Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piła ogrodowa - jaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Piła ogrodowa - jaka?

    Jaka piła (ręczna) najlepiej sprawdziłaby się w ogrodzie?
    Z siekier to mielismy takie z fiskarsa, ale czy piły z tej marki Fiskars byłyby równie dobre, czy lepiej postawić na gardenę itp?

    W zasadzie nie używałam piły do tej pory ręcznej, wiec nie wiem
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 11:50.
  •    
       

    #2
    Odp: Piła ogrodowa - jaka?

    Z piłą to Ci raczej nie doradzę bo my mamy taką starą od mojego taty i póki co daje radę. Na nowościach się nie znam Teraz poluję na sekator bo na wiosnę trzeba będzie przystrzyc trochę drzewka.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 11:50.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Piła ogrodowa - jaka?

      też bym chciała mieć pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, muszę jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

      Skomentuj


        #4
        Odp: Piła ogrodowa - jaka?

        Ostatnio z mężem właśnie potrzebowaliśmy czegoś, żeby przycinać żywopłot, bo sekatorem juz ciężko było podołać. Wybór padł na elektryczną piłę z tej strony: https://www.dladomu.org/pila-elektryczna/. Bardzo ciekawie opisane i ułatwiony wybór jest na tyle, że spokojnie bez wychodzenia z domu coś wybierzesz i będzie się spisywać świetnie.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Piła ogrodowa - jaka?

          Chyba dobrze byłoby sprawdzić oferty sklepów z narzędziami

          Skomentuj


            #6
            Odp: Piła ogrodowa - jaka?

            Dzień Dobry,

            Dobrym wyborem dla początkujących będzie wybór pilarki ręcznej, dzięki temu zyskujemy mobilność w trakcie pracy. W zależności od ciętego materiału warto zwrócić uwagę na głębokość cięcia, zdecydowanie warto zaznajomić się z tym poradnikiem przed pracą nad pilarką.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Piła ogrodowa - jaka?

              Właśnie też muszę kupić piłę ogrodową i to najlepiej spalinową. Dlatego, że gdy nie będę musiała myśleć o podłączeniu jej do zasilania to praca będzie szła szybciej i łatwiej. Znalazłam na tej stronie bardzo dobrej jakości urządzenia https://www.ceneo.pl/Pily_spalinowe/p:ECHO.htm . Niesamowicie cieszę się, że będę mogła sama coś porobić w ogrodzie, a nie tak jak niektórzy zatrudniać specjalną ekipę do pomocy.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X