Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    a wlasnie pisalas ze zabawki przyszly i jak mata??




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      mata super-tzn mnie się podoba zobaczymy jak Gabi zareaguje teraz jak już się wyśpi. I ta lokomotywa tez bardzo fajna i myślę, że na długo będzie, bo jest taka edukacyjna. A telefonik w sumie też fajny, tylko taki malutki bardzo-to jest minus zakupów na allegro, że nie widać wielkości-myśle że w sklepie to bym nawet nie zwróciła na niego uwagi




      Skomentuj


        #33
        BGKM kochana chyba by już sobie rady nie dała z 4 dzieciaków bop jeszcze Julcia jej dojdzie 6 lat Idź do lekarza i zobaczymy co ci powie. A gdzie pójdziesz do Adamczyka?

        Ja uciekam spać bo była u mnie koleżanka i na nic nie mam siły. Weronika nas dwie tak wymęczyła że chwała jej za to że wkońcu raczyła pójść spać o 22:20
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          #34
          Moja misia ma gorączke 37,8 ale to chyba na ząbki bo nie ma katarku ani gardła czerwonego. Kurde widze jak się męczy, jest rozdrażniona, płacze o byle co. Nowe zabawki są fajne dopóki ich nie włącze jak tylko usłyszy dzwięk tej lokomotywy to ryk. A mata ją interesuje ale jak jest u mnie na rekach a ja po niej chodze.
          ewisienka zaczekam jeszcze do poniedziałku ale pójde normalnie do przychodni do jej pediatry, bo jednak dr Adamczyk przyjmuje prywatnie a to nie jest coś co by mnie bardzo niepokoi...
          Co do nauki sloneczko bo mnie pytałaś a ja zapomniałam ci odpisać- to nie ucze się. Dlatego że obrone bede miała po 12 października, wiec to bez sensu bo i tak zapomnie. Ja wole teraz posiedziec z Gabi i poświęcić jej 100% uwagi napewno do końca września. W październiku wznowie nauke. To jest wiedza którą musze wykuć ale nie jest mi to do niczego potzrebne.....ja wyznaje zasade ZZZ- Zakuj,zdaj, zapomnij- to są pytania typu budowa pompy,wentylatora czy kolektora słonecznego więc wiesz to jest nauka na pamięć ale potem, nie bedzie mi to zbytnio potzrebne.
          Czy pamiętacie ile wasze pociechy ważyły w wieku 8-9 miesięcy??




          Skomentuj


            #35
            BGKM no oliwia wazyla 10 kg




            Changes in my life you will see in time
            changes in my life you always in my mind
            changes in my life you always by my side....

            Skomentuj


              #36
              Hej
              Zajrzałam na chwilkę bo lecę na sniadanie,burczy mi w brzuchu.
              Dziś jedziemy do moich rodziców,bo mąż krócej pracuje poszedł na 8.A jutro na 1 urodzinki do Laury
              Oni mieszkaja jeszcze 35 km za moimi rodzicami,wiec bedzie nam wygodniej.

              BGKM Moja Martynka ważyła 8300 jak miała 8 miesięcy.Sprawdziłam w pamiętniczku,bo takie rzeczy ulatują z pamięci.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                #37
                a my dzisiaj ciezki dzien mamy mam mase rzeczy do roboty a Oliwia strasznie marudna jest placze z byle powodu chcialaby tylko siedziec ze mna albo zebym ja wiecznie nosila




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  sloneczko znam to Gabi też taka przylepa się zrobiła wszędzie z mamusią nawet nie moge wyjść do kibla sama




                  Skomentuj


                    #39
                    ja wiecznie slysze maaaammmma maaammma nawet jak jest maz to do mnie idzie a nie do niego




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      #40
                      My już praktycznie spakowani na wyjazd,czekam na męża i w drogę

                      Wiecie co,na tym naszym starym wątku nikt nie pisze...

