i będziemy na swoim. Byliśmy w kilku bankach, pytaliśmy o ofert, ale ostatniecznie kredyt mamy wzięty dzieki offerunt. Z mężem przysiedliśmy, formularz wypełniliśmy w miare szczegółowo, tam sobie zaznaczyliśmy, ze najbardziej zalezy nam na wysokości raty. Na stronie jak już doradcy odp na oferte można sobie porównać wszystko w tabeli. O tyle dobrze mielismy, ze udalo nam się zaoszczędzić troche pieniążków, wiec na czarno godzine pieniadze jakies mamy jakby co.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ach ten kredyt na dom!!

              Napisane przez joana30 Pokaż wiadomość
              Beatris20, ja miałam ten sam dylemat z mężem. Stwierdzilismy, że jednak lepiej wziąć kredyt, bo w kocu nadejdzie dzien ze go splacimy i będziemy na swoim. Byliśmy w kilku bankach, pytaliśmy o ofert, ale ostatniecznie kredyt mamy wzięty dzieki offerunt. Z mężem przysiedliśmy, formularz wypełniliśmy w miare szczegółowo, tam sobie zaznaczyliśmy, ze najbardziej zalezy nam na wysokości raty. Na stronie jak już doradcy odp na oferte można sobie porównać wszystko w tabeli. O tyle dobrze mielismy, ze udalo nam się zaoszczędzić troche pieniążków, wiec na czarno godzine pieniadze jakies mamy jakby co.
              My do tej pory się nie możemy zebrać i wziąść za to za bardzo nas to przeraża Szczególnie mnie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ach ten kredyt na dom!!

                jejku mi się marzą mieszkania toruń ale własnie czekam na przyznanie mi kredytu...ciekawe jaki będzie efekt

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ach ten kredyt na dom!!

                  My się zastanawiamy nad kupnem mieszkania w kredycie. W Warszawie. Mamy już szczerze powiedziawszy dość mieszkania z rodzicami i trzeba się bedzie w końcu przeprowadzić na swoje.

                  Obecnie mamy na oku tę inwestycję mieszkaniową na Bielanach:
                  http://www.metrobielany.pl/

                  Mieszkania znajdują się praktycznie przy samej linii metra. Czy ktoś z Was ma informacje na temat tego miejsca?

                  Jak wygląda standard mieszkań? I czy teren został już w miarę uprzątnięty ?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ach ten kredyt na dom!!

                    Wiem co to jest bo tez mam!

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ach ten kredyt na dom!!

                      My bardzo długo się zastanawialiśmy nad wzięciem kredytu na mieszkanie. Z jednej strony wiedzieliśmy,że wynajem jest drogi i tak naprawdę sie nie opłaca. Z drugiej baliśmy sie zapożyczać na ileś tam lat.

                      W końcu jednak wzięliśmy ten kredyt bo swoje to swoje ( nie boisz się na przykład wbić gwoździa w ścianę jak to bywa przy wynajmowanym),Skorzystaliśmy z programu MDM , dzięki czemu dostaliśmy dofinansowanie 15% bo mamy jedno dziecko. Poczytajcie sobie o tym, na wp był ostatnio artykuł:
                      http://dom.wp.pl/wiadomosc.html?kat=...zticaid=11485f

                      Moim zdaniem warto.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ach ten kredyt na dom!!

                        Hej, ja jestem jeszcze przed kredytem Możecie polecić mi jakieś dobre banki? Może gdzieś jest jakaś promocja? A ja ze swojej strony polecam Wam ten artykuł: http://kredytgotowkowy4u.pl/kredyt-h...c-na-emeryture

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ach ten kredyt na dom!!

                          Ja mam to szczęście, że nie mam kredytu. Dostaliśmy od rodziny część pieniędzy na zakup mieszkania, część mieliśmy odłożone. Chcieliśmy kupić ładne minimum 3 pokojowe mieszkanko, ale ceny zweryfikowały i musielibyśmy jeszcze dobrać kredyt. W końcu zdecydowaliśmy się na małe mieszkanki (2 małe pokoiki, łazienka i przedpokój do generalnego remontu). Nie wyobrażam sobie jakbym miała jeszcze spłacać ratę kredytu (zarabiamy mało). Może kiedyś uda nam się zaoszczędzić na większe, ale jak na razie nie udaje nam się za bardzo oszczędzić, a tu dziecko w drodze

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ach ten kredyt na dom!!

                            Ja na szczęście jestem w gronie tych szczęściarzy, którzy ni emusieli sie skredytowac na dom

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ach ten kredyt na dom!!

                              Wraz z mężem długo się zastanawialiśmy nad kredytem, ale w końcu uznaliśmy, że kredyt na mieszkanie to lepsze rozwiązanie, niż wynajem. Kredytu szukaliśmy na http://kredyty-bankowe.com.pl/kredyty-hipoteczne/ i ostatecznie wybraliśmy ofertę Getin Bank - skorzystaliśmy oczywiście z programu MDM.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ach ten kredyt na dom!!

                                Takie fora kredytowe to naprawdę dobre miejsce do porównania sobie ofert bankowych. Ja mogę dorzucić wam jeszcze to forum - http://bankowe-konta.info/najlepsze-konta/ . Myślę, że znajdziecie tutaj sporo ciekawych opinii.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X