Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: prezent dla chłopca

    dal chłopczyka łatwo coś kupić, przeważnie lubią samochody, albo takie małe narzędzia, lubią też wszystko co świeci i wydaje dźwięki

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: prezent dla chłopca

      Ja zazwyczaj staram się kupować maluchom coś rozwijającego.
      Fajną opcją jest np. lupa
      Przyda się małym kolekcjonerom, ale na pewno nie tylko. Większość dzieci lubi oglądać świat w powiększeniu

      Skomentuj


        #18
        Odp: prezent dla chłopca

        Przypomniał mi się fajny pomysł prezentu, który niegdyś dostał chrześniak mojego męża, mianowicie mikroskop, dzieci w wieku przedszkolnych czy wczesnoszkolnym są ciekawe jeszcze ciekawe świata i tego co ich otacza, a pod takim mikroskopem można obejrzeć jak wygląda kryształek cukru czy soli nie wspomnę o owadach czy nawet źdźbło trawy czy płatek kwiatka

        Skomentuj


          #19
          Odp: prezent dla chłopca

          Faktycznie prezent dla chłopca to nie jest taka prosta sprawa. Niby tyle jest tego w sklepach, ale jak tu teraz trafić w gust i zainteresowania dziecka, aby cieszyło się z prezentu Do niedawna miałam ten sam problem, ale przygotowałam się do Dnia Dziecka już troszkę wcześniej. Mianowicie obserwowałam Ksawcia podczas zabawy i oglądania bajek. Dzięki temu wiem co sprawia mu radość . No i tak jak to chłopczyk: klocki, koparki, wozy strażackie, policyjne itd. Zdecydowałam, w tym roku padło na klocki Cobi, a raczej serie Action Town, a wszystko przez akcje na Instagramie Gdy zobaczyłam możliwości jakie dają te klocki - różne historie, kompatybilność z innymi klockami (dzięki temu można utworzyć naprawdę spore "imperium"), to stwierdziłam, że to jest to Mam już zestaw u siebie, szczerze - otworzyłabym go już , ale to dla Ksawcia... Trzeba będzie zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy

          Skomentuj


            #20
            Odp: prezent dla chłopca

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            tańszy nie zawsze znaczy gorszy
            Ależ oczywiście! Powiedziałabym także, że prostszy nie znaczy gorszy, a już na pewno mniej wartościowy. Idealny przykład:



            Polecam przejrzeć zdjęcia i opis produktu. Wprawdzie na żywo zdecydowanie lepiej dostrzec jego atuty niż na ekranie monitora, ale głównie chodzi o zamysł. Rzecz niby prosta, ot obrazki do pomalowania. Ale ta "kolorowanka" niesie ze sobą pokaźny ładunek edukacyjny, mogący być znakomitym wprowadzeniem dzieci w świat sztuki. A oprócz tego idę o zakład, że każda babcia wielce by się ucieszyła, gdyby od wnuka dostała jego wersję "Słoneczników" van Gogha

            Skomentuj


              #21
              Odp: prezent dla chłopca

              A może wykup mu godzinę na atrakcje w sali zabaw. Nie wiem skąd jesteś ale na przykład w Warszawie taka sala jest w galerii Blue City xxx
              Dzieci uwielbiają takie atrakcje więc jestem pewna, że syn koleżanki też będzie zachwycony, a to wcale nie drogi prezent
              Last edited by disne; 13-07-2020, 23:11. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: prezent dla chłopca

                Może trfwarto zastanowić się nad xjeżem pigmejskimxx? jest mega spokojny i nieinwazyjny
                Last edited by disne; 13-07-2020, 23:11. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: prezent dla chłopca

                  Jednak jak każde zwierze potrzebuje dużo uwagi i opieki, a niestety wybór takiego zwierzęcia równa się z że odpowiedzialność nad takim zwierzęciem i przede wszystkim opieką którą muszą przejąc nie jednokrotnie rodzice
                  Dlatego jesli decydujemy się na zwierzaka warto to dwa razy przemyśleć
                  Zbliża się okres wakacji, dzieci wyjeżdżają na wakacje a zwierzak niejednokrotnie jest problemem

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: prezent dla chłopca

                    a może wyjazd do bałtowa, albo innego miejsca z rozrywkami dla dzieci, taki wyjazd dziecko potem wspomina bardzo długo

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: prezent dla chłopca

                      Okzaji jest sporo na gruponie, mozna tam wynaleźć jakies fajne zniżki i taki prezent równiez nie jest złym pomysłem

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: prezent dla chłopca

                        litości, te jeże cierpią w naszym klimacie, trzeba im zapewnić 35 stopni minimum, to nie zabawka, a żywe stworzenie, ludzie to są jednak pozbawieni wyobraźni, to już lepiej królika albo inne stworzenie dostosowane do życia w niewoli wszystkim, którzy tak naprawdę znęcają się nad tymi biednymi jeżami, bo akurat jest moda życzę szczerze by obudzili się pewnego dnia z jeżowymi kolcami w tyłku, bo wasz brak empatii jest ogromy

                        a może książeczkę dla dziecka? Tu jest fajna lista: xxx - plus do tego kasa do koperty czy co tam wolisz?
                        Last edited by disne; 13-07-2020, 23:11. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: prezent dla chłopca

                          Patrząc.na.pogodę można kupić sporo fajnych rzeczy aby dziecko mogło spędzić czas aktywnie na dworze np rolki deskorolka czy coś w ten.deseń, ale trzeba też znać chłopaka i jego zainteresowania, bo teraz większość to.tylko komputery ;/

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: prezent dla chłopca

                            Tak na dobrą sprawę to wszystko zależy od wieku dziecka,ja np chętnie jako prezent widziałabym wspólny wjazd np do parku rozrywki czy wesołego miasteczka. Co o tym sądzicie?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: prezent dla chłopca

                              proponuje jlbaltic.istore.pl
                              tanie zabawki dla dzieci

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: prezent dla chłopca

                                Dokładnie wszystko zalezy od wieku my np. chrześniakowi męża ostatnio sprezentowaliśmy na 10 urodziny samolocik sterowany zdalnie przez telefon coś takiego -xxx ogólnie bardzo fajna zabawka i dużo frajdy daje. Bo dzieciakom to chyba głównie trzeba kupować zabawki. Najlepiej to wejść sobie na stronę tego sklepu Toys 4 Boys i poszukać mają sporo ciekawych możliwości.
                                Last edited by disne; 13-07-2020, 23:12. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X