Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyniki konkursu "Nasza zima"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

    Jeszcze raz napisze, bo chyba nie dało się już edytować.
    Chciałam dodać, że nie ma znaczenia długość wypowiedzi, bo jedno zdanie potrafi czasem powiedziec wiecej niż obszerny tekst (nie ma tu reguły). Nie odnoszę się do konkretnych wpisów.

    Skomentuj


      #17
      Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

      Jeśli chodzi o aktywność,to też jestem tu ostatnio rzadkim gościem...I nie mam nic przeciwko forumowiczkom-konkursowiczkom,które zaglądają tu tylko z powodu konkursów.

      Jesli zaś chodzi o moją wypowiedź dotyczącą długości wypowiedzi to było to skierowane w stosunku do konkretnej wypowiedzi konkursowej,która została nagrodzona natomiast moja,mimo że opublikowana została już przy nagradzaniu pominięta.I też jestem zdania,że nie długość postu świadczy o jego jakości.Tylko,ze w tym konkretnym przypadku było chyba odwrotnie...

      Skomentuj


        #18
        Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

        Napisane przez ewelka21 Pokaż wiadomość
        Oczywiście zgadzam się z Tobą w 100%.Powinny wygrywać najciekawsze i najbardziej oryginalne wypowiedzi...Teraz przytoczę Ci pewien przykład:W sierpniowym konkursie,,Rankingi dla rodziców" wypowiedziałam się na temat 15 książek, które powinno mieć każde dziecko.Całą moją wypowiedź można przeczytać dziś w grudniowym numerze Mamo to ja.Dlaczego więc nie została wówczas nagrodzona?Bo już kiedyś dostałam nagrodę za udział w tym konkursie?Czy może moja wypowiedź była za słaba,abym mogła za nią otrzymać nagrodę,ale na tyle dobra że można było ją opublikować w miesięczniku o zasięgu krajowym?I co o tym myśleć?
        Ewelko - faktycznie Twoja wypowiedź była bardzo dobra, być może najlepsza w danym miesiącu - i dlatego też została opublikowana w gazecie - ale wystarczy dokładnie przeczytać regulamin tego konkursu, w którym wyraźnie jest napisane, że 1 osoba może zostać tylko 1 raz nagrodzona podczas trwania całego konkursu! I wszystko jasne! Widać było, że bardzo mocno udzielałaś się w tym konkursie (wypowiedzi praktycznie co miesiąc - i to nawet po kilka - czyli też zależy Ci na nagrodach i chyba byłoby to niesprawiedliwe, gdybyś wygrywała w każdym miesiącu! I dlatego Redakcja stworzyła taki, a nie inny regulamin i się go trzymała!
        Ewelko - sporo rzeczy "nawygrywałaś " i chyba nie ma co być tak zazdrosnym, że teraz nowe użytkowniczki wygrywają - bo też nasuwa się pytanie - czy zależy Ci na forum jako takim czy na nagrodach - co tak zarzucasz "nowym - konkursowym" użytkowniczkom - do których ja sama się zaliczam i nie ukrywam, ze jest inaczej - niech wygra lepszy a nie ten co ma więcej postów!
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          Odp: Wyniki konkursu "Nasza zima"

          Kiedyś jedna z użytkowniczek tego forum oskarżyła mnie o ,,znajomości w Redacji i zbyt częste nagradzanie,moich często nienajlepszych wypowiedzi". Po tej wypowiedzi Redakcja przestała mnie nagradzać.Nie wiem,może to tylko zwykły zbieg okoliczności,albo utrata mojego ,,talentu" sprawiły,że nie zasługuje już na nagrody.I szczerze mówiąc nie chcę już tego dociekać.Najważniejsze,że część użytkowniczek stanęła w mojej obronie,i dla mnie to liczy się najbardziej...A Moje posty dotyczące sposobu wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród nawiązywały właśnie do tej, konkretnej sytacji. Chciałam bowiem zwrócić uwagę na to,że i mnie zdarzyło się kiedyś nie dostać nagrody.To wszystko.Poza tym nie neguję i nie poddaje krytyce wyborów Redacji.Każdy ma prawo bowiem do własnego zdania.Ja także i dlatego otwarcie je tutaj wyrażam.

          I mamek uwierz, doskonale znam wszytskie regulaminy konkursów, w których biorę udział.I nie po to regularnie brałam w nim udział, aby zdobyć jedną czy dwie nagrody......Publikacja wypowiedzi na łamach jakiegoś pisma jest bowiem dla mnie o wiele cenniejsza...Dostrzeżenie mojego sposobu pisania, wyrażania mysli i formułowania wypowiedzi jest głównym celem, dla którego często decyduję się na udział w jakimkolwiek konkursie.Pragnę, by ktoś ,,fachowym okiem" ocenił moją,,twórczość".I o to głównie mi w tym konkursie chodziło.Uczestnictwo w nim otworzyło mi bowiem furtkę do nowego świata.Dzięki niemu uzyskalam nową pracę i teraz robię to co kocham-pisze o dzieciach i dla dzieci.

          A na koniec dodam po raz kolejny-nie mam nic przeciwko forumowiczkom-konkursowiczkom.Po to są bowiem konkursy, aby brać w nich udział i waczyć o nagrody.Nie lubię tylko, gdy ktoś robi to w sposób nie mający nic wspólnego z dobrą rywlizacją.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X