                      BGKM Czasem własnie przy ząbkowaniu jest gorączka.Także może już lada dzień pojawi się pierwszy ząbeczek.
                      U nas chyba idzie czwarty bo mała jest strasznie rozdrażniona i płaczliwa.Rączki non stop w buzi.Chyba wyjdzie coś na górze.Podobno górne bardziej bolą niż dolne.

                      Macie już pomysły jak przygotować 1 wsze urodzinki dla swoich dzieciaczków.Ja coraz częściej się zastanawiam.Jutro podpatrzę co tam u kuzynki bedzie
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        to jak podpatrzysz to zdaj relacje




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          #42
                          Hej
                          Sloneczko ja też dzisiaj mam ciężki dzień. Od 14 godziny próbowałam uśpić Weronikę i zasnęła dopiero o 16:20 normalnie myślałam że wyjdę z siebie i stanę o obok. Najważniejsze jednak że zasnęła ale naprawdę stwierdziłam, że nie mam mocnych nerwów do mojego dziecka i nie wiem jak to będzie jak mała podrośnie i będzie dokazywać.
                          Dzisiaj kupiłam prezent na jutrzejsze wesele, muszę jeszcze wieczorem jechać i kupić ładną kartkę z życzeniami na ślub i rajstopy. Nie lubię odkładać wszystkiego na ostatnią chwilkę ale niestety wcześniej nie miałam autka.

                          Dziewczyny reszta chyba już zrezygnowała z naszego forum i tylko my tu zostałyśmy - szkoda.

                          BGKM jak tam temperaturka Gabrysi? Mam nadzieję, że spadła.
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            #43
                            Marzenia n no ja tam kilka pomysłów mam tzn. Na pewno będę wyprawiała dwa razy urodzinki dla rodziny i dla koleżanek z dzieciakami.
                            Na tych pierwszych na pewno na stole znajdą się jakieś sałatki, przekąski typu wędlina, ogórki, oczywiście będzie tort i dla najmłodszych dzieci bo takie też będą kupie szampana pikolo. Mam zamiar kupić takie śmieszne urodzinowe czapeczki, talerzyki i gwizdki i jakoś ładnie przystroić stół takimi połyskującymi gwiazdkami. Zobaczymy jak mi to wyjdzie, ale na pewno za urodzinki wezmę się na serio w połowie października. Muszę sobie ustalić menu i zrobić listę zakupów już wcześniej bo potem na ostatnią chwilkę nie mam zamiaru latać po sklepach. A Wy kochane jak myślałyście o tym dniu?
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              #44
                              Dziewczyny,ja się jeszcze melduję
                              Dzisiaj byliśmy z Nadią w mieście.Wstąpiłam do H&M,rany jakie piękne ciuszki są dla dziewczynek,nic tylko kupować i stroić
                              Jak przyjechaliśmy do domu,to Nadula była taka padnięta,że zasnęła mi przy jedzeniu.
                              Co do urodzinek,to na pewno zrobimy jedną imprezę-w domu.Jeszcze o szczegółach nie myślałam.Nie wiem też co niuni kupić w prezencie
                              BGKM może Twoją Gabi dopadła "trzydniówka" ? co do wagi to jak Nadia miała 7,5 miesiąca ważyła 8 130 a jak 9m to 8 310
                              i miałyśmy szczęście z ząbkami,bo wszystkie wyszły bez gorączki,płaczu i marudzenia
                              ewisienka udanej zabawy
                              Miłego wieczorka,papapa
                              Attached Files
                              Last edited by Anetyslaw; 25-09-2009, 19:12.

                              Skomentuj


                                #45
                                Dziewczyny, któraś mi wyjaśni co się tutaj porobiło???? Gdzie się nasze stare wątki???
                                Przecież to kawał życia...pisałam na tym wątku jeszcze jak byłam w ciąży

                                Cokolwiek to jest nie podoba mi się

                                Teraz będę miała tydzień urlopu, więc postaram się częściej zaglądać i nadrobić zaległości.

                                Jeśli chodzi o Roczek- wyprawiamy w lokalu, już mamy wstępną rezerwację.

                                Buziaki. Rozpiszę się innym razem. Muszę wykąpać Nadię


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X