Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla nauczyciela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

    Może aktówka męska ? Nauczycielowi się przyda . Ja swojemu mężowi kupowałam i był bardzo zadowolony. Poszukaj w Solier http://sklep.solier.pl/ , mają duży wybór, na pewno coś się znajdzie

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

      Prezent dla nauczycieli to inicjatywa, Wasz- rodziców. Przykładowo nauczyciel, który kiedyś od jakiejś klasy dostał pióro i go używa, potrafi po latach powiedzieć w pokoju nauczycielskim, że dostał je od tej klasy i dobrze powspominać uczniów. Moim zdaniem pióro lepsze niż bon.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

        Ja uważam, że wychowawcy powinno dać się coś skromnego bo owszem wkłada dużo pracy w opiece nad naszymi pociechami jednak kupowanie drogich prezentów jest dla mnie przesadą bo w końcu za coś im płacą prawda. Ja stawiałabym np na taką http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-a...Kimbo-168.html kawę ziarnistą i jakąś ładną filiżankę.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

          Może zwyczajnie kupić coś do domu: http://www.precjoza.waw.pl/ albo kupić jakąś książkę. Powinien być to optymalny prezent- nie może to być nic indywidualnego, gdyż w zasadzie nie znamy osoby obdarowywanej.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

            W szkole mojej córki panuje taki zwyczaj, że wychowawcy dostają także prezenty na koniec pierwszego semestru, a nie tylko na koniec roku. Wychowawczyni zawsze dostawała coś praktycznego do domu i w tym roku powiedziała, że chciałaby dostać coś co przyda się całej klasie. Jest to nauczycielka biologii i razem z innymi rodzicami pomyśleliśmy o jednej z takich plansz http://www.edumarket.com.pl/pl/c/Prz...dydaktyczne/32 , którą mogłaby powiesić w klasie. Myślicie, że to dobry pomysł i nauczycielka będzie zadowolona?

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

              Napisane przez braap Pokaż wiadomość
              W szkole mojej córki panuje taki zwyczaj, że wychowawcy dostają także prezenty na koniec pierwszego semestru, a nie tylko na koniec roku. Wychowawczyni zawsze dostawała coś praktycznego do domu i w tym roku powiedziała, że chciałaby dostać coś co przyda się całej klasie. Jest to nauczycielka biologii i razem z innymi rodzicami pomyśleliśmy o jednej z takich plansz http://www.edumarket.com.pl/pl/c/Prz...dydaktyczne/32 , którą mogłaby powiesić w klasie. Myślicie, że to dobry pomysł i nauczycielka będzie zadowolona?
              Braap myślę, że to świetny pomysł! Jest bardzo praktyczny bo skorzystają z niego uczniowie, a nauczycielce będzie łatwiej prowadzić lekcje w oparciu o takie plansze


              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                Braap myślę, że to świetny pomysł! Jest bardzo praktyczny bo skorzystają z niego uczniowie, a nauczycielce będzie łatwiej prowadzić lekcje w oparciu o takie plansze
                to bardzo fajny pomysł ponieważ skorzysta nauczyciel i jego uczniowie ale niestety nie zawsze się to sprawdza bo nauczycielę po prostu zyczą sobie coś i to bardzo drogiego a nie tak skromnie a właśnie moim zdaniem powinien być to symboliczny prezent

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                  myślałam że czasy dawania prezentów nauczycielom już dawno minęły, mam nadzieję że gdy moje dziecko pójdzie do szkoły nie będę miała tego problemu a jeżeli ktoś z rodziców będzie miał takie pomysły to po prostu nie dam na to pieniędzy, nie dlatego że mnie nie stać ale dlatego tylko dlatego że nauczyciele wykonują swoją pracę za którą mają płacone pieniądze, a największym dla niego prezentem powinna być promocja wszystkich uczniów do następnej klasy

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                    oj a ja nie widzę w tym nic złego jeśli uczniowie lubią swojego nauczyciela to dlaczego nie dać mu prezentu na odchodne? Jeśli klasa jest zgrana to fajnym pomyłem może być też jakąs fotoksiążka ze szkolnych wycieczek itp.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                      Standardem są kwiaty i raczej nie wychodzi to z mody z tego co widzę ale jakiś mały drobiazg, który kojarzyłby się całą klasą byłby super, choć wiem, że nie łatwo coś wymyślić :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                        Racja, żywe kwiaty i może do tego jakieś słodkości zawsze będę w modzie i na czasie. Nie znam osoby która nie lubiłaby kwiatów.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                          Ja bym nie przesadzała z prezentami na zakończenie roku, przecież każdy dostaje pensję. Oczywiście jakiś drobiazg można w ramach uznania podarować.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                            Ja też bym nie przesadzała, to raczej ma być symboliczne podziękowanie. Kwiaty to taki standard. Prezent w postaci długopisu też byłby ok.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                              Prezent ma być symbolicznym podziękowaniem i nie powinno sie kupowac drogich prezentów. Wystarczy jakiś mały upominek albo kwiatek

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Prezent dla wychowawcy na zakończenie roku

                                Ja jakoś jeszcze nigdy nie spotkałam się z tym, żeby był jakiś problem z kupieniem prezentu dla nauczycie, zawsze były to kwiaty, ew. jeśli klasa żegnała się z wychowawcą , to coś większego. Sama jestem w radzie rodziców i dla mnie większym problemem było znalezienie odpowiednich prezentów dla dzieciaków z tej okazji. Teraz został już tylko miesiąc do końca roku szkolnego i znowu nie wiem, na co się zdecydować, może powinny to być na przykład takie gry http://www.akademia-umyslu.pl/sklep/ - połączenie nauki i zabawy, co to tym sądzicie? Chyba fajna sprawa na wakacje, żeby dzieciaki jednak miały trochę styczności z nauką.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X